ستون: به عنوان coronavirus موج بیشتر فروشگاه ها می رویم cashless. برچسب قیمت است که نژاد پرستی

با کروناویروس موارد در حال افزایش است و در عین حال من می دانستم که آن را تنها یک موضوع از زمان قبل از ثبت نام به نظر می رسد در درب من کافی شاپ مورد علاقه.

“لطفا بدون پرداخت نقدی در این زمان. کارت اعتباری و پرداخت بدون تماس ،

هیچ یک از baristas می خواهید برای رسیدگی به wads از بالقوه مسری اسکناس دلار است که مشتریان را از جیب خود و به خصوص با برخی از استان ها متوقف و یا معکوس بازگشایی مجدد برنامه ها و مقامات از سایر استان ها آشکارا نگران کننده است که در کالیفرنیا شروع به از دست دادن نبرد در برابر COVID-19.

در اوایل در واقع رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دولت توصیه خرده فروشان به نصب سیستم های است که اجازه دهید مردم پرداخت از راه دور برای به حداقل رساندن فرصت ها برای coronavirus به گسترش است. و در پاسخ, پول نقد, نیست, قابل قبول است که عمومی گلف بازگشایی در شهر لس آنجلس و نه هنگامی که یک دانش سطحی از کسب و کار باز درهای خود را دوباره در منهتن ساحل و پاسادنا.

تبلیغات

همه از این تجدید بحث در مورد “cashless society” بالقوه بودن در دسترس است. با توجه به بررسی های اخیر راه اندازی شده توسط Square, San Francisco مبتنی بر پرداخت تلفن همراه غول پیکر, پستان کوچک صاحبان کسب و کار اعتقاد دارند این کشور را به طور کامل خندق پول کاغذی در کمی بیش از یک دهه و که همه گیر خواهد شد سرعت بخشیدن به تعویض.

“متوسط صاحبان کسب و کار کوچک در حال حاضر فکر می کنم ایالات متحده تبدیل خواهد شد cashless شش سال زودتر از آنها پیش بینی شده سال گذشته زمانی که خواسته همان سوال” با توجه به بررسی.

به من اجازه یک کلمه از احتیاط.

همانطور که ما با عجله به این brave new ظاهرا امن تر جهان به شما به ارمغان آورد کالیفرنیا تکنولوژی صنعت می دانیم که وجود خواهد داشت تجارت آف. مانند بسیاری از سیاست ها و استراتژی است که ما تلقی لازم برای مبارزه با کروناویروس از خاموش کردن اقتصاد به شغل ما تصمیم به فراغت به عنوان “ضروری” این تقریبا قطعا تشدید موجود نژادی و بی عدالتی.

تبلیغات

در نظر بگیرید که حدود 6.5% — یا 8.4 میلیون — خانواده های آمریکایی ندارد و یک چک یا حساب پس انداز بانکی با توجه به بررسی از بیمه سپرده فدرال Corp. اکثریت قریب به اتفاق آنها سیاه یا لاتین — همان افرادی که در حال گرفتن COVID-19 در نامتناسب نرخ در حال از دست دادن شغل خود را در نامتناسب نرخ و در کالیفرنیا آنقدر ضعیف است که آنها در حال تبدیل شدن به بی خانمان در نامتناسب نرخ.

به همین دلیل است که کمی نگران کننده به عنوان خوانده شده نتایج دور دیگری از تحقیقات از مربع است.

در اوایل ماه مارس به گفته این شرکت تنها 8 ٪ از بسیاری از خرده فروشان با استفاده از محصولات خود را در سراسر ایالات متحده به طور موثر به cashless — یا به عبارت دیگر پذیرش حداقل 95 ٪ از معاملات خود را با کارت اعتباری یا بدهکاری و یا از طریق برخی دیگر از تماس با ما روش. توسط اواسط ماه آوریل آن را به حال صعود به 31 درصد.

