کالیفرنیا در برابر آن نژادپرستانه گذشته به عنوان تجلیل و قدردانی به Confederates و استعمارگران سقوط

در سراسر کالیفرنیا عظیم antiracism تظاهرات که به دنبال خبری از جورج فلوید منجر به بی سابقه ای حساب با نماد برده داری و ظلم و ستم.

این ماه مجسمه شده اند را سرنگون کرد. کثافت تغییر شده اند. یک شهر ساحلی را به هم مرتبط است بازنگری شود.

در این لحظه از جهانی اعتراض علیه نژادپرستی کالیفرنیا می گویند یکهو که برای بیش از حد طولانی دولت تاریخ بوده است whitewashed زشت قطعات نادیده گرفت.

مارکوس شکارچی صندلی آفریقایی آمریکایی مطالعات در UCLA گفت: او فکر می کند این مجسمه در حال سقوط در چنین اعداد بزرگ و با کمترین مقاومت مواجه نسبت به سال گذشته به دلیل سفید مردم و دیگران که نه سیاه و سفید در حال پیوستن به تظاهرات و کمک به آنها را خراب کردن. او همچنین معتقد است که مردم مجبور به ماندن در خانه در طول همه گیر نمی تواند چشم پوشی فلوید کشتن و حرکت آن را برانگیخت.

تبلیغات

In Northern California, the coastal city of Fort Bragg has considered changing its Confederate-linked name.

در شمال کالیفرنیا ساحلی شهر فورت براگ در نظر گرفته و تغییر آن متفق مرتبط نام.

(رابین Epley / فورت براگ مدافع-اخبار)

“من خواستار این بزرگ مکث” شکارچی گفت. “این فقط یک رکود. آن 90 روز از پناهگاه در محل. یا مردم در حال رفتن به تغییر امریکا و یا آن را به همان باقی می ماند.”

در دره آنتلوپ دبیرستان کاهش یافته است آن شورشیان طلسم یک بار به تصویر کشیده شده به عنوان یک سرباز با یک مؤتلفه پرچم. در Kings Canyon National Park نام 255 پا Robert E. Lee, درخت غول پیکر سکویا که یکی از بلندترین درختان برداشته شد.

معترضان در سان فرانسیسکو پارک گلدن گیت قطع مجسمه پدر Junipero Serra و دو صاحبان برده: Francis Scott Key نویسنده “The Star-Spangled Banner” و رئیس جمهور گرانت. نام اسکو دره پیست اسکی در نزدیکی دریاچه تاهو در حال بازنگری شود. بنابراین Negro بار دولت منطقه تفریحی در Sacramento County است.

تبلیغات

در مرکز شهر لس آنجلس پدر سرا پارک بومی فعالان بستن طناب در اطراف مجسمه راهب صومعه فرانسیسکن — برنز خود را شکل برگزاری متقابل و تحمل یک مدل از یک ماموریت — و yanked آن خود را پایه. در شهرستان ونتورا که در آن معترضان مستقر بنر خواندن “پدر کشی” مقامات محلی مورد توافق برای حذف یک سرا مجسمه در خارج از شهرستان سالن.

در سراسر کشور به معترضان در حال هدف قرار دادن مجسمه ها از داشتن رئیس جمهور. یک مجسمه جورج واشنگتن در پرتلند سنگ., پوشیده شده بود با سوزاندن پرچم آمریکا و پاره کردن. معترضان به رنگ کلمه “قاتل” بر پایه یک اندرو جکسون مجسمه در نزدیکی کاخ سفید است.

Activists gather near the toppled statue of Father Junipero Serra in Los Angeles' Olvera Street.

فعالان جمع آوری نزدیک به سرنگون مجسمه پدر Junipero Serra در لس آنجلس’ الورا خیابان.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

رئیس جمهور تهمت توییتی که او مجاز دولت فدرال به دستگیری افرادی که محو کردن آثار تاریخی در اموال فدرال و تهدید از 10 سال در زندان است. روز چهارشنبه ارتش فعال برخی از 400 سرباز گارد ملی برای حفاظت از بناهای تاریخی در پایتخت کشور است.

تبلیغات

محققان می گویند این اتصالات که مجسمه می گیرند تا به سرعت در حال حاضر — اعتراض بیش از مرگ فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس که به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت و در میان COVID-19 همه گیر است که به طور نامتناسبی کشته nonwhite مردم است.

Gary Orfield مدیر حقوق مدنی پروژه در UCLA گفت این کشور “در میان بزرگترین جنبش اجتماعی در مورد حقوق و نژادی عدالت در نیم قرن” و که بسیاری از مردم زمانی آمریکایی ها برگزار می شود تا به عنوان قهرمانان ناقص هستند.

