سانتا کروز می شود اولین شهر آمریکا به ممنوعیت اخباری پلیس

نزدیک به یک دهه پیش, Santa Cruz در میان شهرهای ایالات متحده به اتخاذ اخباری پلیس. در این هفته شهرستان کالیفرنیا شد برای اولین بار در کشور به ممنوعیت سیاست.

در یک تصمیم به اتفاق آرا روز سه شنبه شورای شهر تصویب یک فرمان که پذیرفت و استفاده از داده ها برای پیش بینی که در آن جنایات ممکن است رخ دهد و همچنین محروم شهرستان را از با استفاده از نرم افزار تشخیص چهره.

در سال های اخیر هر دو پیش بینی پلیس و تکنولوژی شناسایی چهره مورد انتقاد قرار گرفته که به لحاظ نژادی تعصب اغلب کمک به افزایش گشت های سیاه و یا قهوه ای محله و یا اتهامات نادرست علیه مردم رنگ.

پیش بینی پلیس با استفاده از الگوریتم های است که تشویق افسران را به گشت زنی در مکان های شناسایی شده به عنوان بالا-جرم بر قربانی ، نرم افزار “تکرار و supercharges تعصب در پلیس ارسال توسط پلیس به مکان هایی که آنها به ای اداره قبل — که اغلب برای رفتن به سیاه و سفید و قهوه ای در جوامع گفت:” مت Cagle یک تکنولوژی و آزادی های مدنی وکیل با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از شمال کالیفرنیا.

تبلیغات

سانتا کروز اداره پلیس آغاز شد که پیش بینی پلیس با یک پروژه آزمایشی در سال 2011 تا به حال قرار دادن یک مهلت قانونی برای عمل در سال 2017 زمانی که اندی میلز آغاز شده به عنوان رئیس پلیس. شهر جدید فرمان ممنوعیت عمل به طور دائم.

میلز گفت: پیش بینی پلیس شده اند می تواند موثر باشد اگر آن را به حال شده است استفاده می شود به کار با اعضای جامعه برای حل مشکلات — که اتفاق نمی افتد. به جای سیاست مورد استفاده قرار گرفت “برای انجام صرفا اجرای” منجر به درگیری اجتناب ناپذیر است.

“شما سعی می کنید چیزهای مختلف یاد بگیرند و بعد به عنوان شما نگاه گذشته نگر,” میلز گفت. “شما می گویند, ‘خدای که یک نقطه کور من نمی بینم.’ من فکر می کنم یکی از راه های ما می تواند جلوگیری از آن در آینده نشسته است با اعضای جامعه و گفته: “در اینجا چیزی است که ما علاقه مند به استفاده از. ما خود را بر روی آن. چه نگرانی های خود را?’ “

مانند اخباری پلیس صورت تشخیص سیستم را نیز زیر آتش با منتقدان استدلال آنها می تواند نشان دهد تعصب نسبت به چهره با ویژگی های مشابه به آنهایی که مورد استفاده برای ایجاد این فن آوری به خصوص بر اساس نژادی, آرایش.

تبلیغات

سانتا کروز شورای شهر گزارش گفت که “با وجود ادعا های فن آوری پیشرفت های اخیر موسسه ملی استاندارد و تکنولوژی مطالعه در بر داشت که برخی از اشکال تشخیص چهره تکنولوژی بودند 100 بار بیشتر احتمال دارد به misidentify مردم آفریقایی و آسیایی تبار.”

در حالی که سانتا کروز اولین شهر در کشور به ممنوعیت اخباری پلیس آن را به شرح زیر دیگر شهرستانها است که باید ممنوع تشخیص چهره — تکنولوژی ویژه سان فرانسیسکو در مه 2019 و اوکلند در جولای 2019.

شورای شهر نیز رای دادند سهشنبه برای بررسی اضافی پلیس اصلاحات پس از مینیاپولیس به قتل جورج فلوید.

تبلیغات

“ما واقعا در نظر گرفتن این وضعیت به طور جدی و تلاش می کنیم تا فعال شود در ادامه این حرکت به سوی واقعی سیستمیک تغییر” شهردار جاستین کامینگز گفت: در این جلسه.

در ماه گذشته او را تشکیل سه نشست با اعضای جامعه برای درک تجربه خود را با سانتا کروز ، کامینگز گفت که او امیدوار است تا در ادامه جلسه “از جوامع هستند که بیشتر تحت تاثیر و درک چگونه ما می توانیم حمایت از کسانی که در جوامع در حال حرکت رو به جلو است.”

