سان فرانسیسکو مکث بازگشایی برنامه به دلیل coronavirus افزایش

سان فرانسیسکو در حال تجربه یک افزایش در نرخ COVID-19 عفونت خواهد شد و مجبور به توقف بازگشایی شهر سلامت, مدیر روز جمعه گفت.

کسب و کار است که برنامه ریزی شده بود به بازگشایی دوشنبه خواهد شد در حال حاضر ماندن بسته گفت: دکتر گرانت, Colfax, مدیر سان فرانسیسکو وزارت بهداشت.

آنها عبارتند از مو سالن آرایشگری تاتو سرو باغ وحش, هوای آزاد, میله ها و استخرهای شنا. در ژوئن 14, 2.7 نفر در هر 100,000 آزمایش مثبت برای ویروس, Colfax گفت: در جریان یک کنفرانس خبری. توسط پنجشنبه, که رای دادن تا به حال شروع به پریدن کرد به 5.1 در هر 100 ، 000.

“ما از زرد به نارنجی و در صورتی که همچنان ادامه دارد بیش از چند روز آینده ما می تواند در منطقه قرمز” است که می تواند باعث محدودیت, Colfax, گفت:. او گفت: بیمارستان ظرفیت باقی مانده “نسبتا خوب است.”

تبلیغات

این شهر شده اند پذیرش بیماران از شهرستان امپریال و زندان ایالتی سن کوئنتین در شهرستان مارین. همانطور که از دوشنبه شب در این شهرستان تا به حال 45 COVID-19 بيمار در بيمارستان و 27 از آنها در بخش مراقبت های ویژه, Colfax, گفت:.

او گفت: این شهرستان ماموریت منطقه با یک جمعیت بزرگ لاتین شده بود به ضربه بسیار سخت با این بیماری است.

Colfax گفت که او هنوز مطمئن شوید که چه شد رانندگی افزایش عفونت رای دادن.

“ما شده اند در این وضعیت برای یک تعداد از ماه و مردم خسته,” او گفت:. “این سخت است برای حفظ هوشیار در این است.”

تبلیغات

شهردار لندن نژاد در یک بیانیه کتبی گفت: سن فرانسیسکو تا به حال 103 موارد جدید پنج شنبه. در 15 ژوئن زمانی که شهر اول بازگشایی فضای باز ناهار خوری و در فروشگاه های خرده فروشی آن را به حال 20 مورد جدید.

“در صورتی که همچنان ادامه دارد و ما دخالت نیست ما خواهد بود در چنین تعداد بالایی که ما تنها گزینه خواهد بود به تعطیل” نژاد گفت.

او گفت: مقامات بهداشت را ارزیابی داده ها در طول چند روز آینده قبل از تصمیم گیری که آیا بازگشایی می توانید ادامه.

“من می دانم که مردم مشتاق به بازگشایی — من هم هستم” نژاد گفت. “اما ما نمی توانیم به خطر اندازد پیشرفت ما را ساخته اند.”

تبلیغات

“ما منحنی و تخت نیست در حال حاضر” Colfax گفت. “در واقع منحنی که در حال گرفتن بیشتر و بیشتر عمودی.”