Coronavirus ما گرفتار کردن گارد. در اینجا چیزی است که فاجعه preppers می گویند ما نیاز به انجام همه همراه

برای سه ماه Jonathan و Kylene جونز نیست پا داخل یک فروشگاه مواد غذایی است. آنها با اتکا بر خود یوتا ساخته شده در اتاق ذخیره سازی عرضه: آرد برنج و لوبیا و فریزر پر از مواد غذایی است.

که در تابستان گذشته.

زن و شوهر, بنیانگذاران “اندیش Katey” سایت و کانال یوتیوب می خواستم برای انجام یک 90 روز محاکمه بازمانده تنها در مواد غذایی خود را ذخیره سازی و باغ. دادوستد و تجارت اجازه داده شد — بچه های خود را بريدن یونجه برای نزدیکی کشاورز یک روز در بازگشت برای یک مترو ساندویچ — اما آنها نمی تواند رفتن به فروشگاه مواد غذایی. کسانی که قوانین است.

بنابراین زمانی که coronavirus فوران در ماه مارس تخلیه فروشگاه های مواد غذایی و تبدیل دیگران به hoarders یک شبه, Kylene و جاناتان جونز آرام است.

تبلیغات

“هنگامی که این بیماری همه گیر رخ داد ما در حال حاضر می خواهم از طریق آن بوده است” گفت: Kylene جونز, 55. “وجود دارد این حس صلح که به ما آموخت که ما فقط خوب, ما می توانیم انجام این کار است.”

Joneses اذعان کرد که تعداد بسیار کمی از مردم را به صبر و یا زمان برای انجام یک آزمایش مانند ایشان.

اما انواع مختلفی از مردم که اولویت بندی آمادگی می گویند که اکثر مردم می توانند و باید منابع و برنامه های آنها را از طریق چندین روز. آن را شدنی بدون سرگرم کننده تئوری های توطئه و یا صرف ثروت در ویژه ابزار و لوازم.

در اینجا چگونه برای شروع.

تبلیغات

Jonathan Jones and his home food supply

جاناتان جونز و همسرش, Kylene رشد مواد غذایی خود را در 1.5 هکتار یوتا ملک در علاوه بر این به نگه داشتن غیر فاسد شدنی در خانه خود واحد ذخیره سازی.

(خانواده جونز)

فکر می کنم آن را از طریق

بله, آن ممکن است احساس عجیب و غریب و یا دلسردکننده به تصور بدترین سناریو مورد. اما فکر طریق حوادث احتمالی است — به خصوص در حال حاضر که ما می توانیم تصور یک کلید است برای آماده سازی و صلح از ذهن گفت انتاریو آتش اداری مدیر اردن magic thermodynamic.

“در حالی که آن را سرگرم کننده نیست به فکر می کنم در مورد آن را همیشه بهتر است زمانی که یک حادثه اتفاق می افتد که شما آماده هستید,” magic thermodynamic گفت. “امیدوارم که خوب نیست طرح احتمالی.”

فلوریدا می شود طوفان است. در میانه گردباد. کالیفرنیا است که با برکت و زلزله و آتش سوزی و رانش زمین. دریافت به دانستن خود را در منطقه خاص آسیب پذیری. آیا شما زندگی می کنند در یک خط گسل? است beachfront اموال خود را در معرض سونامی? نگاه خود را محلی صلاحیت خطر کاهش طرح است که باید جزئیات تهدیدات منحصر به فرد خود را به منطقه magic thermodynamic توصیه می کند.

تبلیغات

در حالی که شما در آن هستید نگاه کنید تا مسیرهای تخلیه برای محله خود را — شامل مسیرهای آبی “تخلیه” علائم همچنین به عنوان شناخته شده خیابان ها که ممکن است در مفید آمده است اگر بزرگتر معابر مسدود کنید. پیدا کردن راه هایی که استفاده نمی پل یا جاده ها عبور توسط پل. می دانید چگونه می توانید در مواقع اضطراری است.

A sign informs customers that some groceries were limited by household at a Vons in Los Feliz in April

برخی از مواد غذایی فروخته شد در مقادیر محدود در ارتفاع stay-at-home سفارشات.

(Dania ماکسول / لس آنجلس تایمز)

برنامه ریزی برای ارتباط

نشستن با خانواده خود هم اتاقی و یا همسایگان و بحث در مورد. تصمیم گیری در یک محل ملاقات در محله شما و یکی دورتر اگر آن را امن نیست به ماندن نزدیک به خانه. توافق در خارج از کشور, تماس با ما, که می تواند به عنوان یک واسطه برای کمک به رله اطلاعات است. حفظ کردن و نوشتن است که فرد اطلاعات تماس.

