دریاچه حمام بخار تلاش برای شناور ماندن در طول همه گیر

دریاچه حمام بخار است که در آب داغ. 93 سال آبگرم و حمام در 3540 غرب, Colfax, خیابان دیده است و دوران سخت قبل از, اما آن تلاش شده است را به شناور باقی می ماند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“آن را به نقطه که در آن من خسته و خسته می گوید:” صاحب امی هایمن. “من نمی خواهم به از دست دادن کسب و کار, اما این مسیر است که من احساس می کنم من قصد دارم به پایین.”

مهاجران روسی هری و اتیل هایمن افتتاح دریاچه حمام بخار در سال 1927 غذا به یهودیان که می خواهم مستقر در این بخش از غرب دنور. به عنوان مردم بیشتر آشنا شد و راحت با حمام روند و همه فواید آن, دریاچه بخار حمام بزرگ را به یک مقصد محبوب هوازدگی رکود و افسردگی رونق و رکود.

آن است که یک خانواده کسب و کار را از شروع. امی هایمن به ارث برده و آن را پس از او Hannon, نوه هری و اتیل گذشت پنج سال پیش. “در آن وجود دارد روز دشوار است” او به یاد می آورد. “اما آن شگفت انگیز بود چرا که آن را همیشه به نظر می رسید مانند آن به چالش کشیدن روز مردم می آیند و با تشکر از من برای ادامه و هنوز هم وجود دارد. به آنها اجازه دهید من می دانم که آنها از من حمایت.”

در روز سیاستمداران معروف و بوکسورهای آباد حمام, او می گوید. امروز — و یا حداقل تا زمانی که این بیماری همه گیر — دریاچه حمام بخار است و بیشتر خانواده گرا. “در یک جامعه است. آن را در تمام جنبه های زندگی این نسل,” هایمن می گوید. “زمانی که من در یک روز عادی من می تواند سه تا چهار نسل در آنجا به اشتراک گذاشتن تجربه.”

اما در حالی که وجود دارد ممکن است اعضای سه یا چهار نسل آنها همه از همین جنس است. “هنگامی که شما در حمام, هر کس در برابر” هایمن می گوید. “ما در حال برهنه و همان است.”

Owner Amy Hyman poses in the vintage white-tiled bath room.گسترش

صاحب امی هایمن شمار در فهرست سفید-کاشی کاری حمام.

Nell Salzman

دریاچه بخار حمام تک-sex حمام با روزهای مختلف مادی و معنوی برای مردان و زنان است. برای دو دهه گذشته دوشنبه ها و پنج شنبه ها شده اند “بانوان روز”; دو سال پیش هایمن ساخته شده پنج شنبه شب زنان تنها ، بقیه هم این سایت متعلق به مردان (به جز سه شنبه ها که تسهیلات بسته برای تمیز کردن).

مشتریان خواهد پرداخت 22 دلار هزینه ورود و سپس برای ساعت در schvitz آن را به عنوان شناخته شده در یدی با استفاده از همه چیز از سونا به اوکالیپتوس اتاق بخار به بزرگ حمام با جکوزی. آبگرم نیز ارائه شده عادی و بازتاب درمانی ماساژ درمانی, جلبک دریایی, مالش برای مردان و نمک/صابون اسکراب برای زنان و حمام پا سم زدایی. دریاچه حمام بخار حتی یک دلی مشهور برای آن گوشت گاو corned ساندویچ و قرمز و سبز شیلی.

اما دلی مثل بقیه از تسهیلات بسته در 19 مارس به دولت دستور داد تمام اما ضروری کسب و کار توقیف طول فرماندار Jared پلیس را stay-at-home سفارشات.

بیش از شش هفته گذشته دولت آغاز شده آرامش بخش برخی از این محدودیت است. داخل ورزشگاه و امکانات تفریحی در حال حاضر مجاز به بازگشایی در 25 درصد ظرفیت یا پنجاه نفر هر کدام شماره کوچکتر است. اما کسانی که دستورالعمل واقعا نمی اعمال می شود به دریاچه حمام بخار.

در طول هر یک از اعلام دستورالعمل جدید برای رستوران ها و سالن های استخر ورزشگاه و شرکت های دیگر بیش از چند هفته گذشته هایمن امیدوار است که او را منحصر به فرد کسب و کار ممکن است شامل اما آن نبود. “مثل این که لقمه را کاهش یافته و در مقابل من هر ماه و پس از آن کشیده فقط به اندازه کافی دور است که من کاملا نمی تواند رسیدن به آن را,” او می گوید.

هایمن می گوید او شده است گفت: این شهرستان است که در حال حاضر او می تواند ارائه خدمات ماساژ قرار می دهد که دریاچه حمام بخار در کمتر از 10 درصد ظرفیت است. او همچنین مجاز به کتاب حمام خصوصی; او را شارژ 100 دلار برای احزاب از یک تا شش نفر از همان خانواده برای ساعت و نیم جلسه مطابق با اصول بهداشتی پس از هر یک. “که من Hail Mary,” او توضیح می دهد. “من انجام هر چیزی و همه چیز را من می توانم.”

در میان چیزهای دیگر او انجام شده: درخواست شده است که شهرستان ارسال واريانس درخواست از طرف دریاچه حمام بخار به گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است. در زیر ضمیمه G از پلیس را امن تر در خانه سفارش اگر هایمن می خواهد به بازگشایی در ظرفیت بزرگتر از دولت در حال حاضر اجازه می دهد تا او برای دیدار با معیارهای محلی و سپس واريانس مورد تایید CDPHE; این فرآیند شامل گسترده همکاری بین شهرستان و دولت است.

