به عنوان coronavirus خروشان از طریق خانه های سالمندان بازرسان یافت اشتباهی

در اوایل ماه آوریل بازرسان دولتی تکمیل یک نظرسنجی از ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز در کنار رودخانه به عنوان بخشی از یک فدرال تلاش برای مطمئن شوید که خانه های پرستاری شد حفاظت از سالمندان ساکن از coronavirus.

خود را در یک صفحه گزارش به این نتیجه رسیدند: “هیچ کمبود.”

روز بعد 8 آوریل ناوگان آمبولانس صف خارج ماگنولیا به تخلیه تمام 83 ساکنان پس از پرسنل حاضر به نشان می دهد تا برای کار وحشت زده از عفونت مرگبار در حال حاضر پخش كردن, داخل مرکز.

حالات مشابه بازی های برگزار شده در سراسر کالیفرنیا این بهار, بررسی سوابق نشان می دهد. زمان و دوباره بازرسان فرستاده شده به بررسی خانه های سالمندان توانایی حاوی ویروس جدید پیدا کردم هیچ کاستی در امکانات است که در این میان شیوع بیماری مرگبار و یا در مورد برای تحمل و قدرت یک.

تبلیغات

در هالیوود برتر بهداشت و درمان در لس آنجلس بازرسان یافت تسهیلات در انطباق در مارس 30. سه روز بعد در خانه تا به حال 68 مورد تأیید شهرستان سوابق نشان می دهد. بعد که ماه گارد ملی مستقر شد برای کمک به غرق تسهیلات.

مقامات دولتی انجام شده پنج نظرسنجی این بهار در کینگستون مرکز بهداشت و درمان در گچساران است که در فدرال کوتاه از بدترین خانه های سالمندان در کشور است. هر زمان برداران در بر داشت خانه در انطباق با پروتکل کنترل عفونت و حتی به عنوان ویروس در نهایت گسترش به 158 ساکنان و کارکنان کشتن 21.

یک بار بررسی بازرسی سوابق متوجه شد که از اواسط ماه ژوئن California Department of Public Health بازرسان انجام شده در بیش از 1700 “COVID متمرکز نظرسنجی” در پرستاری ماهر امکانات از اواخر ماه مارس تا به حال صادر شده فقط 14 کنترل عفونت استناد به عنوان یک نتیجه از این بازدیدکننده داشته است.

خانه های پرستاری را تبدیل به باغ از coronavirus مرگ و میر در کالیفرنیا حسابداری 43 درصد از تمام مرگ و میر در سراسر کشور. شکست بازرسی برای شناسایی مشکلات فقط آخرین نشانه ای از چگونه صنعت و رگولاتور شد آمادگی برای coronavirus و موفق به عمل به سرعت به سرعت گسترش آن. خانه های سالمندان فاقد منابع اساسی که COVID-19 شروع به جارو طریق امکانات. و حتی پس از پایان غم انگیز دامنه بحران آشکار شد تنظیم کننده موفق به نیاز به تست از ساکنان و کارکنان.

تبلیغات

کالیفرنیا سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بازرسان آموزش داده شد به تمرکز بر ارائه پشتیبانی به محاصره امکانات به جای اجرای. در همان زمان او گفت: بسیاری از خانه های مبارزه با این بیماری همه گیر شد و هنوز هم از لحاظ فنی با رعایت کنترل عفونت قوانین پرستاری ماهر, امکانات, اما این قوانین بودند محزون می خوانی ناکافی برای مبارزه بسیار مسری ویروس جدید.

بستگان ساکنان در خانه های چند گفت: بار است که آنها شاهد آشکار شکست توسط اعضای هیات حاوی ویروس است. و سالمند-مراقبت از طرفداران گفت: عدم اجرای قانون نشان می دهد که تنظیم کننده دولت استعفا مسئولیت اصلی آنها به پلیس خانه های پرستاری در یک لحظه بحرانی.