“برخی از مردم دریغ به تغذیه فرزندان خود اطلاعات است که ترسناک است, اما من فکر می کنم آن می تواند انجام شود در غیر تهدید کننده راه” جاناتان جونز 60. “این واقعا سبب آنها را به در یک وضعیت نگاه و می گویند, ‘OK, در اینجا چیزی است که ما در حال حاضر انجام می شود و ما می توانیم فکر می کنم این طریق.'”

تبلیغات

همچنین نوشتن خود را بیمه پزشکی پزشکان اطلاعات تماس و هر گونه شرایط بهداشتی (از جمله آلرژی).

بسیاری از حوزه های قضایی در حال حاضر قابلیت ارسال پیام از طریق کهربا هشدار — به یاد داشته باشید تلفن همراه خود را وافغان مختلف مقررات منع رفت و آمد هشدار? فردی شهرها و استان ها اغلب خود به خود سیستم های هشدار اضطراری. ثبت نام برای آنها در شهر خود را در وب سایت. شما همچنین باید به دنبال دولت های محلی خود را پلیس و آتش بخش ” رسانه های اجتماعی که اغلب برای اولین بار صدای زنگ در مورد اورژانس در نزدیکی شما.

آماده برای رفتن

تمرین preppers اغلب یک زن و شوهر از فروشگاه های مختلف از منابع. اسمش را هر چه می خواهید — یک کیسه bugout کیسه 72 ساعته تجهیزات و یا پایه آمادگی کیت — باید آن را آماده برای رفتن در یک لحظه متوجه. فکر می کنم از سال 2018 اردوگاه آتش سوزی مرگبار, آتش سوزی که پاره از طریق شمال کالیفرنیا شهر بهشت در دقیقه.

تبلیغات

Ready.gov فدرال آمادگی وب سایت توصیه می کند که شما پر کردن کیسه خود را با لوازم اساسی ما در حال حاضر عادت کرده اند — ضد عفونی کننده دست و صورت و ماسک و دستکش — و برخی از ما نه یک AM/FM میل لنگ, رادیو, چراغ قوه, تلفن همراه, شارژر, باتری اضافه, یک, سوت, یک ابزار, ابزار, یک پتو بهداشت شخصی کیت بطری آب و حداقل سه روز از مواد غذایی فاسد نشدنی.

Magic thermodynamic توصیه می کند همچنین نگه داشتن پول نقد در صورتحساب در کیسه خود را همراه با نقشه های کاغذی از شهرستان خود را.

“فکر می کنم که چه زندگی خواهد بود اگر شما در حال پیدا کردن مکان و شما لازم نیست که نقشه های گوگل نمی,” او گفت:. “چگونه شما را دریافت؟”

فراموش نکنید که یک کیت کمک های اولیه است که باید منابع به درمان فوری آسیب و کمک به شما در گذشته چند ساعت اگر شما نمی تواند کمک پزشکی دریافت کنید به سرعت. Magic thermodynamic توصیه باند پماد ضد عفونی کننده towelettes, ice pack, موچین و نوار.

تبلیغات

هنگامی که شما اصول سفارشی. اگر شما کودکان اضافه کردن منابع به اندازه کافی برای آنها را بیش از حد. اگر شما زندگی می کنند در یک آب و هوای سرد, بسته, یک, ژاکت, کلاه یا چکمه. شاید شما نیاز به دارو برای اضطراب.

“آدرس مسائل بر اساس آنچه به شما را بکشند و یا باعث شود شما بزرگترین مشکلات سریعترین گفت:” دن بیرد بنیانگذار و سر مربی کالیفرنیا بقا مدرسه. “مراقبت از خود و کمک های اولیه و نیازهای اساسی ایمنی و بهداشت در نیاز اول.”

نگه داشتن کیسه های خود را در دسترس, جای ماشین شما یک گنجه کت یا گاراژ. “شما نمی خواهید آن را به خاک سپرده عمیق در گنجه در وسط خانه” بیرد گفت. اگر شما نگه داشتن کیسه در ماشین شما, شاید اضافه کردن تب و تاب بودن چوب به طوری که مردم می توانید ببینید شما اگر شما در رشته یک شب در کنار جاده.

برخی از تجربه survivalists شامل ابزار های دیگر اعم از ظروف غذا خوردن برای چیزهایی مانند “روز قیامت تبر.” اما magic thermodynamic هشدار داد در برابر گرفتار شدن در تمام پیشرفته منابع.

