ستون: برو جلو برش پلیس بودجه. اما مهم تر بازسازی پلیس لس آنجلس

اگر هر یک از اعضای شورای شهر لس آنجلس شد احساس ترسو در مورد کاهش LAPD بودجه آنها فقط گرفتار یک استراحت از یک رابطه جنسی خشن-مرد cop who moonlights به عنوان یک قاتل در هالیوود درام.

ما دیده ایم تماس پال خواستار قطع بودجه دولت های متعدد سازمان های اجرای قانون پس از کشتار وحشیانه یک غیر مسلح جورج فلوید توسط یک پلیس مینیاپولیس. سر و صدا رشد کرده است پس از حوادث overzealous پلیس در طول های اخیر در سراسر کشور تظاهرات که در آن غیر خشونت آمیز معترضان به ضرب گلوله کشته شدند با گلوله های لاستیکی پایمال توسط افسران و اشک با گاز کشته شوند.

در لس آنجلس پلیس حامیان استدلال می کنند که پلیس لس آنجلس در حال حاضر برقرار بسیاری از اصلاحات نامیده می شود برای سراسر کشور و کاهش بودجه را تهدیدی برای امنیت عمومی.

اما به عنوان همکار من جیمز جیمز Rainey, گزارش, اصلاحات ممکن است رخنه کرده که همه عمیقا به این بخش — و یا حداقل آن را به نظر نمی رسد که راه قضاوت knuckle-dragger انتخاب شده به صورت رتبه و فایل به عنوان عضو هیئت مدیره و مکرر سخنگوی پلیس لس آنجلس محافظ لیگ.

تبلیغات

در همان روز اتحادیه فرار آگهی های روزنامه ابراز “انزجار و غم و اندوه برای قتل جرج فلوید” PPL عضو هیئت مدیره جیمی مک براید ارسال یک پیام متفاوت در یک Facebook post. مک براید 30 سال کهنه ارسال شده تصویری از سابق پلیس لس آنجلس رئیس Daryl F. گیتس که رهبری یک نیروی است که در عمل مانند یک ارتش اشغالگر ایجاد پایدار شکاف بین پلیس و جوامع از رنگ. مک براید را با عنوان: “رئیس! هرگز از فروش و بازگشت نیروهای نظامی!”

یکی دیگر از مک براید پست های رسانه های اجتماعی شامل انتقاد شدید بدن و نیروی دیگر استفاده می شود در برابر سیاه پوست و لاتین مظنون به موسیقی مجموعه. مک براید که درگیر در شش تیراندازی در 11 سال در نیروی دارای یک دختر است که یک پلیس لس آنجلس پلیس. در ماه آوریل او به ضرب گلوله کشته و یک مرد که گفته brandishing چاقو. تحقیقات در حال بررسی است و خانواده قربانی است ثبت فدرال پرونده های حقوقی به صورت غیر عمدی و نیروی بیش از حد.

پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟ اگر جیمی مک براید است مرد پلیس می خواهند به نمایندگی از آنها را زمانی که مردم از تمام رنگ ها و سنین تماس برای یک روز جدید اجازه نوسان تبر. اما من می دانم که بسیاری از افسران پلیس که فراموش قهرمانانه کار را برای دلایل درست, بنابراین من نمی تواند ثبت نام من به هر پوستر که می گوید: all cops are bastards.

من صحبت می کرد به یک پلیس بود که سردرگم و خسته پس از برخورد با خطرات ناشی از COVID-19 سرزنش پلیس برای تمام اقتصادی و اجتماعی مشکلات و خواستار defunding. افسر شکایت در مورد لکه دار کردن سخت-مرد فرهنگ و گفت: هنوز تعریف نخبگان مترو را بدست آورد که در آن تازه ترین رسوایی در اوایل این سال درگیر ادعا طبقه بندی از مردم به دروغ به عنوان اعضای باند.

تبلیغات

“همه باید بیشتر badass از پسر بعد به او گفت:” افسر و قربانیان که ذهنیت معمولا مردم فقیر از رنگ.

بله, آن را تنها عادلانه به یک نگاه سخت در حدود 2 میلیارد دلار LAPD بودجه و آنچه در آن می پردازد و حتی به عنوان L. A. Unified School District اداره پلیس و L. A. شهرستان کلانتر بخش تحت مشابه موشکافی. یک پیشنهاد دادند Black Lives Matter را عملا از بین بردن پلیس لس آنجلس بودجه و بیل که پول به مسکن و خدمات بهداشت روانی و پیشگیری از جرم در میان چیزهای دیگر.

اما یک برش در هر نقطه در نزدیکی که عمیق اتفاق نمی افتد و اگر آن وجود دارد می تواند عواقب فاجعه بار است. این شورا بیشتر تمایل بر اساس مذاکرات اولیه در هفته گذشته برای اصلاح بودجه توسط حدود 150 میلیون دلار است.