“این نیست واقعی بازرسی; آنها بیشتر شبیه حسن نیت ارائه میدهد تماس بازدیدکننده داشته است. در زمانی که ساکنان به شدت مورد نیاز the California Department of Public Health برای کمک به حفاظت از زندگی خود را تحمل کنترل عفونت نقض که ثابت کرده اند به طوری مرگبار” گفت: پاتریشیا L. McGinnis, مدیر اجرایی, کالیفرنیا, طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است.

“چرا حتی پرستاری بازرسان خانه اگر آنها در حال رفتن به اجرای تهدید کننده زندگی کنترل عفونت نقض حقوق بشر در میان همه گیر?” McGinnis پرسید.

تبلیغات

مانند اکثر ایالت کالیفرنیا خانه سالمندان جمعیت دچار تلفات سنگین ناشی از این بیماری همه گیر. از سه شنبه 2,441 کارکنان و ساکنان ایالت های پرستاری ماهر امکانات مرده بود از COVID-19, دولت, داده ها نشان می دهد. می کند که شامل کارکنان و سالمندان ساکن در زندگی کمک مراکز که تنظیم شده توسط وزارت بهداشت و نیز ضربه سخت.

این COVID متمرکز نظرسنجی طراحی شده بودند توسط فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات ، انجام شده توسط دولت و ادارات بهداشت محلی.

بازرسان آموزش داده شد به قرار دادن تقریبا هر چیز دیگری را کنار گذاشته و تمرکز بر روی حصول اطمینان از خانه آماده شد به صورت همه گیر. هدف این بود برای جلوگیری از ویروس از ورود امکانات ، هنگامی که تنظیم کننده امید به مهار آن با پایبندی جدی به تست quarantining استفاده از محافظ دنده و دست شستن.

تبلیغات

“تمرکز تنها بر اجرای قانون در سرعت در حال تغییر محیط از اوایل همه گیر پاسخ نمی توانست به نفع آسیب پذیر ساکنان خانه سالمندان کار ما هر روز به خدمت” کیت Folmar سخنگوی کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی در بیانیه ای گفت:. “ما نیاز به پیدا کردن راه حل برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان ما می تواند به محدود کردن گسترش COVID-19 در میان این جمعیت آسیب پذیر.”

در یک اطلاعیه در اوایل این ماه, فدرال, سیستم مدیریت محتوا, مدیران گفت: بیش از 5,700 COVID متمرکز نظرسنجی — حدود یک چهارم از آنها را در کالیفرنیا — در سراسر کشور تکمیل شد. آنها در توصیف این برنامه به عنوان “بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تاریخی شفافیت تلاش برای اطمینان از ساکنان خانواده ها و عموم مردم باید اطلاعات در مورد COVID-19 در خانه های سالمندان.”

اما این مرکز برای مدیکر وکالت غیر انتفاعی بیمار گروه فعال در واشنگتن اشاره کرد که تنها 163 از نظرسنجی — کمتر از 3% — تا به حال ذکر شده هیچ مشکلی با کنترل عفونت.

با دهها هزار نفر از ساکنان خانه سالمندان و کارکنان در حال حاضر مرده را از ویروس “آن است که به سادگی قابل قبول نیست که امکانات هیچ مشکلی در پیشگیری از عفونت و شیوه های کنترل” گفت: توبی Edelman, مرکز ارشد سیاست وکیل.

تبلیغات

در تماس با خبرنگاران در ژوئن 4, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, سیستم مدیریت محتوا, مدیر, Seema Verma اساسا مقصر خانه سالمندان کارکنان برای شیوع بیماری در خانه های که داده شده بود پاک سلامت از لایحه نشان می دهد که برخی از متوقف زیر کنترل عفونت پروتکل هنگامی که بازرسان رفته بودند.