نزدیک به 400 محلی اعضای جامعه را امضا کرده بود یک درخواست آیتالله سیستانی خواستار اخباری پلیس, ممنوعیت, و یک میزبان از سازمان نیز حمایت فرمان — NAACP سانتا کروز فصل امریکایی کمیته خدماتی دوستان و آمریکایی های آسیایی تبار پیشرفت عدالت, به نام چند.

Cagle گفت: او را نمی شنوند و یک بلندگو در مخالفت با این طرح قبل از آستین پیش بینی فرمان منتقل می شود.

تبلیغات

حتی سانتا کروز-بر اساس اخباری پلیس شرکت PredPol که نرم افزار استفاده شده توسط سانتا کروز اداره پلیس تا سال 2017 حمایت قوانین جدید.

“هر سازمان دولتی است که شامل تکنولوژی به عملیات خود باید فرایند برای اطمینان حاصل شود که آن را نمی کند در نتیجه نژادی نابرابر نتایج” PredPol مدیر عامل برایان مک دونالد نوشت: در یک ایمیل به بار. این شرکت اعتماد به نفس خود نرم افزار نیست نژادی مغرضانه مک دونالد گفت و در نتیجه با شرایط در این شهر فرمان.

با حمایت گسترده و پژوهش پشتوانه آن Cagle شک و تردید در سیاست همیشه می تواند معکوس شود.

“سانتا کروز ممنوعیت است ironclad و آن نیاز به جدید قانون و پیدا کردن که تکنولوژی نمی تواند تداوم تعصب” اگر چنین فن آوری شدند و برای همیشه مورد استفاده قرار گیرد دوباره, او گفت:.

تبلیغات

جنوب کالیفرنیا شده است از اخباری پلیس از اواخر 2000s. این مفهوم است که مغز کودک سابق پلیس لس آنجلس رئیس لایحه براتون واقعا که می خواستم برای تعیین اینکه آیا داده های گذشته می تواند در پیش بینی جرم و مکان است.

به عنوان ادارات پلیس و دانشگاه های بهینه سازی مدل آنها مشخص شد نقشه خود را می تواند پیش بینی جرم, انواع مکان ها و زمان ها. در سال 2012 نرم افزار در حال توسعه کسب و کار PredPol انتخاب سانتا کروز به عنوان خانه خود با استناد به موفقیت های محلی از پیش بینی انجام ندادی.

از آن زمان به بعد برخی از مطالعات نشان داده اند که سیاست های کاهش جرم و جنایت, اما دیگران پیدا کرده اند آن را به یک اثر ناچیز.

تبلیغات

در حالی که آزادی های مدنی سازمان های پرچم اخباری پلیس که به لحاظ نژادی مغرضانه مک دونالد گفت: او می ایستد PredPol الگوریتم.

“اگر فرمان کارکنان را فراهم می کند هیچ صریح هدایت افسران باید به خود تکیه می کنند ‘قضاوت’ یا “شهود” به عنوان به که در آن به گشت. قضاوت بشر است که البته در معرض خطا و موضوع را به تعصب اینکه آگاهانه یا ناخودآگاه” او نوشت.

پلیس لس آنجلس اعلام کرد در ماه اکتبر که این تغییرات را به آن PredPol برنامه از جمله ایجاد یک data-driven پلیس واحد به نظارت بر تمام جرم و جنایت مبارزه با استراتژی ها و به دنبال ورودی از گروه های اجتماعی قبل از اجرای داده های جدید برنامه.

این گروه همچنین گفت: توسعه یک سیستم برای ارائه گزارش دوره ای در مورد داده های برنامه و نتایج با آمار افراد و مکان های هدفمند برای مداخله.

تبلیغات

تغییرات ساخته شد و هفت ماه پس از یک بازرس به طور کلی نمی تواند تعیین کند که آیا پلیس لس آنجلس را پیش بینی-پلیس برنامه کمک به کاهش جرم و جنایت.

هر چند مک دونالد مدعی است که به خوبی فرموله الگوریتم می تواند به کاهش تعصب نژادی در پلیس Cagle سوالات سیاست.

“خصوصی برای سود شرکت نباید دیکته پلیس در هر جامعه آمریکا,” او گفت:. “ممنوعیت تشخیص صورت نمی خواهد از بین بردن نژاد پرستی و تعصب است که سایه افکنده پلیس در امریکا, اما آن را به دور یک سیستم است که ما می دانیم بیشتر خواهد شد باعث تشدید این مشکل است.”