فدرال می گویند پروژه برج را نشان می دهد تلفات و رشوه خواری در Huizar مورد: کمتر مقرون به صرفه مسکن

آن هالووین 2018 و یک توسعه دهنده املاک و مستغلات به حال فقط بدست درمان: به برکت شورای شهر لس آنجلس برای بالا افزایش در هنر منطقه.

املاک و مستغلات اجرایی اعالن در یک ایمیل که آن را “واقعا شگفت انگیز” دستاورد — این شورا تایید بلندترین ساختمان هنوز در هنر منطقه و با “حداقل” الزامات مورد نیاز برای مسکن مقرون به صرفه به گفته دادستان فدرال.

در حال حاضر بازرسان فدرال در حال توصیف هنر منطقه پروژه به عنوان یکی از تحولات املاک و مستغلات گرفتار در اتهام طرح جنایی به ریاست لس آنجلس عضو شورای شهر خوزه Huizar. در یک کنفرانس خبری سهشنبه, ایالات متحده, وکیل نیک هانا اشاره کرد و آن را به عنوان یک نمونه از “آسیب است که می آید با رشوه خواری.”

“با تشکر از آقای Huizar توسعه را حداقل واحد مسکونی مقرون به صرفه با وجود این واقعیت است که این منطقه است که از جان گذشته برای کم درآمد مسکن” هانا گفت. در شکایت کیفری, دادستان تخمین زده است که Huizar تغییرات به پروژه ذخیره توسعه 14 میلیون دلار.

تبلیغات

Huizar دستگیر شد و سه شنبه و معلق است از شورای متهم توسط دادستان فدرال در حال اجرا یک “جنایتکار سازمانی” سوخت توسط توسعه دهنده رشوه. خود را وکیل گفت: این هفته که عضو شورای “در نظر دارد برای پاسخ به دولت اتهامات در دادگاه است.”

در ماه های اخیر اسناد و مدارک توسط دادستان وسیع پرداخت-به-بازی بازی های کاوشگر باید با تمرکز بر چند دیگر پروژه های مرکز شهر. این هفته دادستان ادعا که Huizar همچنین schemed با توسعه هنر منطقه پروژه و لابی گر برای ارائه “مستقیم و غیر مستقیم منافع مالی” به شورای در ازای کمک خود را در تالار شهر.

دادستان به نام هنر منطقه پروژه درگیر در آن ادعا شده طرح اما اطلاعات موجود در خود را از شکایت کیفری از جمله ساختمان را در طول تاریخ و مقادیر سیاسی سهم از توسعه دهنده و زمان بندی این شهر را تصویب پروژه — مطابقت با 475-واحد توسعه شناخته شده به عنوان 520 متئو بود که دنبال کارمل همکاران.

تبلیغات

که 35-داستان پروژه برنده تصویب شورای اسلامی در اعتراض اتحاديه های کارگری و صاحبان نزدیکی ملک در سال 2018 است. برنامه ریزی شده برج در متئو خیابان گزارش شد که به زمین در اوایل این سال است.

نمایندگان برای کارمل شرکای نیست نظر چهارشنبه. زمانی که Huizar بررسی 520 متئو پروژه در شورای کمیته او توصیه می شود کاهش میزان مسکن مقرون به صرفه است که برنامه ریزی شهرستان کمیسیون اصرار کرده بود برای این پروژه است.

به جای خواستار آن است که 11 درصد از این واحدهای مسکونی به “بسیار کم درآمد” خانواده Huizar توصیه می شود نیاز به 6 درصد از واحدهای “متوسط درآمد” ساکنان و که 5 درصد از آن طبقه تجاری منطقه باشد به عنوان فضای کار مقرون به صرفه — تغییر به دنبال کارمل همکاران. که به مبلغ حدود کمتر از 24 واحد از مسکن مقرون به صرفه.

فدرال محقق ادعا در یک استشهاد این هفته است که این شرکت در پشت بینام هنر منطقه پروژه ارائه ده ها هزار دلار کمک مالی به کمیته های سیاسی وابسته به Huizar. توسعه همچنین توافق کردند به او آسیب رساندن به اطلاعات در مورد دو نفر از دستیاران که شکایت او برای آزار و اذیت با توجه به استشهاد.