“حقیقت این است که ما یک نژادپرست تاریخ” Orfield گفت. “ما به سرقت برده تمام سرزمین ما از سرخپوستان ما در زمان نیمی از مکزیک و ما نگه داشته آفریقایی آمریکایی ها در یک شکل از برده داری به صورت نسل به دنبال شدید جداسازی با استفاده از قدرت قانون است.”

که این اتفاق می افتد در حال حاضر در سراسر یک کشور به عنوان یک نماد لیبرال امریکا نیست گفت: Kevin صبر استاد در دانشگاه دورهام در انگلستان با تمرکز بر غرب آمریکا که برده داری و امپریالیسم.

تبلیغات

Quartz Hill High School

کوارتز هیل دبیرستان در دره آنتلوپ انداختن است “شورشیان” را به عنوان آن طلسم به عنوان ملت می آید به مقابله با نژادی و مسائل اجتماعی در پی وقایع اخیر است.

(Myung J. Chun/لس آنجلس تایمز)

“من فکر می کنم بخشی از دلیل که این تاریخچه پنهان است برای بسیاری از کالیفرنیا است چرا که آن را واقعا نمی نشستن به خوبی با داستان ما دوست داریم به خودمان بگویید در مورد این دولت است که در حال حاضر در لبه پیشرو در جهان وطنی لیبرالیسم” او گفت:. “به نظر می رسد مانند کسی که با یک انجمن با استعمار و برده داری است که در حال حاضر یک هدف برای حذف.”

در اوایل این ماه در کوارتز هیل دبیرستان در دره آنتلوپ کاهش یافته و بلند مدت آن مورد بحث شورشی طلسم پس از بدن از رابرت فولر یک جوان سیاه پیدا شد حلق آویز از یک درخت در نزدیکی شهرستان گراش در سالن 12 مایل دور.

مقامات به سرعت برچسب فولر مرگ احتمالی کشی, نقشه کشی شدید انتقاد از خود و خانواده و اعضای جامعه که گفت: آنها نمی بود به اندازه کافی برای تعیین اینکه آیا آن را یک قتل. مورد همچنان تحت بررسی است.

تبلیغات

در میان جورج فلوید اعتراضات مسئولان مدرسه به نظر می رسید به سال های طولانی تلاش برای تغییر طلسم جدی تر گفت: Joshua Collier, رییس جمهور سابق, سیاه اتحادیه دانشجویی که فارغ التحصیل این ماه است. ذغال سنگ, 18 گفت: خود حساب ایمیل دریافت متعدد نژادپرستانه پیام در روزهای اخیر و همچنین پیام های از عصبانی فارغ التحصیلان.

“آنها باید درک کنند که زمان انجام تغییر و طلسم را تغییر دهید و شما باید برای انطباق با تغییر,” او گفت:.

VENTURA, CA

جک رز, 15, رفتن گذشته مجسمه برنزی از پدر Junipero Serra به عنوان آن می ایستد در مقابل ونتورا شهرستان سالن. یک بیانیه مشترک صادر شد از سیاسی محلی و بومی و رهبران کاتولیک متعهد به حذف این بنای تاریخی در اصل به سفارش در 1930s اما جایگزین در سال 1989. “زمان آن رسیده است که برای این مجسمه را به پایین گرفته شود و نقل مناسب و غیر دولتی تعیین محل” خواندن بیانیه صادر شده توسط ونتورا شهردار مت LaVere.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

کالیفرنیا دست و پنجه نرم با نمادهای گذشته نژادپرستی و ظلم و ستم برای سال.

تبلیغات

در سال 2009 مقامات تغییر نام Malibu را Negrohead کوه (که خود یک 1960 پالایش N-کلمه شکل گرفته است که نام اصلی آن). در سال 2017, بعد از یک counterprotester کشته سفید supremacist متحد حق تجمع در Charlottesville, Va. — برنامه ریزی در بخش اعتراض به حذف یک Robert E. Lee مجسمه — شش پا گرانیت بنای تاریخی به مؤتلفه سربازان در هالیوود برای همیشه لطفا برای گورستان بود carted دور در تاریکی شب.

هیچ دولت فراتر از جنوب تا به حال به عنوان بسیاری از بناهای تاریخی و نام محل تجلیل کنفدراسیون و سربازان خود را به عنوان کالیفرنیا Waite گفت. هر چند آن را از یک اتحادیه دولت به دور از عمده جبهه های جنگ, سفید, جنوبی ها رفتند به کالیفرنیا و “اساسا زد نشان می دهد در ساکرامنتو” عبور متعدد طرفدار برده داری قطعنامه Waite گفت. عمومی آثار ظهور تا چند دهه پس از جنگ به عنوان بخشی از یک جنبش شناخته شده به عنوان از دست, علت ساختگی بازنویسی تاریخ جنگ که glosses بیش از برده داری به عنوان ریشه آن شود.

