با وجود هشدار دهنده کالیفرنیا coronavirus سنبله انتظار نیست stay-at-home سفارشات به سرعت بازگشت

با وجود هشدار دهنده سنبله در هر دو coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان کالیفرنیا مقامات بهداشتی به نظر می رسد باید کمی اشتها حداقل در حال حاضر به صورت گسترده ای از عقب نشینی از بازگشایی اقتصاد است.

در طول چند هفته گذشته در کالیفرنیا دیده است خود را از coronavirus موفقیت داستان به داستان احتیاطی به عنوان COVID-19 مورد آمار جدید ثبت روزانه بالا و تعداد زیادی از مردم گرفتن بیمار به اندازه کافی به نیاز به بستری شدن در بیمارستان مشخصی.

افزایش در آمد که دولت مجاز اقامت در خانه قوانین برداشته شود توسط استان ها در یک سرعت فزاینده سریع و اجازه داد هزاران کسب و کار و همچنین کلیساها و دیگر موسسات برای بازگشایی شده است.

کالیفرنیا برای اولین بار-در-این-ملت اقامت در خانه سفارش شده است به طور گسترده ای با اعتبار کمک به جلوگیری از مرگ عظیم عوارض دیده می شود در مکان هایی مانند نیویورک و نیوجرسی. اما در حال حاضر برخی از آنها بدانم که آیا کالیفرنیا بازگشایی بیش از حد به زودی.

تبلیغات

آن را هنوز هم احتمالا خیلی زود به جواب قطعی این سوال. با این حال حتی برخی از قوی ترین طرفداران stay-at-home سفارشات در دولت های محلی — سلامت مقامات منطقه خلیج سان فرانسیسکو, که, گردد, کشور اول منطقه ای سرپناه-در-سفارش — می گویند پیشرفت نیاز به بازگشایی جامعه است.

برای یک چیز, آنها استدلال می کنند که پیامدهای اقتصادی stay-در-خانه سفارشات غیر قابل تحمل برای مسافت های طولانی و ویرانگر خود را. حتی قبل از مقامات شروع به کاستن از قوانین وجود دارد شواهد شدند به روال اغلب بدون اجتماعی فاصله و دیگر قوانین ایمنی کارشناسان می گویند بسیار مهم است.

“برای بسیاری از مردم این است که پایدار نیست,” دکتر گفت: اعطای, Colfax, سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی. “وجود دارد یک تعادل در اینجا ما در حال رفتن به سعی کنید و دریافت کنید که تعادل راست.”

تبلیغات

Newsom و دیگران گفته اند برخی از بازگشایی قوانین را بهینه سازی می شود فردی در استان ها بر اساس چه جدی coronavirus وضعیت می شود اما کسانی که تصمیم گیری خواهد بود هدفمند و ساخته شده به صورت محلی در یک ایالت بر اساس.

حتی Dr. Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: ناگهانی بازگشت به اقامت در خانه است و نه راه حل مناسب است.

“شما واقعا نمی نیاز به بازگشت به مستند” Fauci گفت: ساکرامنتو باشگاه مطبوعات این هفته است. “شما نیاز به مکث و می گویند:” یک دقیقه صبر کنید. ما در حال شروع به باز کردن و چیزهایی که نمی خواهید راست. آنچه که ما نیاز به انجام درست که؟”

کالیفرنیا دیده می شود دو روز پس از شکستن رکورد روزانه coronavirus مورد برگه این هفته با کل تجمعی عبور 200,000 پنج شنبه. کالیفرنیا نیز دیده 32 درصد افزایش در بستری از بیماران با تایید COVID-19 بیماری و 19 درصد جهش در بيماران ICU با تایید عفونت بیش از گذشته 14 روز.

تبلیغات

نرخ که در آن coronavirus آزمون تایید عفونت نیز در حال افزایش است. در روز پنج شنبه 5.6 درصد از coronavirus نتایج آزمون مثبت بودند به طور متوسط بیش از گذشته در هفت روز; هفته قبل 4.6 درصد به آینده مثبت برای این ویروس با توجه به لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل.

Newsom هفته گذشته دستور داد همه کالیفرنیا به پوشیدن ماسک هنگامی که در مکان های عمومی. او در دفاع از خود بازگشایی استراتژی و تاکید کرد که این طرح هرگز به “در یک دولت دائم از خاموش شدن است.”

