که نمی اعتماد لوسی جونز در بحران ؟ در اینجا آنچه که او برای گفتن در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس

چه کسی نمی خواهد اعتماد لوسی جونز در یک فاجعه ؟ برای بیش از سه دهه او نگه داشته جنوب کالیفرنیا مبتنی هر زمان که زمین را تکان داد.

او توضیح داد: مجتمع علم به ما در راه است که به ما کمک کرد تا درک کنند. هنگامی که ما ترس او صحبت ما را تا کنون که بدون صحبت کردن به ما.

ما معروف ترین زلزله شناس موفق در سال از ShakeOut دریل مته به ما یک کلید پاسخ زلزله. اگر شما هیچ چیز دیگری به ما آموخته است که از او پیروی از این اصول مراحل: “رها کردن! پوشش! نگه دارید!”

او به طور مشابه یک پیام روشن در coronavirus — که من فکر می کنم همه ما باید گوش دادن به در حال حاضر به عنوان دولت ما در برابر یک موج جدید در عفونت های ناشی از یک بیماری است که ما می دانیم که مردم می توانند حمل و گسترش بدون نشان دادن هر گونه علائم در همه.

تبلیغات

“آیا به اشتراک گذاری هوا خود را,” او می گوید. پوشیدن ماسک در اطراف دیگران است. حفظ فاصله. ساده به عنوان آن است.

زمانی که من برای اولین بار شنیده جونز ادای این کلمات این هفته در پادکست جدید “گرفتن از طریق آن” من فکر می کردم: چرا در تمام عمومی پیام ما در حال گرفتن به هیچ کس دیگری می آیند تا با یک دستور خیلی ساده است بنابراین نقطه بسیار آسان برای به یاد داشته باشید ؟ (او قطع حق را از طریق تمام استاتیک در این سوال بیش از حد. یک دقیقه به من بده و من به آن دریافت کنید.)

فقط به این دلیل آن را ساده, راه, معنا نیست که او ماسک پیام ساده انگارانه است. زلزله شناسی تخصص او است اما او یک دانشمند از طریق و از طریق. و بنابراین او را با نزدیک شدن به بیماری کروناویروس با او دانشمند ذهن: متد مرتب سازی از طریق مطالعات و داده های مورد. (پدیده هنگامی آشکار شد بیش از آمار آرام او را هنگامی که او را از ترس او به من گفت.)

تبلیغات

و جوهر از آنچه در تمام تحقیقات علمی در COVID-19 موارد به ما گفتن واقعا برای بحث, او گفت:.”وجود دارد بسیاری از راه های شما می تواند آن را دریافت کند اما بسیاری از مردم در حال گرفتن آن از تنفس در هوا از یک عفونی فرد است. اگر شما نمی توانید از خودتان محافظت از هر کس دیگری هوایی, آنچه شما می توانید انجام دهید این است نگه داشتن هوا را از بیرون به دیگران است.”

در اینجا چگونه کار می کند که او توضیح می دهد که در پادکست: “وجود این کوچک قطرات کوچک که حامل ویروس … قرار دادن یک ماسک بر روی صورت خود فکر می کنم چگونه آن fogs تا عینک خود را. که رطوبت حامل ویروس گرفتار شدن و بیرون رفتن برای آلوده کردن شخص دیگری است.”

در ماسک او می رود قطرات همچنین متراکم و در نتیجه رشد سنگین تر و رها کردن سریع تر — و در نتیجه با خیال راحت تر از هوا است.

همچنین شایان ذکر او می گوید که آن را آسان تر برای به اشتراک گذاشتن خود را از هوای بیرون است. او اشاره می کند که ایالات کردم که سخت ترین ضربه اول شد و “مکان های سرد” که در آن شما اغلب مجبور به ماندن در داخل در اوایل آن ماه. و برخی از کشورهای در حال سخت ترین ضربه در حال حاضر داغ مکان های که در آن مردم در حال حاضر به عقب نشینی در داخل خانه از گرما.

تبلیغات

تمام داده شده است که اگر شما را به تمرکز بر روی یک کلید یا پیام او فکر می کند که می تواند بیشترین تاثیر این است که: آیا سهم خود را در هوا.

و آن را واقعا کمک می کند تا او گفت: به تمرکز بر روی یک پیام روشن است.

جونز آموخته است از او دیرین نقش به عنوان یک فاجعه برقرار است که در یک بحران شما نمی توانید به مردم یک لیست از ده ها تن از اقدامات را برای ایمنی خود را. اگر شما, شما ممکن است به خوبی پایمال کردن.

ضعف مردم اغلب شیر یا خط به بالا دست خود را و می گویند من نمی توانم تمام شما درخواست از من و پس از من هیچ چیز در همه. و ما در زمان بحران تنها گزینه نیست و او به من گفت. “پرتاب کردن دست خود است گفت:” من هستم خوب با بسیاری از مردم در حال مرگ است.'”

تبلیغات

بازگشت به این سوال که چرا ما خیلی دیده نشده جونز-سبک شفاف, پیام, چرا این پیام به نظر می رسید به در طول زمان تغییر, چرا بسیاری از مردم به عنوان یک نتیجه بدست اشتباه گرفته شود. به من و سردرگمی و احساس می کند مانند یک دلیل که چرا برخی از مردم ممکن است پوشش است. آنها را متوقف تلاش برای پیگیری تغییر مشاوره. آنها تنظیم شده است. آنها راه می رفت دور — آشکار — از همه آن.