“زمانی که بازرس برگ خانه سالمندان, همه چیز می تواند تغییر” ورما گفت. “برخی از کارکنان که ممکن است شستن دست های خود را در فرکانس است که ما نشان می دهد و یا در موقعیت هایی که ما نشان می دهد. وجود دارد می تواند برخی از شیوه های سهل انگار در اطراف ایزوله بیماران است.”

کالیفرنیا سلامت سخنگوی وزارت دفاع او آژانس مارس 7 بازرسی از ماگنولیا توانبخشی گفت: آن را تایید تسهیلات به حال “عفونت پروتکل در محل.”

“هنگامی که سطح نیروی انسانی به طور چشمگیری کاهش یافت و این وضعیت در ماگنولیا به سرعت در حال تغییر” Folmar گفت: در بیانیه ای با اشاره به توقف کار روز بعد از.

تبلیغات

اما برخی از کارکنان در حال حاضر به نشان می دهد تا برای کار در روز بازرسان در مرکز و شهرستان ریورساید مقامات بهداشت در حال حاضر آگاه از حداقل دو ماگنولیا کارکنان آزمایش مثبت در روزهای منتهی به بازرسی.

زمانی که کارکنان رها امکانات روز پس از بازرسی کامل شد, شهرستان ریورساید مقامات بهداشت درهم به تخلیه تمام ساکنان.

دن Erwig شوکه شده بود به شنیدن این که بازرسان پیدا کرده بود هیچ مشکلی با کنترل عفونت اقدامات در ماگنولیا که در آن او 85 ساله, پدر, برنی اقامت برای حدود دو هفته قبل از تخلیه توده.

“چه نوع از کمبود آنها به دنبال?” Erwig پرسید. “این خانه سالمندان یک شوخی بود.”

تبلیغات

ماگنولیا مدیران نیست پاسخ به تماس برای نظر.

Erwig پدر منتقل شده است از یک بیمارستان محلی به ماگنولیا در اواخر ماه مارس برای نوتوانی. که در آن نقطه Erwig و خانواده اش بی اطلاع بودند هر COVID-19 مورد در صفحه اصلی. به زودی پس از, پدر, دکتر, متوقف ورود به مرکز اطلاع رسانی خانواده که کارکنان نمی شد با پوشیدن ماسک یا دیگر تجهیزات حفاظتی.

“او در مورد شرایط” Erwig گفت.

خانواده تنها یاد گرفته در مورد تخلیه از طریق اخبار. زمانی که آنها وارد ماگنولیا به جستجو برای برنی Erwig او هیچ جا یافت می شود جرقه طولانی و دردناک جستجو. آنها نمی پیدا کردن جایی که او تا نیمه شب.

تبلیغات

“این یک انسان است. This ain’t گاو که در آن شما فقط عجله آنها و قرار دادن آنها در هر کجا که شما می خواهید و نه حتی تماس با ما” دن Erwig گفت.

دو روز بعد او آموخته است که پدر او را به حال آزمایش مثبت برای COVID. او پس از بهبود.

“این یک زندگی کابوس” Erwig گفت.

Debbie Erwig sits with her husband Bernie, 84, at their home.

دبی Erwig نشسته با همسرش برنی 85 در خانه خود را. او تخلیه با ساکنان دیگر از ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز در میان COVID-19 شیوع.

(Gina Ferazzi / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

این COVID بررسی در هالیوود برتر به پایان رسید در مارس 30, با توجه به وزارت امور خارجه گزارش. Los Angeles County health department سوابق نشان می دهد که در مارس 2, صفحه اصلی در حال حاضر گزارش موارد تایید شده در میان 43 ساکنان و کارکنان 25 — ساخت این همه اما برخی از این شیوع در نوسان کامل در طول بازرسی دولت است.

واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه گذشته توسط خانواده ساکن که درگذشت COVID-19 مدعی شد جدی شیوع بیماری در این مرکز از اواسط ماه مارس پس از یک مدیر قرارداد این بیماری و موفق به تست ساکنان و کارکنان.