“هنگامی که شما مردم که در حال مبارزه و درد و رنج شديد بهداشت روانی و سلامت مغز مسائل زمانی که مردم به حضور فیزیکی خود را و نیازهای عاطفی آنان عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت را نیز باید در نظر گرفته شود” Newsom گفت: در هفته گذشته. “ما باید به رسمیت شناختن شما نمی تواند در یک حالت دائمی که در آن مردم در حال قفل شده دور — برای ماه ها و ماه ها و ماه ها و ماه ها در پایان به دیدن زندگی و معیشت به طور کامل نابود شده بدون در نظر گرفتن تاثیر سلامت کسانی که تصمیم گیری به عنوان به خوبی.”

تبلیغات

به دلیل آن ممکن است سال ها طول بکشد تا یک واکسن موثر است به طور گسترده ای در دسترس برخی از کارشناسان بهداشت و درمان گفت: ما ممکن است نیاز به دوره های سختگیرانه تر اجتماعی فاصله آمیخته با دوره های شل — تضمین این که تنها کسری از جمعیت آلوده به کروناویروس در هر زمان.

و برخی می گویند تدریجی بازگشایی باید انجام شود در تابستان تا مقامات می تواند کشف کردن آنچه با این نسخهها کار و آنچه باید بهینه سازی قبل از ویروس آنفلوآنزای فصلی دوباره پدیدار می شود در پاییز.

بازگشایی مدارس است که به ویژه مهم است اگر آن را می تواند انجام شود با خیال راحت کارشناسان می گویند هشدار خطرناک اثرات طولانی مدت برای کودکان اگر کلاس نمی رزومه.

“کند کردن روند گسترش این ویروس است اما یکی از بسیاری از چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که رفتن در مورد کسب و کار از زندگی” دکتر اسکات فردا افسر بهداشت برای سان متئو کانتی اخیرا نوشت. “همانطور که ما از طریق رفتن با این بیماری همه گیر تعادل نیاز به تغییر. با در نظر گرفتن, آموزشی, عاطفی و نیازهای رشد کودکان اعتقاد من این تعادل تغییر در این جهت است.”

تبلیغات

“در اوایل دوران کودکی تجربه و آموزش و پرورش در اوایل مجموعه مسیر زندگی خود را. پایین تر تجربه آموزشی … است که تقریبا غیر ممکن است برای بازیابی از” فردا گفت.

وجود دارد باقی می ماند برخی از بحث در میان مقامات بهداشتی در مورد اینکه آیا بازگشایی اتفاق افتاده است بیش از حد به سرعت.

“نگاهی به گذشته, من فکر می کنم ما می توانیم بگوییم این اتفاق افتاد کمی زودتر از آن باید” دکتر سارا کودی سلامت افسر دره سیلیکون گفت: از بازگشایی در ساکرامنتو باشگاه مطبوعات. “اما در همان زمان آن قابل درک است چرا که من فکر می کنم که ما همه در مجموع هایی برای زندگی که ما اصلا دیگر و به شدت می خواهید به عقب بر گردیم به آن است.”

او گفت: تمرکز در حال حاضر بازگشایی با خیال راحت و بیشتر مردم و کسب و کار به دنبال شیوه های ایمنی منتشر شده در هفته های اخیر.

تبلیغات

“زندگی در مقابل معیشت است … غلط انتخاب” کودی گفت. “این واقعا در مورد لایه بندی های مختلف استراتژی های پیشگیری و تلاش به عنوان بهترین که ما می توانیم به ماندن درست به هر یک از آنها.”

وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا کارشناسان گمان می کنند که بازگشت به بهار stay-at-home منظور مورد نیاز است نه در کالیفرنیا بر اساس آنچه شناخته شده در حال حاضر.

برای یک دور بیشتر شناخته شده است در مورد کوروناویروس و راه آن گسترش می یابد. کالیفرنیا مقامات صرف کرده اند ماه آینده با دقیق اسناد و مدارک ترسیم به طور چشمگیری در راه های جدید است که در آن کسب و کار باید به کار گیرند تا یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.

تبلیغات

در لس آنجلس به عنوان مثال مقامات نیاز به کار کارگران به پوشیدن پارچه پوشش صورت در طول روز کاری که به احتمال زیاد برای آمدن به تماس با دیگران است. ظرفیت آسانسور به طور کلی محدود به نگه داشتن شش پا از فاصله بین سواران دیگر و یا زمانی که امکان پذیر نیست حداکثر چهار نفر.

ورزشگاه باید به اشغال 50% یا کمتر و ماشین آلات را به حداقل شش فوت از هم جدا. کلیساها نیز در کاهش ظرفیت شده اند و دستور به از بین بردن فرد در آواز و سلف سرویس غذا و نوشیدنی است.

