کالیفرنیا برنامه برای کمک به مهاجران تحت تاثیر coronavirus همچنان گرفتار تاخیر

دو ماه پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom متعهد پول برای کمک به عنوان بسیاری از 150,000 مهاجران بدون وضعیت قانونی که کار از دست داده اند و یا حقوق و دستمزد در طول coronavirus بحران کمتر از نیمی از این تعداد را دریافت 500 دلار پرداخت, مقامات می گویند که این برنامه در عملیاتهای اصلی خود پایان تاریخ.

دولت مهلت برای درخواست بودجه شنبه است و تنها 73,000 کارت بانکی ارائه نقدی صادر شده است که از جمعه. در تمام حدود 36 میلیون پرداخت شده است از مجموع مبلغ 75 میلیون دلار اختصاص داده شده توسط Newsom, مقامات گفت.

قانونگذاران دولت و حامیان مهاجران نیز به نام دولت برای تمدید مهلت برای کمک به کارگرانی که از کار شده است برای ماه می باشد.

پیشرفت آهسته در توزیع پول در حال حاضر مورد تایید را ترک کرده است بسیاری از کالیفرنیا که وضعیت مهاجرت باعث می شود آنها را فاقد شرایط لازم برای حالت منظم و مزایای بیکاری بدون کمک کند در حالی که کار برای ماه گفت: کیم Ouillette یک وکیل برای کمک های قانونی در محل کار کمک می کند که مهاجران.

تبلیغات

“این سخت است برای مبالغه چگونه شدید آن بوده است” Ouillette گفت. “ما شنیده در مورد کارگران که سهمیه بندی مواد غذایی برای خود و فرزندان خود را به افرادی که از دست داده اند و مسکن.”

طرفداران برای مهاجران گفت: 12 گروه غیر انتفاعی وظیفه پردازش برنامه های کاربردی و توزیع میلیون ها دلار ساخته شده اند بسیار دشوار تلاش های هر چند آنها کمبود پهنای باند برای رسیدگی به چنین پیچیده و بزرگ برنامه.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از مهاجران شده اند مانع توسط این ماجرا خطوط تلفن زمانی که آنها در تلاش برای تماس با گروه های که با دولت قرارداد به دست دبیت کارت. زمانی که آنها از طریق کسانی که به دنبال کمک بودند نیاز برای اثبات صلاحیت خود را برای کمک های مالی به تایید شده توسط سازمان های غیر انتفاعی که بیشتر می تواند به تاخیر پرداخت.

“سازمان های غیر انتفاعی هرگز پیش از این انجام داده و در حال ایجاد ظرفیت خود را برای پاسخ به تماس های تلفنی و روند آن ادعا می کند” گفت: دولت بهداشت ، ماریا النا Durazo (D-لس آنجلس) که به نام دولت به سازمان ها زمان بیشتری را برای تکمیل کار.

تبلیغات

Newsom خواسته شده بود در این هفته در مورد مخلوط رکورد های مختلف coronavirus کمک های مربوط به برنامه از جمله یکی از ارائه کمک به مهاجران است.

“ما در حال انجام بهترین های ما بسیار به چالش کشیدن شرایط” او به خبرنگاران گفت: طی یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها اعتماد به نفس است که تمام مبلغ 75 میلیون دلار خواهد شد و در نهایت توزیع می شود.

“ما انتظار داریم که تمام برنامه های کاربردی ارائه خواهد شد به سازمان های غیر انتفاعی 30 ژوئن گفت:” اسکات موری سخنگوی وزارت امور خارجه از خدمات اجتماعی است که اجرای این برنامه است. “ما انتظار داریم برخی از زمان اضافی فراتر از 30 ژوئن برای سازمان های غیر انتفاعی به پایان پردازش باقی مانده برنامه های کاربردی و توزیع باقی مانده در کارت های اعتباری.”

تبلیغات

در مورد 140,000 برنامه های کاربردی ارائه شده اند که برخی از 90000 تایید شده اند موری در روز جمعه گفت. بقیه هنوز به پردازش می شود و چند — فقط پنج در لس آنجلس و اورنج استان ها — رد شده اند به گفته نمایندگان سازمان های غیر انتفاعی فعال در این منطقه است.

