این شهرستان رای به رسمیت شناختن سیاه زندگی مهم است. سپس آن را OKd 310 بیشتر اسلحه تیزر

به عنوان منطقه خلیج جوامع اتخاذ قطعنامه حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش یک دره سیلیکون شهرستان در این هفته رای به ذخایر خود کلانتر با نزدیک به 1 میلیون دلار در تیزر جدید اسلحه.

روز چهارشنبه سان متئو کانتی هیئت ناظران تصویب بودجه که شامل خرید 310 جدید Tasers. تصویب تیزر خرید در حال آمدن است زیر آتش در بخشی به دلیل آن رخ داده است فقط چند دقیقه پس از هیئت مدیره به تصویب یک قطعنامه در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“ما شنیده ایم از جامعه ما و از معترضان در سراسر کشور است که به اندازه کافی به اندازه کافی است” نوشته وارن Slocum, هیئت رئیس جمهور در بیانیه ای که در شهرستان سرپرست سایت. “ما نیاز به برداشتن گام های مشخص برای رسیدگی به این بی عدالتی است.”

در سال 2018 سه غیر مسلح مردم پس از درگذشت ماموران با استفاده از اسلحه تیزر بر روی آنها در شهرستان محدودیت.

تبلیغات

جمعه شب هیچ یک از پنج شهرستان سرپرستان می تواند نظر رسیده است.

تصویری از یک جلسه هیئت مدیره در اوایل ممکن است قبل از جورج فلوید را کشته و در اواخر ماه مارس در مینیاپولیس نشان می دهد که به تصویب هیئت مدیره به اتفاق آرا کسب و دیده می شد که لازم است هزینه های مورد نیاز به جای وزارت سالخورده 15 ساله اسلحه تیزر.

دیوید Canepa یک سرپرست برای این شهرستان را منطقه 5 که شامل جنوب سان فرانسیسکو دالی سیتی و سان برونو گفت: هزینه شد “یک ماده از عقل سلیم است.”

این ممکن است رای آمد کمتر از یک سال پس از شهرستان مقامات اجرای قانون تجدید نظر خود را با استفاده از نیروی سیاست که شامل محدود کردن تعداد دفعاتی که یک تیزر می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل یک فرد به سه و باریک توجیه برای استفاده از “مقاومت فعال” به “باعث فوری آسیب فیزیکی یا تهدید به علت آسیب فیزیکی.”

تبلیغات

دستگاه های جدید در نظر گرفته امن تر از نسخه های قبلی محدود کردن مقدار زمان تیزر عمل پس از این بازدید هدف خود را برای پنج ثانیه با توجه به هیئت مدیره دقیقه است.

این گروه را رد کرد و توصیه شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به ممنوعیت استفاده از کاروتید محدودیت یا chokeholds.

در سراسر منطقه خلیج سان فرانسیسکو, سیاه زندگی توجه به اعتراضات پس از فوران فلوید را کشتن در مه 25.

در اوکلند nooses و effigies یافت شده آویزان از درختان در حالی که دولت و سیاستمداران محلی امیدوار کننده سیستمیک اصلاح و تغییر است.

تبلیغات

در منلو پارک ثروتمند tech جامعه در خلیج سان فرانسیسکو شبه جزیره شهر رئیس پلیس بازنشسته به طور ناگهانی در یک شهر مجازی سالن جلسه هفته گذشته است. او پس از گوش دادن به اعضای جامعه شکایت خود را در مورد نیروی دهها اتهام نژاد پرستی و خود وزارت دنج ارتباط با رسانه های اجتماعی کرگدن Facebook.

“آن را گیج کننده و دیوانه و کاملا تعجب آور نیست” گفت: فرجی پرورش یک هنرمند و فعال از ایست پالو آلتو با اشاره به سن متعو مدیره رای و رئیس بازنشستگی.

“پلیس شده اند وحشت ما برای سال,” او گفت: در حالی که حضور یک زندگی ماده تظاهرات در پالو آلتو در پنج شنبه شب. “آنها نمی دانند که هر راه دیگر.”

فاستر گفت: پل جنبش خواستار کاهش در اجرای قانون بودجه و خشونت پلیس علیه سیاه جوامع و مردم است. آن را نیز خواستار سرمایه گذاری در, آموزشی, تفریحی و مراقبت ارشد در جوامع است.

تبلیغات

“آنها می گویند که آنها در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند اما چگونه می تواند ما بر این باورند اگر آنها در حال سرمایه گذاری در سلاح های بیشتر به پلیس گفت:” Tenedra جولیان یکی از ایست پالو آلتو بود که در روز شنبه تظاهرات.

پالو آلتو بخشی از شهرستان سانتا کلارا یک ميانه ملک ارزش $1.99 میلیون و 56 درصد از جمعیت سفید است 31% آسیایی, 4% Latinx و فقط 1.2% سیاه و سفید.

در ایست پالو آلتو بخش سان ماتئو شهرستان ميانه صفحه اصلی قیمت دلار است 600,200 و 60.7 درصد از جمعیت لاتین 10.6% سیاه 10.3% جزایر اقیانوس آرام و 8.9% سفید.

تظاهرات آغاز شده است که در پالو آلتو را در تالار شهر برگزار شد با هود تیم ملی یک گروه فعال در ایست پالو آلتو.

تبلیغات

Faraji Foster takes part in a demonstration on Thursday outside the Menlo Park Police Department.

فرجی پرورش در تظاهرات روز پنج شنبه در خارج از منلو پارک پلیس.

(سوزان زنگ / لس آنجلس تایمز)

صدها نفر از مردم در راهپیمایی شمالی از طریق خیابان های شهر را به سان Francisquito کریک که در آن آنها عبور به سان متئو کانتی — عبور از بیشه های انبوه ردوود و memorialized 1769 اردوگاه از گاسپار د پرتلا — برگزاری در مقابل پلیس که در آن تظاهرکنندگان به رهبری فاستر و لس آنجلس رپ Milla, شعار می دادند “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” سیاه و سفید “زندگی ماده” و “هی هی هو هو این نژادپرستانه پلیس را مجبور به رفتن کردم.”

دو افسر پلیس دیده می شد خود را ترک اتومبیل های گشت برای ساختمان است. چند نفر دیگر مشاهده شد peeking از ساختمان وزارت ویندوز.

اختلاف درآمد در منطقه خلیج بالاتر از هر جای دیگری در دولت است. با توجه به تحلیل انجام شده در این سال توسط سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا ساکنان در 90 درصد از درآمد به دست آورده $384,000 یک سال نسبت به کسانی که در پایین 10 درصد به دست آورده است که فقط $32,000.

تبلیغات

شکاف قابل توجه است به عنوان یکی از درایو ها از سمت غرب 101 آزادراه در منلو پارک به سمت شرق به شهرستان Belle پناهگاه محله و ایست پالو آلتو. یا شمال همراه Middlefield جاده از Atherton که یکی از ثروتمندترین کدهای پستی در کشور به ردوود سیتی.

چند هکتار شهرکهای مخفی توسط غول اوکس redwoods و magnolias به راه تقریبا بلافاصله به مراکز تعمیر مغازه ها و رها صنعتی انبارها.

و برای دهه جوامع اطراف این ثروتمند انکلاوها احساس هدفمند توسط پلیس اغلب از ترس به سرمایه گذاری بیش از حد.

“زمانی که من یک بچه ایست پالو آلتو در نظر گرفته شد پایتخت قتل جهان” فاستر گفت. “در عین حال من احساس امن تر وجود دارد از من همیشه در حال قدم زدن در خیابان های مرکز شهر منلو پارک یا پالو آلتو.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>