“این نمونه دیگری از یک مرکز که در آن ما می دانیم که وجود دارد بسیار بد COVID شیوع و در عین حال دولت بررسی به آنها منتقل می گفت:” آن ماری مورفی, یک وکیل به نمایندگی از خانواده جانباز ارتش وینس مارتین که در زمینه کت و شلوار.

اواخر مارس هالیوود, لیگ برتر شد و در میان تعداد انگشت شماری از خانه آمار بسیار سخت توسط COVID-19 که گارد ملی بود مستقر می شود برای پر کردن در برای از دست رفته بیمار و کارکنان.

تبلیغات

مدیران در هالیوود برتر نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در موارد دیگر بازرسان هیچ کنترل عفونت نقص در امکانات با سابقه طولانی در کیفیت مسائل از جمله استناد به شکست به دنبال کنترل عفونت پروتکل های.

در سال گذشته دولت بازرسان یافت 85 نقض در کینگستون مرکز بهداشت و درمان در گچساران از جمله عدم ارائه مراقبت های مناسب برای ساکنان با دندان فاسد و متورم و سیاه شدن انگشتان پا. در سال 2018 بازرسان یافت ساکن اکسیژن فیلتر مسدود ضخیم و قهوه ای باقی مانده است.

با این وجود در مارس 13 یک جفت از پرستاران به نمایندگی از دولت در بخش بهداشت و درمان به این نتیجه رسیدند کینگستون بود “اجرا روش های توصیه شده برای آماده سازی برای COVID-19.”

تبلیغات

ده روز بعد خانواده ارسال شد در Facebook در مورد ظهور موارد است.

به عنوان شیوع رونق در هفته است که به دنبال, دولت, بازرسان بهداشت انجام شده چهار بررسی بیشتر است. هر زمان آنها به این نتیجه رسیدند که خانه بود زیر کنترل عفونت پروتکل و هیچ کمبود.

کریستن موریس یک نماینده از Rockport خدمات بهداشت و درمان است که نظارت کینگستون نوشت: در یک ایمیل که “کنترل عفونت بررسی تایید کرد که کینگستون انجام شد همه چیز … برای جلوگیری از COVID-19 از ورود و گسترش در تاسیسات.”

او افزود که کارکنان در خانه تا به حال شده است در ارتباط مستمر با دولت و مقامات شهرستان که سفر کرده اند در موارد متعدد و در ادامه برای پیدا کردن که کینگستون در انطباق کامل با بهترین شیوه های کنترل عفونت.”

تبلیغات

Terrie فلرس’ 95 ساله و مادر زندگی می کردند در کینگستون برای بیش از پنج سال است. اما در ماه مارس او متوجه شده است که کارکنان نیست با پوشیدن ماسک و دستکش. در ماه مه پس از چند روز گذرانده بودند با هیچ نتیجه ای از مادرش COVID-19 آزمون Flores به نام یک آمبولانس برای انتقال او به بیرون از خانه. او آزمایش مثبت و دچار ذات الریه شده است اما پس از بهبود.

در حال حاضر فلرس می گوید او و بستگان ساکنان دیگر با توجه به گزینه های قانونی.

“ما می خواهیم آنها را بسته است. ما می خواهیم آنها را زدم پایین” فلورس گفت. “چه کسی به فرد است که امضای کردن که آنها در انطباق? که امضا کردن که کینگستون شد OK؟”

گلپر Uriarte پدربزرگ گونزالو ملا زندگی در کینگستون برای 19 سال قبل از انقباض COVID-19 آوریل است. او از این در ماه گذشته.

تبلیغات

Uriarte گفت: او هیچ ایمان است که خانه به دنبال کنترل عفونت پروتکل های.

“من خشمگین است. من عصبانی هستم من نا امید من صدمه دیده است,” او گفت:. “چگونه آن را به این بد است؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de