موری گفت: این مهم برای سازمان های غیر انتفاعی برای توزیع پول زیرا آنها اعتماد در جامعه مهاجر است که در آن نگرانی های مطرح شده در مورد محرمانه بودن اطلاعات شخصی در یک زمان از پا تا اجرای مهاجرت توسط دولت فدرال.

“ما درک عمومی صبر به عنوان سازمان های غیر انتفاعی در حال کار سخت به روند بررسی و تصویب برنامه های کاربردی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” موری گفت.

یکی از بزرگترین دولت قرارداد با ائتلاف برای انسانی حقوق مهاجران در لس آنجلس که خواسته شده بود برای توزیع 36,500 کارت های بدهی در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای استان است. این گروه 27,015 برنامه های کاربردی کامل و فرستاده است پرداخت به حدود 10 ، 000 نفر, مدیر اجرایی, گلپر Salas گفت.

تبلیغات

ائتلاف به تدریج بهبود پاسخ آن, اما یادگیری چگونه به مسئولیت رسیدگی به برنامه شده است مانند “پرواز یک هواپیما حتی در حالی که شما در حال ایجاد آن” Salas گفت.

هدف این شرکت این است که برای دریافت پول به تمام متقاضیان در ژوئیه 15, او گفت:.

هنگامی که یک برنامه کاربردی است که ثبت یک فرد دارای پنج روز به ارائه اثبات هویت از وضعیت مهاجرت و آنها متاثر شده اند از نظر مالی توسط COVID-19. سپس آن را طول می کشد حدود یک هفته برای سازمان های غیر انتفاعی برای بررسی و تأیید اسناد و مدارک گفت: لوئیس پرز یک وکیل برای ائتلاف. اگر اسناد و مدارک ارائه شده ناقص هستند بیشتر درخواست شده است که گسترش این روند است.

هنگامی که یک برنامه کاربردی است که تصویب آن طول می کشد زمان بیشتری برای تطابق فرد با دبیت کارت و ارسال آن توسط پست سفارشی, او گفت:.

تبلیغات

این فرایند طول می کشد بیش از بسیاری از مردم فکر پرز گفت.

“مردم انتظار دارند این عملیات از یک شرکت کارت اعتباری بانکی و یا” او گفت:. “این موسسات مالی. ما سازمان های غیر انتفاعی.”

جداگانه تلاش راه اندازی شده است در بخش خصوصی است. Newsom اعلام کرد در ماه آوریل که غیر انتفاعی Grantmakers در رابطه با مهاجران و پناهندگان را افزایش اضافی 50 میلیون دلار برای کمک به مهاجران بدون وضعیت قانونی که آسیب دیده اند و coronavirus بحران است. تا کنون این گروه دریافت کرده است وعده از خیریه همکاران برای $39.7 میلیون و پرداخت نزدیک به 10 میلیون دلار از این پول با $7.5 میلیون بیشتر بیرون رفتن در این هفته یک نماینده است.

حتی اگر دولت فراهم می کند یک بار چک به 150,000 مهاجران آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای پوشش تمام هزینه های زندگی پس Durazo و بیش از یک دوجین دیگر قانونگذاران به نام برای Newsom به ارائه اضافی 400 دلار در هر هفته به مدت هشت هفته.

تبلیغات

Durazo گفت: 500 دلار “است به اندازه کافی برای حفظ یک خانواده پرداخت اجاره بها و ارائه برای دیگر مصارف خانگی.”

پیشنهاد برای گسترش برنامه گنجانده نشده بود در دولت طرح بودجه به توافق Newsom و دموکراتیک قانونی رهبران اما روزنه های امید به دوباره این موضوع در هفته های آینده.

“این COVID-19 همه گیر شده بی سابقه ای نیاز به دلار واقعی برای جوامع ما است که کمک به دولت اما پشت سر گذاشته شده است و بدون دسترسی به ایمنی شبکه” مجلس خاکستر Kalra (D-San Jose) گفت. “با وجود نیات این برنامه نیاز به دنبال سرمایه گذاری بیشتر و مستمر برای کمک به مهاجران است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>