الیاس McClain تصویری کمک می کند تا قدرت #JusticeForElijah جنبش

در ماه اوت سال 2019 الیاس مکلين گزارشی بود که مرتکب هیچ جرم و صرفا به موسیقی در حالی که با پوشیدن یک ماسک اسکی درگذشت و پس از یک برخورد با Aurora پلیس.

برای ماه بعد از آن داستان شکست خورده برای به دست آوردن کشش فراتر از کلرادو در بخش های بزرگ به این دلیل که دوربین های بدن در پاسخ افسران شد “جدا” در هنگام حادثه. اما در حال حاضر در میان جریان اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید, داستان است که به طور گسترده ای منتشر سراسر کشور سوخت با پوشش the New York Times, CNN, و صبح به خیر امریکا و آنلاین حرکت شناسایی شده توسط هشتگهای #JusticeForElijah و #JusticeForElijahMcClain.

شاید این حرکت ادای احترام در ارتباط با کمپین یک مجموعه ای از تصاویر توسط هنرمند تابه طبخ و به اشتراک گذاشته شده توسط بازیگر و فعال Holly Robinson emma plows.

این یک نوع متفاوت از تصویری از یکی که باید ثبت شده در صحنه McClain مرگ, اما آن را به طور خلاصه آنچه اتفاق افتاده در دلخراش مد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پیوستن به این گروه کر شده اند و مشاهیر متعدد از جمله Ellen DeGeneres, جنیفر آنیستون, Kelly Rowland و رزمندگان طلایی امور خارجه بسکتبال ستاره کلی تامپسون که توصیف McClain در Instagram به عنوان “روح لطیف که ویولن به تنهایی بچه گربه ها در اوقات فراغت خود را با” اما “به قتل رسید توسط شرکت شفق افسران پلیس (که هنوز پرسه زدن رایگان) به دنبال ‘مشکوک’ در راه خانه خود را از فروشگاه رفاه.”

تامپسون افزود: “در حال حاضر به یاد داشته باشید این است که همان نیروی انتظامی است که دستگیر جیمز هولمز پس از قتل 12 نفر و زخمی شدن 70 نفر دیگر در یک شفق قطبی تئاتر فیلم نیمه شب غربالگری. آنها مقهور او بدون یک خراش بر روی بدن خود را. هیچ بحثی وجود دارد که مردان و کودکان از رنگ “ای اداره’ به یک مقدار شدیدتر و فاجعه بار استاندارد از سفید امریکا است.”

همچنین وزن شد بازیگر کری واشنگتن که توییتی زیر لیستی از خواسته ابتدا با تشویق شهروندان برای تماس با فرماندار Jared پلیس در مورد McClain فاجعه است.

پس از به tweeting در مورد این پرونده در ژوئن 24, پلیس در زمان عمل ژوئن 25, امضای یک فرمان اجرایی انتصاب کلرادو دادستان کل فیل وایزر ایالت به “بررسی و اگر این حقایق در حمایت از محاکمه جنایی محاکمه هر یک از افرادی که با اقدامات باعث مرگ الیاس McClain.”

فعالیت همچنان در سطح محلی است. برنامه ریزی برای 1 بعد از ظهر فردا 27 ژوئن است “عدالت برای الیاس McClain! تجمع و اسفند” در شفق قطبی اداره پلیس ستاد 15001 شرق گردشگاه عمومی پارک وی. حزب برای سوسیالیسم و آزادی در دنور که همچنین حمایت های اخیر در اعتراض به پلیس-تیراندازی مرگ ویلیام DeBose لیست زیر خواسته:

1. بلافاصله آتش هر سه APD افسران (Nathan Woodyard, Jason Rosenblatt و سفت Roedema) و هر دو امدادگران که به طور فعال در شرکت ایلیا قتل است.

2. بازگشایی پرونده و فایل اتهامات جنایی علیه هر سه APD ماموران و امدادگران که به طور فعال در شرکت ایلیا قتل است.

3. ارائه فوری اعاده به McClain, خانواده, بازتاب باور نکردنی و بی عدالتی علیه آنها. نمی کشیدن آن دیگر آنها را مجبور به بارها و بارها دفاع از بی عدالتی از خونسرد قتل فرزند خود را.

کلیک کنید برای جزئیات بیشتر در مورد این تجمع است.

در ضمن Sheneen McClain, الیاس را راه اندازی کرده است یک GoFundMe صفحه معرفی شده با یک کلاه بیانیه ای که آغاز می شود: “الیاس J. MCCLAIN, ما در حال گوش دادن و ما صدای شما پسر ما با شما به مطمئن شوید که شما دریافت می کنید برای شما مناسب مقصد! ما شما را دوست داریم و نیاز به راهنمای روح خود را به مسالمت آمیز خروج از این دنیا, بنابراین شما نمی خواهد رنج می برند دیگر پسر! من در عدالت الهی برای الیاس J. MCCLAIN, من ادعا می کنند آن را برای پسر من, LIGHTWORKER, کشته DARKWORKERS برای پدر جلال خدا در نام عیسی مسیح ، آمین.”

در نوشتن این مقاله بیش از $1.687 میلیون بوده و متعهد در صفحه و تعداد امضا ضمیمه شده به “عدالت برای الیاس McClain” طومار در Change.org پیشی گرفته 3.3 میلیون نفر از جمله حدود 700,000 اضافه شده در 24 ساعت گذشته.

فریاد برای عدالت در نهایت شنیده بودن از ساحل به ساحل و فراتر از آن.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>