در همین حال شهردار اریک Garcetti که سال گذشته شدت توزیع می برد به افسران پلیس لس آنجلس با وجود پیش بینی کسری بودجه پایین جاده و در اوایل سال جاری در نظر گرفته شده برای افزایش بودجه بخش 7 درصد انجام داده در مورد چهره. در حال حاضر او تقلا برای ضربت سخت زدن بودجه. آن را معمول مدیریت بحران و هوی و هوس های سیاسی شهرستان در سالن گوشت خوک آسیاب که باید به اسپانسر شده از طرف کشاورز جان.

تبلیغات

در طول راهپیمایی در L. A., به گزارش داکوتای اسمیت شهردار قدرت و عشق گفت: او قدردانی داری ماموران نشان دادند حتی به عنوان معترضان گرفتن clubbed. و او اصرار داشت او را نه در گارد ملی پس از آن انجام داد. من دلار به نیکل است که اگر بودجه پلیس است خرد شده و جرم و جنایت کنه تا یک لبخند Garcetti خواهد شد گراند مارشال در رژه برای ترمیم بودجه است.

اما مقدار دلار صرف شده در پلیس لس آنجلس نیست, مهم ترین تصمیم مقامات محلی باید در روزها و ماه آمده است. به مراتب مهم تر وظیفه شما این است به شکل از چگونه به reimagine نقش بخش.

“ما از پلیس برای انجام سرکوب و مهار جستجو و از بین بردن جرم و حبس. که این ماموریت و تا زمانی که تغییرات شما نمی خواهید به چیزی متفاوت” مهم نیست چقدر بودجه برش انجام شده است گفت: حقوق مدنی وکیل کانی برنج.

او کمک کرد تا نوشتن برخی از LAPD اصلاحات از دو دهه گذشته اما می گوید یک مدرسه قدیمی جنگجو فرهنگ است که بیش از حد پخته شده به DNA از یک نیروی است که نیاز به فکر می کنم از خود را بیشتر به عنوان یک نگهبان و جامعه شریک است.

تبلیغات

“آنچه من از شنیدن” گفت: عضو شورای مایک Bonin که نشان دهنده Westside “این است که مردم نه تنها خشم در مورد یک حادثه خاص اما آنها در حال بیدار شدن از خواب به سیستماتیک و ساختاری نژاد پرستی و مسائل تعصب نژادی در پلیس. و آنها در حال بیدار شدن از خواب به این سوال که چه چیزی حق است و راه به پلیس. مردم کمتر متصل به ویژه دلار رقم … به عنوان آنها بدانند که چگونه به انجام این کار درست است.”

Bonin که نشسته بر روی حمل و نقل شهری از اختیارات هیئت مدیره است که به تازگی رای دادند در یک بسته اصلاحات برای چه این سیاست L. A. در سیستم حمل و نقل مورد بررسی خود را Westside ترکیبات در پلیس و یک پیام روشن در مورد چگونه برای تبدیل LAPD. Bonin گفت: اکثریت 2,672 پاسخ دهندگان می خواهند پلیس لس آنجلس برای پاسخ به جنایات خشونت آمیز و جنایات املاک در حال پیشرفت است اما ترجیح می دهم که مقامات دیگر از پلیس پاسخ به انواع دیگر تماس.

“اگر ما به طراحی یک سیستم ایمنی از ابتدا تعداد کمی از مردم می گویند که مناسب و لازم پاسخ به بهداشت روانی بحران ترافیک برخورد و یا گزارش از احزاب با صدای بلند باید عوامل مسلح با اقتدار به استفاده از نیروی مرگبار” Bonin نوشت: برای Argonaut پس از بررسی است. “اما این دقیقا همان سیستم ما در لس آنجلس که در آن ساکنان تماس همان سازمان به صورت خارج از دسته سه تایی سگ به عنوان آنها را برای قتل.”

Bonin گفت که او امیدوار است که به عنوان بودجه کم را ممکن است وجود دارد برخی از زمینه های مشترک بین گروه نامتجانس. Black Lives Matter و پلیس اتحادیه ممکن است هر دو موافق به عنوان مثال که بی خانمانی یک موضوع است که در اکثر موارد می تواند سود بیشتری از مددکاران اجتماعی با سلامت روانی کارکنان و اعتیاد متخصصان به جای افسران پلیس.

تبلیغات

من امیدوار هستم شاید ساده لوحانه است که وجود خواهد داشت یک روز هنگامی که افسر پلیس کد سکوت شکسته است. یک روز که خوب پلیس بد. یک روز زمانی که آنها تصمیم آنها نمی خواهند یک مرد که در نقش یک قاتل به چهره و loudmouth از گروه.

[email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>