تبلیغات

“داشتن تمام کسانی که ابزار و پتو و … در حال رفتن به آن را راحت تر در طول فاجعه” magic thermodynamic گفت. “هنگامی که شما قابل استفاده مجدد صفحات و می تواند افتتاحیه و نوار مجرای و Q-tips, آره که به همه در مفید آمده است اگر لازم است. اما 72 ساعت من می توانم بدون Q-tip و به احتمال زیاد, شما می دانید.”

آماده کردن خانه

در حال حاضر ما در حال احتمالا همه عادت به داشتن یک زن و شوهر اضافی جعبه ماکارونی یا قوطی لوبیا در شربت خانه ما. اما آنچه ما واقعا نیاز به در یک خانه عرضه ؟

The Jones family's home food supply

جاناتان و Kylene جونز, فروشگاه مواد غذایی در یوتا ملک به گذشته حداقل سه ماه. جاناتان جونز ساخته شده است این قفسه در خانواده زیرزمین.

(خانواده جونز)

Preppers توصیه می کنیم مقدار زیادی از مواد غذایی فاسد نشدنی و حداقل یک گالن آب برای هر نفر در هر روز است. شما همچنین نیاز به یک پشتیبان خود داروها و پایه اصلی ابزار. منجمد مواد غذایی بیش از حد خوب است اما ممکن است از بین بردن سریع طول قطع برق.

تبلیغات

چه مدت باید منابع تاریخ و زمان آخرین ؟ سه هفته و سه ماه یا یک سال است که بسته به نوع katey شما بخواهید. شما باید تصمیم بگیرید که چه مدت زمان را حس می کند به شما.

هنگامی که شما انجام آنها توصیه می کنند که شما خرید یک کمی اضافی خود را به طور منظم لیست مواد غذایی هر هفته تا زمانی که شما نگردند. هدر ندهید پول بر موارد شما هرگز استفاده بیرد گفت. چرخش از طریق موارد نگه داشتن خود را عرضه را عمر تازه است.

“شما اسپاگتی خود را به ماکارونی و پنیر خود را به بلغور جو دوسر” بیرد گفت. “آیا هر آنچه در آن است شما در حال حاضر می خواهم به خوردن.”

Joneses به توافق رسیدند. در طول 90 روز بقا محاکمه آنها آموخته بودند بسته بندی شده بیش از حد تن ماهی برای شهوت و میل خود اما نه به اندازه کافی غذای گربه. آنها تغذیه ماهی برای گربه ها و تنظیم لیست خرید خود را برای رفتن به جلو. همچنین Kylene جونز متوجه آنها نیاز به بیشتر شکلات.

تبلیغات

که در آن به آن را نگه دارید ؟ آیا نمی شود ترس به انجام تمیز کردن بهار به حداکثر رساندن خود را به شربت خانه و یا فضای گنجه. سپس خلاق است. در علاوه بر این به یک اتاق ذخیره سازی خود را در 1.5 هکتار Joneses با استفاده از فضای خالی زیر تخت.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم نمی تواند باشد که یا آن را عملی اما هر چه فضا شما می توانید آن را قابل استفاده” جاناتان جونز گفت.

نمی غرق

اگر شما تاکید تصور فاجعه بعدی و چشم انداز آماده شدن برای آن به نظر می رسد بیش از حد را متوقف و یک نفس است. فکر می کنم شاخص به عنوان مخالف احتکار — آماده در حالی که شما در یک حالت آرامش ذهن, بنابراین شما لازم نیست به وحشت بعد.

آماده سازی نیز شکلی از جامعه مراقبت Joneses گفت. برنامه ریزی یعنی هیچ تاریخ و زمان آخرین دقیقه اجرا می شود به فروشگاه به سهام تا در نظر گرفتن از افراد دیگر نیاز دارند.

تبلیغات

“بسیاری از مردم به دلیل همین حالا آماده است که به دلیل آن به نظر می رسد قریب به اتفاق تا زمانی که شما آن را شکستن” جاناتان جونز گفت. “هنگامی که شما شکستن آن را به کوچک و قابل کنترل قطعات و سپس آن را شدنی و سپس شما می توانید برخی از پیشرفت واقعی. و پس از آن چه می آید که بسیاری از صلح از ذهن است.”

بنابراین فکر می کنم در آینده. نگه داشتن آن ساده است. و آیا ذخیره کردن کاغذ توالت.