در لس آنجلس, کسب و کار است که تا به حال همه اما نقل مکان کرد و دور از نقد رشد از 8 درصد در اوایل ماه مارس به 31 درصد در اواخر ماه آوریل و حل و فصل حدود 25 درصد در اواسط ماه ژوئن با توجه به مربع است.

تبلیغات

من گمان می کنم درصد از این کسب و کار دوباره طلوع خواهد کرد در آینده نزدیک با توجه به افزایش coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 سراسر کشور و در جنوب کالیفرنیا در خاص است. انگیزه ای است که قطعا وجود دارد برای کسب و کار. بیشتر چه, هیچ چیز وجود دارد به آنها را متوقف کند.

L. A. مانند بسیاری از شهرستانها نمی کند منع آجر و ملات کسب و کار از رفتن به طور کامل cashless. از این رو من در کافی شاپ مورد علاقه. فیلادلفیا می کند, اگر همراه با تمام نیوجرسی و ماساچوست است.

و پس از آن وجود دارد, سان فرانسیسکو است که تا آنجا که من می توانم بگویم این است که در مورد تنها شهرستان در کالیفرنیا نیاز به همه کسب و کار به ادامه مصرف اسکناس دلار است. سرپرست سابق Vallie قهوه ای که در حال اجرا است برای برنده شدن بازگشت او منطقه 5 صندلی در ماه نوامبر پیشنهاد این فرمان در سال گذشته رانده موضوع نابرابری.

“جمعیت زیادی از مردم فقط نمی باید کارت های اعتباری و آنها نمی باید کارت بانکی” او به من گفت. “زمانی که من شروع به صحبت کردن با مردم در مورد اینکه چرا آنها مانند” ما نمی توانیم هزینه های بانک. ما زنده به چک چک و شما باید به یک مقدار مشخصی در حساب بانکی خود را. که آخرین $50, ما در حال رفتن به نیاز به آن را برای مواد غذایی است.’

تبلیغات

“افرادی که در زندگی واقعا در لبه آنها نمی توانیم $20 یا 50 دلار. آنها فقط نمی تواند آن را انجام دهد.”

این درست است به خصوص در کالیفرنیا که دارای بالاترین نرخ فقر در این کشور حدود 18 درصد با توجه به اداره آمار — زمانی که هزینه زندگی یعنی مسکن است که میان به این معادله است.

همچنین مهاجران مستند نشده را تا 10 ٪ از دولت نیروی کار و در مقایسه با نسبت جمعیتی در ارائه خدمات ضروری از قبیل بهداشت و درمان, مواد غذایی و ساخت و ساز. آنها اغلب فاقد حساب های بانکی به خاطر, به قهوه ای قرار داده و آن را “آنها ترس از دولت فدرال است که آنها باید باشد.”

چه دلگرم کننده است که کل این cashless society چیزی نیست یک معامله انجام می شود و در عین حال. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی زمان متفکر در مورد نحوه کار ما را از طریق بسیاری از بی عدالتی که شده این بیماری همه گیر به خصوص با اقتصاد است.

تبلیغات

شهرهای دیگر باید در نظر ممنوعیت در امتداد خطوط از آنچه در این کتاب در سان فرانسیسکو. چرا که حتی به آن شهر آمد به توقف ناگهانی بیش از COVID-19 دوباره اقتصاد خود را آغاز کرده است و بستن آن را دوباره پایین سرپرست دین پرستون گفته شده است وجود ندارد هر گونه مقاومت مواجه.

کالیفرنیا tech انقلاب باید فراگیر شود.

“اگر کسی می آید به فروشگاه خود را و آنها را به صورت نقدی و آنها می گویند که آنها نمی باید کارت اعتباری برای کسی که می گویند” من با عرض پوزش من نمی تواند به شما کمک کند.’ ما نیاز به قدم به عقب و می گویند ” این درست نیست,'” براون گفت. “این ممکن است همه آنها را.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>