عمومی پایبندی به کالیفرنیا ایالت ماسک منظور نیز کمک خواهد کرد و همچنین به عنوان غذای مشاوره در محدود کردن مردم و تعامل با دیگران در خارج از خانواده خود را.

اگر چه گسترده اکثریت گفت: آنها با حمایت از اقامت در خانه سفارش — 82 درصد از پاسخ دهندگان در L. A. حمایت از آن در یک نظرسنجی صورت گرفته در اوایل ممکن است با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری — نیز وجود دارد تمایل برخی از افراد برای سریع تر بازگشایی.

تبلیغات

برخی نا امید شد توسط اولیه عدم بازگشایی جدول زمانی. در کالیفرنیا بیش از 1200 شبان تهدید به سرپیچی Newsom اقامت-در-خانه جهت است که تا به حال نگه داشته کلیساها بسته است. اما قبل از این خدمات می تواند برگزار شد و در 31 مه Newsom به سرعت صادر سفارشات جدید در روز یادبود و توضیح داد که چگونه شهرستانهای استان می تواند اجازه می دهد کلیساها برای باز کردن البته با کلاه در حضور و غیاب.

اگر مردم مصمم به انجام فعالیت ها قرار داده است که سلامت خود را در معرض خطر بیشتری از آن مهم است برای ارائه ابزار در مورد چگونه به کاهش است که خطر کارشناسان بهداشت می گویند.

“ما متوجه شدیم که وجود دارد افزایش قطبش در کشور بین عامه مردم گفت: “آیا رفتن به سواحل’ یا ‘آیا رفتن به کلیسا و مردم گفت:” خوب ما تا به حال آن را … و ما فقط می خواهید برای رفتن و اصلاح زندگی است که ما تا به حال,’,” گفت: دکتر پیتر چانه-Hong UC San Francisco, متخصص بیماری های عفونی.

“رویکرد ما بود برای دیدار با مردم که در آن آنها” چانه-هنگ گفت. بودن جزمی و اصرار بر ماندن در خانه دیگر بود و نه قابل دفاع. “بیشتر به شما بگویم کسی, ‘چیزی را انجام نمی,’ بیشتر آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد” چانه-هنگ گفت.

تبلیغات

“ما قصد داریم به زندگی با این برنامه برای مدت زمان طولانی,” دکتر گفت: کیرستن Bibbins-Domingo, صندلی UC San Francisco گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی. “ما نمی توانیم” باز ” یا ” بسته شده است.’ آنچه ما باید انجام دهید این است که بیشتر روشن است که وجود دارد برخی از چیزهایی که باید بالاتر از خطرات برخی از چیزهایی که در معرض خطر کمتری … و سپس به حرکت رو به جلو نسبت به باز کردن.”

مقامات بهداشتی نیز می گویند وجود دارد بهداشت عمومی عواقب اگر اقتصاد به شدت افسرده است.

“ما می دانیم که فقر و بحران اقتصادی تاثیر مخربی بر سلامت افراد و جوامع” دکتر کریستینا Ghaly L. A. شهرستان مدیر خدمات بهداشت گفت. “در طول زمان فقر به خودی خود باعث آسیب. این باعث می شود بیماری است. باعث مرگ زودرس و مرگ است. … بازگشایی فقط به عنوان مهم برای سلامت جامعه ما به عنوان بسته بود.”

کالیفرنیا نرخ بیکاری در ماه مه بود 16.3% چهار چه آن را یک سال زودتر لس آنجلس گزارش 20.6 درصد نرخ بیکاری در ماه مه.

تبلیغات

Fauci گفت که او فکر می کند در کالیفرنیا بازگشایی استراتژی است که صدا را با آنچه او را توصیف به عنوان “بیت های کمی از موج در سطح جامعه” مشاهده می شود. اما Fauci اضافه شده او نگران بود که اعضای عمومی — به ویژه افراد میانسال که در حال حاضر دیده می شود به عنوان یک مهم وکتور برای گسترش بیماری — فکر می کنم به معنی بازگشایی بدون محدودیت است که در آن مردم دیده می شود در عمومی با پوشیدن ماسک و در مناطق شلوغ.

“من فکر نمی کنم آن چیزی است که ایالت کالیفرنیا در حال انجام اشتباه” Fauci گفت. “این چیزی است که پاسخ مردم به آنچه که فرایند باز است.”

Lin گزارش از سان فرانسیسکو گرین از هزار اوکس. بار نویسنده کارکنان فیل Willon کمک به این گزارش.