بیشتر قطعات از سال 1952 تصادف در آلاسکا موجود در یخچال

پایگاه مشترک ELMENDORF-RICHARDSON, آلاسکا (AP) — خوش شانس بودا مجسمه سفالین رنگی, یک, پرواز, کت و شلوار, چند 3-درصد تمبر, مچاله شدن 1952 جرم برنامه ریزی برای روز سنت پاتریک کلیسا در واشنگتن و 480 کیسه های حاوی فردی انسان باقی می ماند.

کسانی که از جمله این موارد بهبود در این ماه از آلاسکا مستعمره یخچال های طبیعی که در آن سالانه محزون ادامه جستجو برای بشر باقی مانده و باقی مانده پس از یک هواپیمای نظامی سقوط 67 سال پیش در انتخابات روز جمعه گفت.

هدف این است که برای شناسایی و بازگشت باقی مانده است از همه پردازنده C-124 Globemaster که شکست به کوه گانت شمال لنگرگاه در Nov. 22, 1952, کشتن همه 41 مسافر و 11 خدمه مقامات نظامی گفت: جمعه در یک کنفرانس خبری در پایگاه مشترک Elmendorf-Richardson در لنگرگاه است.

باقی مانده از کسانی که کشته نمی برگرفته و هواپیما و همه آن برگزار شد به آرامی کاهش یافت و به پایین کوه که در آن در نهایت بخشی از مستعمره یخچال.

تصادف عملا فراموش شده تا زمانی که یک ماموریت آموزش نظامی خال خال زرد قایق زندگی در یخچال. تلاش ها آغاز شد و در سال 2012 به صیقلی کردن یخچال برای دیدن چه چیز دیگری ممکن است نوتبوک ها از جمله انسان باقی می ماند و دیگر باقی مانده است.

در حال حاضر مسابقه است برای شناسایی به عنوان بسیاری از اعضای خدمات که ممکن است قبل از یخچال های طبیعی افسردگی خرابه به دریاچه جورج آن را تبدیل به یک محل استراحت نهایی برای همه چیز است که نجات داد.

تا کنون باقی مانده است شناخته شده برای همه است اما نه از کسانی که در هیئت مدیره پرواز از McChord پایگاه نیروی هوایی در ایالت واشنگتن به Elmendorf Air Force Base در لنگرگاه است.

سروان. شلبی Yoakum ارشد از آمادگی و برنامه ریزی در بخش نیروی هوایی سردخانه امور عملیات در پایگاه نیروی هوایی دوور رهبری این سال را به سه هفته تلاش بازیابی در یخچال.

او گفت: آنها ممکن است تنها چند سال بیشتر از جستجو در یخچال قبل از بقایای زمینه گوساله به دریاچه.

“من فکر می کنم همه ما با خیال راحت می گویند که هنوز هم وجود دارد باقی می ماند وجود دارد که هنوز برای ذوب کردن یخ و خواهد بود که ما را برای حداقل چند سال آینده برای ادامه این ماموریت به خصوص پس از ما نیست شناسایی تمام 52 که گذشت” Yoakum گفت.

آخرین منطقه آنها باقی می ماند و در این سال حدود 656 فوت (200 متر) از پا از یخچال های طبیعی که در آن یخ می افتد به دریاچه.

مقامات می گویند که تمام باقی مانده و باقی مانده از یخچال های طبیعی از دست رفته خواهد بود به دریاچه جورج.

“واقعیت از وضعیت تمام باقی مانده و باقی می ماند به طور مداوم در حال سقوط به crevasses بزرگ و کوچک و در حال حرکت به پایین پا از یخچال های طبیعی سریع تر از برخی” گفت: گروهبان دوم ارتش ، اسحاق ردموند که کوهنوردی کارشناس موضوع برای حفاری.

بقایای انسانی خواهد بود با احترام حمل به داور در انتقال موارد مورد همان اندازه به عنوان خاتم و بخور با پرچم. در دوور روند آغاز خواهد شد برای مطابقت با DNA از بقایای به نمونه های که باقی اعضای خانواده ارائه شده در نیروهای مسلح DNA شناسایی آزمایشگاه.

مشخص نیست که چگونه بسیاری از از نه عضو سرویس که مسابقات در عین حال می تواند در این میان باقی می ماند و یا چه مدت آن را ممکن است برای بدست آوردن نتایج.

“ما امیدواریم که ما حداقل یک زن و شوهر از شناسه از این” کاترین گفت: گروسو یک medicolegal محقق با نیروهای مسلح معاینات پزشکی سیستم. “همیشه وجود خواهد داشت reassociated باقی مانده از قبلا شناسایی اعضای خدمات و بنابراین ما قادر به ارائه آن و همچنین به خانواده ها است.”

Tonja اندرسون-Dell تمپا, فلوریدا همچنان به لابی برای خانواده و نه خدمات اعضا که باقی مانده نمی یافت شده است حتی پس از سفر خود را به حال بسته شدن است.

برای سال, او منتظر نظامی برای شناسایی باقی مانده از پدربزرگ خود اسحاق اندرسون بود که 21 زمانی که هواپیما در هنگام پایین.

پس از سالها حضور در خدمات برای دیگران که عزیزان در هواپیما بودند گذاشته و به استراحت در اواخر سال 2018 او دریافت کلمه پدربزرگ خود باقی می ماند در بر داشت شده بود. یک مراسم یادبود برگزار شد به شرح زیر است.

“که طاقت فرسا بود,” او گفت: تلفنی با جمعه. “من در نهایت به آن را ببینید. من شده است به طوری که بسیاری از خدمات و در حال حاضر پدر بزرگ من به خانه آمده — بسیار عاطفی برای خودم و برای من پدر است.”

او قصد دارد همچنان به عنوان یک حامی برای خانواده ها اما می گوید: برخی ممکن است هرگز عزیزان خود.

“من می دانم که در قلب من وجود دارد ممکن است یک یا دو دلیل آن را فقط ممکن است که راه اما من امیدوار هستم که همه آنها را دریافت کنید بسته شما می دانم, می دانم که در آن یافت شده است,” او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>