پیام اشتباهات قطعا ساخته شده اند در طول راه. و عدم وجود رهبری ملی برای تعریف و مدل و تجمع مردم در اطراف سازگار بهداشت عمومی پیام ما را آزار کاریی.

اما شما باید درک کنند که چگونه علم کار می کند به درک که چرا هدایت ما بدست این بهار به نظر می رسد به بیرون آمدن untidily در dribs و drabs جونز به من گفت. علم کار نمی کند مانند یک کارناوال fortune-telling دستگاه: فشار یک دکمه سرنوشت خود را یاد بگیرید. شما نمی توانید یک سوال بپرسید و دریافت پاسخ فوری اگر کسی قبلا فکر می کردم برای مطرح کردن سوال از شما درخواست و سپس آن را مطالعه.

تبلیغات

به دلیل این بود که یک ویروس جدید او گفت: کارشناسان تا به حال هیچ تحقیق موجود در آن در هنگام وقوع ضربه. بنابراین اولین توصیه آنها به خارج بود و بر اساس آنچه آنها می خواهم که از گذشته بیماری: حفظ فاصله از دیگران شستن دست های خود را اغلب. که هنوز هم معقول اما تنظیم خوب تا به حال به صبر برای داده ها به در آمده و سپس پردازش و بررسی.

و صحبت از بررسی صلاحیت جونز به من گفت که او بخواهد ما علوم و ریاضی آموزش داد و بسیاری از ما مهارت های لازم برای انجام آن است. او خواسته بیشتر مردم یاد گرفته در مورد روند علم در مورد آنچه می رود به تعیین اینکه آیا اطلاعات معتبر است یا نامعتبر است.

“این بسیار روشن است ما مبتلا به ناتوانی ما برای استفاده از علم در تصمیم گیری جونز گفت که در حال حاضر بازنشسته از خدمات فدرال و اجرا دکتر لوسی جونز مرکز علم و جامعه که نخست هدف این است که برای معکوس کردن این روند و کمک به جوامع رشد قوی تر با ترکیب حقایق علمی را بازآرایی کند.

علمی واقعیت جونز از شما می خواهم به دانستن است نه ذهنی. و دانشمندان دیده می شود از همان آغاز که coronavirus’ گسترش می تواند به رشد نمایی (اگر هر فرد آلوده دو نفر قربانی آلوده دو بیشتر قربانیان که آلوده چهار نفر که آلوده هشت قربانیان و غیره) اگر ما را نمی, همه ما می توانید سعی کنید به نگه داشتن که از اتفاق می افتد.

تبلیغات

“شما می توانید بر این باورند همه شما می خواهم که اپل در حال رفتن به پرواز به هوا و گرانش هنوز هم آن را می کشد به زمین” او به من گفت. “چیزی که در مورد این بیماری همه گیر است که مردم در حال رفتن برای مردن این که آیا شما به آن باور دارند یا نه.”

اما در طول سال — شروع با لابی در برابر یافته های در مورد خطرات بهداشتی سیگار کشیدن به دنبال لابی در برابر شواهد علمی از تغییر آب و هوا — “ما در حال حاضر در این موقعیت که در آن اطلاعات علمی درمان به عنوان چیزی است که شما باور کنید یا باور نمی کنم چرا که خود را حزبی گرایش. ما تبدیل به یک جامعه توسعه داده است که ایمنی به علم است که گفت: خوب هیچ کدام از این بچه ها را می توان اعتقاد داشت.”

که بدیهی است که باعث می شود پیدا کردن پیام حق را برای رسیدن مردم به طور فزاینده ای دشوار است. و سخت تر هنوز جونز اشاره است به آنچه در قلب این پیام در مورد اهمیت پوشیدن ماسک — که آن را در مورد ما به فردی نیاز دارد اما در مورد جمعی ما ایمنی است که در آن نیاز به یک تمایل به “ما منافع مشترک در مقابل شخصی ما ناراحتی است.”

اگر هر کسی می تواند متقاعد کردن تمایلی به انجام این کار در نظر من این جونز که بسیاری از ما اعتماد کرده اند برای مدت طولانی.

او در حال حاضر 65. او مشتاقانه در انتظار او اولین نوه. او می تواند در آن متمرکز شده است. اما او هنوز هم در خارج وجود دارد به عنوان او شده است در بسیاری از مواقع سخاوتمندانه تلاش برای رسیدن به ما از طریق یک بحران است.

تبلیغات

آن را فاجعه بار, فاجعه بسیار بزرگتر از هر ما رو قبل از او گفت: — بزرگتر از بزرگترین زلزله به دلیل آن اتفاق می افتد در همه جا در یک بار. و برای استفاده از زلزله قیاس همه ما باید درک در حال حاضر به لطف او “آن را هنوز هم در foreshock دنباله.”

ما اقدامات فردی با پوشیدن ماسک در اطراف دیگران ما هنوز هم می تواند کمک به کاهش اندازه نگاشت لرزه اصلی.