کلرادو دانشمندان بررسی خطرات ناشی از سازهای بادی

در دنور اخیر دستورالعمل اجازه دادن به برخی از موسیقی زنده در رستوران, ابزار بادی ممنوع می باشد. به عنوان یک نتیجه, محلی, موسیقی جاز, سالن Nocturne و خیره به حال به تقویت برخی از برنامه ریزی شده را نشان می دهد به منظور پایبندی به این شهر دستور.

محدودیت نشستن نیست و با دنور ترومپت گابریل Mervine که بازی های برگزار شده است به طور منظم در هر دو Nocturne و خیره و همچنین مکانهای دیگر. در حالی که Mervine می گوید او یک دانشمند او را به یک متخصص نوازنده ترومپت. بنابراین او ساخته شده یک ویدیو که Nocturne ارسال شده که نشان می دهد او نواختن ترومپت در کنار یک شمع برای دیدن اگر او می تواند آن را بازی کنند.

“من ساخته شده است که تصویری از من در حال پخش به بیان چگونگی هوا کمی است که در واقع در حال استفاده رفتن را از طریق لوله و به سرعت پراکنده به پایان ابزار” Mervine توضیح می دهد. “فقط به ایجاد کمی آگاهی و امیدوارم آموزش برخی از مردمی که ممکن است در یک محل به تصمیم گیری. ما در حال تلاش برای پایبندی به هر اجتماعی راهنما. و به همین دلیل مانند هر کس دیگری ما فقط می خواهید آنها را به احساس به دستورالعمل نوع حمایت با دلیل و شواهد علمی — و هنگامی که شما به هر دلیلی و یا شواهد علمی تصمیم گیری به نظر می رسد کمی خودسرانه است.”

Tuba players celebrate Christmas outside the DCPA.گسترش

طوبی بازیکنان جشن کریسمس در خارج از DCPA.

Kenneth Hamblin III

دونالد Rossa صاحب خیره می گوید: داده ها بر روی شاخ و woodwinds اشاره شده توسط دولت است و نه پیشرو در تحقیقات در مورد این موضوع.

“ساده و ساده نوازندگان و مکانهای فقط پایین آویزان میوه که دولت می تواند نقطه به نقطه به عنوان [نمونه از مقامات] تلاش برای کنترل گسترش COVID-19,” Rossa می گوید. “این فقط به نظر می رسد که دستورالعمل ایجاد و اجرا به همان اندازه — و در این مورد بدون دلیل است.”

جدید دانشگاه ایالتی کلرادو مطالعه باید ریختن نور بیشتر در مورد چگونه ذرات و قطرات پیش بینی شده توسط کسانی که بازی باد و ابزار برنج و همچنین خوانندگان و رقصندگان و اینکه آیا مراحل می تواند گرفته شده برای محافظت از هر دو نوازندگان و مخاطبان از COVID-19.

مطالعه “کاهش بيوآئروسلهای موجود تولید گازهای گلخانه ای و مواجهه در هنرهای نمایشی: علمی نقشه راه برای امن تر بازگشت از COVID-19” است که به رهبری جان Volckens استاد مهندسی مکانیک در CSU به والتر اسکات جونیور دانشکده فنی و مهندسی و دن Goble مدیر CSU مدرسه موسیقی و تئاتر و رقص.

Goble می گوید این مطالعه طراحی شده است برای ارائه نظر علمی تایید اطلاعات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشویق سیاستگذاران اجازه می دهد تا هنرمندان از همه نوع — آیا باد بازیکنان, خوانندگان, بازیگران و یا رقصنده — پشت صحنه. “ما بسیار خوش شانس به یک ترکیب قوی در مدرسه هنرهای نمایشی در اینجا و واقعا فوق العاده دانشمندان,” او توضیح می دهد. “CSU یک ردیف 1 موسسه تحقیقات و همچنین داشتن واقعا خوب هنرهای نمایشی امکانات و برنامه های. پس از آن یک فرصت عالی برای ما به کار در سراسر رشته کنید و سعی کنید برای پیدا کردن برخی از پاسخ. ما یک محل را توصیه به مردم در مورد آنچه به انجام, اما آنچه که ما می توانید انجام دهید این است ارائه داده و برخی از راه حل امیدوارم.”

این CSU محققان امیدوارند به برخی از اطلاعات اولیه در اواسط ماه اوت است که کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی در تصمیم گیری به عنوان کالج ها, دانشگاه ها و بازگشایی مدارس برای سقوط. “این خیلی از مسائل جدی در مکان عمومی, مدرسه, آموزش و پرورش” Goble می گوید. “و ما واقعا آگاه از ساخت مطمئن شوید که ما در اجرای برنامه هنری در مدارس دولتی هستند و دوام و سپس رفتن نگه دارید.”

در حدود دو تا سه هفته این تیم تحقیقاتی را شروع پذیرش داوطلبان برای مطالعه; هدف این است که برای تست حدود صد باد بازیکنان در تمام انواع از جمله کسانی که بازی ساکسیفون, فلوت, کلارینت, باسون, ترومپت و ترومبون و همچنین خوانندگان. داوطلبان را به یک انسان قرار گرفتن در معرض تسهیلات ساخته شده توسط یک تیم از دانشجویان مقطع کارشناسی تحصیل در رشته مهندسی مکانیک به عنوان بخشی از ارشد capstone پروژه در CSU این نیروگاه انرژی پردیس. اتاق یکی از تنها تعداد انگشت شماری وجود دارد که خواهد شد مورد استفاده برای اندازه گیری انسان آئروسل تولید گازهای گلخانه ای و مواجهه پاک همه کاره محیط زیست است. Volckens و تیم خود را با استفاده از یک سفارشی ساخته شده کامپیوتر کنترل و اکتساب داده ها سیستم برای پیگیری بشر انتشار ذرات معلق در هوا از تغییر اندازه و غلظت و ترکیبات شیمیایی.

در حالی که وجود داشته است برخی از مطالعات انجام شده در آلمان و اتریش است که اندازه گیری جریان هوا که از ابزار بادی Goble می گوید که CSU تیم را به طور خاص اندازه گیری آئروسل تولید گازهای گلخانه ای.

“تا به حال شده است وجود دارد شواهد کمی را در آئروسل انتقال هنگامی که شما در حال نواختن یک ساز و یا زمانی که شما در حال آواز خواندن و یا وجود دارد, دو بازیگر بر روی صحنه که در حال صحبت کردن خیلی زور” او اشاره می کند. “چقدر آنها قرار دادن ؟ این به کجا میرود ؟ چه مدت این اقامت در اتاق ؟ کسانی که این نوع از چیزهایی که ما در حال تلاش برای پاسخ به در مطالعه است.”

Goble که در زمینه اجرای موسیقی می گوید که او کار با Volckens در تعیین چه نوع از آزمایش به اجرا. “اگر من بازی ساکسیفون و پیانو پشت سر من بسته به جریان هوا در اتاق وجود دارد شانس است که یا قطرات آئروسل می تواند حرکت پشت سر من؟” Goble می پرسد. “من می تواند کمک به شکل آن دسته از آزمایش ها از یک موسیقی نبوده است.”

در نهایت Goble امیدوار است که این مطالعه به قانونگذاران اطلاعات آنها نیاز به اجازه می دهد تا نوازندگان به ادامه انجام است.

“واقعیت این است که ما در این برای مسافت های طولانی بدون توجه به چه مدت آن طول می کشد,” او می گوید. “و هدف ما این است که به نگه داشتن هنرهای نمایشی ماندگار در زندگی ما است. این است که بخش مهمی از تاریخ بشریت است که ما باید برای حفظ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de