فعلی جنبش اعتراضی نیز مقابله با کالیفرنیا تاریخی ظلم و ستم نسبت به بومیان آمریکا با مجسمه سرا معمار از دولت ماموریت سیستم در حال سقوط و حذف یک مجسمه از جان ساتر طلا راش نشین که به بردگی گرفته شده مردم بومی از ساکرامنتو بیمارستان بعد از او به نام.

“مردم نیست با توجه به چیزهایی که بسیار به عنوان یک داده بخشی از چشم انداز دیگر و آنها تصور چه مکان هایی می مانند بدون این ادعای قدرت این ادعا از تسلط بر برخی از مردم گفت:” بث Piatote استاد Native American studies at UC برکلی. “مردم بومی آفریقایی, مردم, آسیایی, مهاجران — مردم همه با هم و گفت:” ما نمی خواهیم این پیام اظهار داشت ما در فضای عمومی است.'”

تبلیغات

Local activist, Sierra Wooten, takes her turn to speak in front of the Fort Bragg City Council.

محلی فعال سیرا Wooten طول می کشد به نوبه خود او را به صحبت می کنند در مقابل فورت براگ شورای شهر.

(رابین Epley/مدافع-اخبار)

در فورت براگ یک Mendocino County شهر 7,400 به نام بعد از مؤتلفه ژنرال ارتش و صاحب Braxton براگ شورای شهر این هفته در نظر گرفته چندین گزینه برای نام خود از جمله قرار دادن یک تغییر نام در انتخابات ماه نوامبر یا re-اختصاص این شهر به افتخار یکی دیگر از تاریخی براگ.

روز دوشنبه این شورا تصمیم به ایجاد یک کمیته ویژه به بحث در مورد گام های بعدی اما نه برای قرار دادن یک تغییر نام در انتخابات.

فورت براگ تاسیس شد و در سال 1857 توسط سرهنگ Horatio G. گیبسون که تاسیس یک پست نظامی برای کنترل جمعیت بومی آمریکا در Mendocino County است. گیبسون نام آن را پس از براگ سابق خود افسر فرمانده مکزیکی-آمریکایی جنگ. به عنوان داستان می رود براگ هرگز پا در این شهر است.

تبلیغات

اخیر , بیوگرافی کلی, که استعفا پست خود تحت فشار در نیمه راه از طریق جنگ پس از تعیین ضرر و زیان است و به عنوان یک ناموفق نظامی رهبر است, زیرنویس “منفور ترین مرد کنفدراسیون.”

این شهر نام به چالش کشیده شده است قبل از. در سال 2015 و پس از سفید supremacist Dylann سقف شات و کشته شدن نه سیاه نمازگزاران در Emanuel AME church in Charleston, S. C., کالیفرنیا قانونی سیاه حزبی شهرستان خواست رهبران به در نظر گرفتن یک نام را تغییر دهید. آنها کاهش یافته است.

رایان بوشنل که شروع به درخواست آنلاین برای نگه داشتن این نام گفت که او نمی خواهند به آن را حذف به عنوان “زانو حرکت تند و سریع واکنش” به وقایع جاری است. نام او گفت: در حالت ایده آل می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تدریس تاریخ این منطقه است.

“این است که در مورد Braxton براگ. کسانی از ما که می خواهند به نگه داشتن نام don’t go home و پرستش مجسمه Braxton براگ هر شب” بوشنل گفت: بار. “این در مورد یک گره جامعه است. این لعنتی خوب جامعه و برای اکثر ما همه با هم کنار بیاییم.”

تبلیغات

روز دوشنبه در شهر Councilwoman تس Albin-اسمیت گفت که او pained توسط بخش بیش از یک تغییر نام و این که آیا آن را “رایگان ساکنان از albatross و خجالت از اینکه پس از یک مؤتلفه عمومی که متعلق به بردگان است.”

“هیچ کس تا به حال هر اعتقاد است که تغییر نام شهر ما را حل کند برابری نژادی یا محلی و یا در سطح جهانی. آن را به سادگی جدا کردن ما با یک نژادپرست” او اضافه شده است.

مقامات شهرستان برآورد آن را هزینه بیش از $271,000 برای تغییر نام. فورت براگ اقتصاد متکی بر گردشگری که گرفته شده یک ضربه شدید به دلیل بیماری همه گیر. این شهرستان در حال حاضر دارای کاهش کارکنان.

خاویر سیلوا, یک عضو از شروود دره گروه از Pomo سرخپوستان خواسته این شورا به گوش دادن به اعضای قبیله ای که “هرگز واگذار این سرزمین است.”

تبلیغات

“من نمی خواهم نام خودم” او گفت:. “اما من فقط می خواهم آن را به عنوان یک یادآوری است که این محل از ظلم و ستم نمی کند چرا که از برگ نه به خاطر این, اما به دلیل بومی آمریکایی است که در اینجا برای اولین بار مردم در اینجا.

“ما هرگز داده های صوتی و هنگامی که ما بدست صدای آن را هرگز در هر نقطه رفته.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>