تبلیغات

Huizar به نوبه خود در زمان مراحل کلیدی برای کمک به هنر منطقه پروژه از جمله اصرار بخش برنامه ریزی برای شروع یک تغییر به شهر قوانین به جای توسعه و رد درخواست تجدید نظر در برابر آن و شل شدن الزامات مورد نیاز برای مسکن مقرون به صرفه است که توصیه می شود توسط یک شهرستان کمیسیون فدرال دادستان ادعا.

در یک نقطه و یک لابی برای هنر منطقه پروژه گفت Huizar که توسعه دهنده می خواستم برای پیدا کردن که آیا او راحت بود با این پروژه ارتفاع و قیمت دادستان گفت. با توجه به استشهاد, Huizar پاسخ داد: “آنها تو کمک pac?” — مشترک مختصر برای یک عمل سیاسی کمیته.

“I’m شوید که آنها را اما — به عنوان دوست خود را — اجازه دهید این بحث در متن های مختلف موضوع” این لابی پاسخ داد: با توجه به دادستان.

دادستان گفت: این پروژه جلب رسمی چالش از یک اتحادیه کارگری. Huizar گفته می شود گفت: این پروژه لابی که اگر او بودند در برابر رای که اتحادیه اروپا توسعه خواهد باید آن را “ارزشمند” استشهاد مدعی.

تبلیغات

به زودی پس از لابی گفت Huizar که توسعه تا به حال ارائه شده به کمک یکی دیگر از $50,000-سیاسی کمیته حمایت از Huizar همسر شورای پیشنهاد با توجه به دادستان. در حال توسعه بعد از ارائه مخالفان پژوهش در Huizar سابق و مشاوران با توجه به شکایت کیفری.

جزئیات کلیدی در اسناد و مدارک ثبت شده توسط دادستان مورد unnamed لابی درگیر در این بحث از جمله نقش خود را به عنوان یک اصل افسر سیاسی کمیته مطابقت اطلاعات در مورد Morrie گلدمن که شرکت به نمایندگی کارمل همکاران در 520 متئو با توجه به لابی آشکار با ثبت شهرستان.

گلدمن است که دستگیر شده و یا علنا متهم نمی پاسخ به پیام ها به دنبال نظر.

تبلیغات

زمانی که 520 متئو به دنبال تصویب در تالار شهر دو سال پیش کارمل شرکای جنوب کالیفرنیا شریک توسعه Neils Cotter تبلیغ این پروژه به عنوان “کیفیت زندگی-واحد کار مقرون به صرفه مسکن” و سازگار با محیط زیست پایدار, ویژگی های, یکی, که تا به حال به دست آورد حمایت از مردم زندگی و کار در هنر منطقه است.

یووال نوار Zemer ساکن و تاجر در هنر منطقه گفت: کارمل همکاران مشغول به کار با محله موافقت با درخواست از کشورهای همسایه برای اضافه کردن بیشتر فضای تجاری برای این پروژه است. کسانی که تغییرات طراحی در نهایت منجر به یک برج بلندتر از اصل پیشنهاد شده است.

“آنها یکی از معدود از توسعه دهندگان که در واقع به جامعه ساخته شده و تعداد زیادی از تغییرات به آن را بیشتر از آنچه که جامعه به دنبالش گفت:” Bar-Zemer, مدیر خطی توسعه شهرستان, LLC.

مخالفان این پروژه مطرح شده طیف وسیعی از نگرانی.

تبلیغات

دو اتحادیه جنوب غربی شورای منطقه ای از نجاران و کارگران اتحادیه بین المللی آمریکای شمالی محلی 300 گفت: توسعه شکست خورده بود به درستی آدرس پروژه اثرات آن بر کیفیت هوا و مسائل دیگر. همسایه صاحبان املاک و استفان Carol Ann Warren استدلال آن خواهد بود “طرز وحشتناکی از مقیاس با محله.”

Huizar منتقل برای رد درخواست ثبت شده توسط پروژه مخالفان. این Warrens’ وکیل راب Glushon گفت که در طول جنگ بیش از پروژه, آن آشکار شد به خود شرکت حقوقی است که “این پروژه به شدت پشتیبانی شده توسط این شورا ،

“سیاسی جنگ چیزی نیست که ما از رفتن به برنده شدن” Glushon گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>