بورلی هیلز پلیس بازداشت 28 نفر در طول یک تظاهرات مسالمت آمیز یک شبه و تظاهرکنندگان همچنان در بازداشت اواخر بعد از ظهر شنبه باعث نگرانی از فعالان که گفت: آنها باید ذکر شده است و منتشر شده بیشتر به سرعت.

اعتراض آغاز شد که حدود 7:30 p. m. و درو حدود 75 نفر سوم تظاهرات در بورلی هیلز برگزار شده توسط سیاه و پروژه های آینده, اما این اولین بار است که منجر به دستگیری, سازمان گفت: Austin Tharpe, 29.

“ما در حال اعتراض برای زندگی,” او گفت:. “به طور خاص در بورلی هیلز به دلیل امتیاز و کل آرایشی جامعه ما احساس می کردم که صدای ما نیاز به شنیده می شود بیش از وجود دارد.”

او گفت که پس از راهپیمایی معترضان برای چند ساعت پلیس مستقر در یک محدوده صوتی دستگاه همچنین به عنوان شناخته شده صوتی کانن و اعلام کرد این تظاهرات غیر قانونی مجمع در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب.

تبلیغات

“ما با قرار دادن نشانه هایی بر روی زمین,” او گفت:. “ما تبدیل به اطراف و رو به دور از پلیس با ما زانو بر روی زمین و دست ما پشت سر ما.”

او گفت که ماموران در ادامه به داد کردن سفارشات برای متفرق کردن در حالی که معترضان همچنان به زانو زدن.

در مجموع 28 نفر به زندان گرفته شده, ترین ظن غیر قانونی مجمع اگر یک نفر رو یک آتش سوزی اقدام شارژ پس از اتهام تلاش برای آتش به پرچم آمریکا که متصل به یک ساختمان گفت: گروهبان. توماس غرب بورلی هیلز اداره پلیس. که فرد در ارتباط با اعتراض, اما نه, سیاه, آینده, پروژه Tharpe گفت.

“به آنها داده می شود هشدارهای متعدد را ترک و به عنوان بازداشت شد, ساخته شده ما به طور مداوم درخواست از مردم برای ترک پس از آن فقط افرادی که کاملا حاضر به ترک بودند که در زیر قرار داده شده بازداشت” غرب گفت.

تبلیغات

در ابتدا اداره پلیس برنامه ریزی برای برگزاری تظاهرات و تحت چه نام بزه غیر آزادی که مورد نیاز خواهد بود که آنها پست $5,000 وثيقه به خارج و غرب گفت.

در روز بعد با استناد به بخشنامه از فرماندهی و کارکنان این اداره معکوس البته و گفت: معترضان خواهد بود اشاره کرد و منتشر شده در تعهد خود را ارائه شده است که آنها حکم برجسته.

که پس از ملی وکلا صنفی با صدور بیانیه ای decrying $5,000 وثیقه به عنوان “غیر قابل قبول” و خواستار معترضان را بلافاصله آزاد شد.

“این ظالمانه است که در طول یک ایالت بحران بهداشتی — و زمانی که ما شنیدن از ما محلی و ایالتی و فدرال مقامات تعداد COVID-19 نفر در کالیفرنیا در ادامه به افزایش است — که بورلی هیلز اداره پلیس نگه دارید این معترضان مسالمت آمیز در بازداشت” این سازمان در بیانیه ای گفت. “نگه داشتن این مردان و زنان در بازداشت خواهد بی ارزش آنها را در معرض قابل توجهی خطر سلامت و زندگی خود را به مخاطره می اندازد.”

تبلیغات

معترضان هنوز هم تا به حال نشده است منتشر شده توسط 2 بعد از ظهر شنبه. غرب گفت: آنها در حال جسمی رزرو “و این که رزرو فرایند طول می کشد زمان” به خصوص با توجه به حجم بازداشت.

“این بسیار تلافی جویانه,” Tharpe گفت. “ما تا به حال این وضعیت قبل و ما معمولا بازداشت با توجه به استناد و در عرض دو تا سه ساعت است. آن را بسیار تهاجمی برای آنها به بازداشت برای تقریبا 14 ساعت و هنوز پردازش نشده, هنوز, هیچ کلمه ای از آنها است.”

دستگیری آمد کمتر از دو هفته پس از شهر بورلی هیلز صادر شده به منظور محدود کردن شبانه مجامع در محله های مسکونی به ساکنان اجازه می دهد به خواب.

که در اثر ژوئن 13, ایالات متحده است که بیش از 10 نفر مجاز به جمع آوری برای مونتاژ در یک منطقه مسکونی بین ساعت 9 بعد از ظهر و ساعت 8 صبح مجمع تعریف شده است به عنوان یک گردهمایی در یک محل عمومی که متشکل از 10 یا بیشتر افرادی که در یک هدف مشترک است.

تبلیغات

غرب می گوید که معترضان دستگیر شدند به عنوان یک نتیجه از آن منظور است.