The vintage locker room at Lake Steam Baths.گسترش

فهرست اتاق قفل در دریاچه حمام بخار.

Nell Salzman

دنور شهرستان دفتر دادستان است که تهاتری برای چنین درخواست مطلع هایمن که به منظور ارائه یک واريانس درخواست به وزارت امور خارجه این شهرستان به منظور بررسی پیشنهاد پروتکل های ایمنی و همچنین جمع آوری نامه ها از همه دنور بیمارستان که آن را روشن آنها بررسی طرح حمایت از درخواست. شهرستان و سپس به جلو به درخواست — معمولا با بین سی و هفتاد صفحه از مستندات — به دولت که در آن CDPHE تکرار آن را بررسی.

دن شاه یک مدافع برای کسب و کارهای کوچک در امتداد غرب, Colfax, کمک هایمن نوشتن دقیق واريانس درخواست در اواخر ماه گذشته از جمله پیشنهاد اقدامات احتیاطی مانند دما چک, مشتری, ورود به سیستم, حوله اضافی, تمیز کردن زمینه های مشترک و چشمه های معدنی/حمام سه بار در روز دوش گرفتن و اجتماعی فاصله مورد نیاز و تعداد محدودی از بازدید کنندگان و کارکنان. در برنامه هایمن به ذکر است که دریاچه حمام بخار عمل سنتی امکانات ایجاد شده برای مزایای بهداشت و درمان.

در این نرم افزار هایمن نیز خواسته شود به ارائه خدمات محدود: چهار درمانگران ماساژ در یک زمان سه نفر در اتاق بخار نشسته هشت پا از هم جدا با ماسک; شش نفر در خشک سونا نشسته هشت پا از هم جدا با ماسک; شش نفر در اتاق قفل هشت پا از هم جدا با ماسک. او بپرسید نه برای استخر به بازگشایی در این زمان.

Deanne Durfee مدیر شهرداری عملیات برای شهرستان دفتر دادستان در پاسخ به هایمن پیشنهاد در ژوئن 9, گفتن او که عملیات انطباق با دستور دولت و آنهایی که نیاز به یک واريانس درخواست. دریاچه حمام بخار می تواند ارائه ماساژ به چهار نفر در زمان و همچنین باز کردن گرداب به سه نفر به عنوان طولانی به عنوان آنها عمل اجتماعی فاصله. اما درخواست برای باز کردن اتاق بخار, سونا خشک و قفل اتاق شد همه را تکذیب کرد.

هایمن ارسال یک تجدید نظر واريانس درخواست به دنور وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست در ژوئن 18. در آن از او خواسته برای اشغال حداکثر 28 نفر فقط بیش از 25 درصد از نرمال 100 نفر اشغال; دسترسی به اتاق بخار برای فقط دو نفر و سونا برای شش تمام تمرین های اجتماعی فاصله شش فوت است. او همچنین درخواست شده است که اتاق قفل بود باز به شش نفر با اجتماعی فاصله و تنظیم مایع. وجود خواهد داشت بیش از ده مشتریان مجاز در این تاسیسات در یک زمان بیش از ده کارمند در دست است.

این DDPHE را تایید کرده است پیشنهاد خود را, او می گوید, اما او هنوز هم در حال انتظار برای خوب از دادستان شهرستان ،

“شایعه است که آنها در حال رفتن به باز کردن حمام و سونا تا پس از موج دوم خواهد بود که ماه اوت یا سپتامبر” هایمن می گوید. “و من نمی تواند انجام دهد. من فقط نمی تواند.”

The large bath room that used to serve dozens of people on popular days now sits vacant.گسترش

بزرگ داخل اتاق استفاده می شود که به خدمت ده ها تن از مردم در محبوب روز در حال حاضر نشسته خالی است.

Nell Salzman

هایمن است به خصوص نا امید جاری بیانیه ای چون او می خواهم به تازگی عمده کار انجام شده در دریاچه حمام بخار: او به روز رسانی, اتاق بخار, بهبود, استخر, سرمایه گذاری $20,000 در یک دیگ بخار و $18,000 جدید در سونا فر. در حال حاضر بیشترین بار از روز, اتاق بخار و سونا نشستن خالی در حالی که هایمن منتظر در میز جلو و کمک می کند تا کمی از مردم که می آیند در هر روز.

کسانی که هنوز قادر به استفاده از دریاچه حمام بخار و خدمات در حال تلاش برای کمک به. یک GoFundMe کمپین راه اندازی در هایمن را نمایندگی کرده است $17,190 تا کنون; هایمن می گوید او با استفاده از آن به کمک پوشش مالیات بر املاک که در اجرای $40,000. او را به پرداخت کردن وام مسکن در ملک که شامل یک 11,000 فوت مربع ساختمان و پارکینگ در سراسر خیابان. اما در حالی که غرب Colfax املاک و مستغلات است قدردانی هایمن را به جای بازگشایی دریاچه حمام بخار نسبت به فروش محل.

او می خواهد این 93 سال کسب و کار به حرکت از نسل چهارم به بعد.

“این جنون” هایمن می گوید. “اما من باید به یاد داشته باشید من باقی مانده.”