او ما pit bull’: پلیس لس آنجلس رئیس اتحادیه مظهر نیروی گذشته مشکل او به عنوان سیاهی اصلاحات

این صفحه کامل آگهی در لوس آنجلس تایمز و دو دیگر کالیفرنیا روزنامه ها به نظر می رسید مانند یک شاخه زیتون از سه کالیفرنیا پلیس اتحادیه های کارگری به هزاران نفر از مردم به راهپیمایی در خیابان ها برای پلیس اصلاحات.

“هیچ واژه ای نمی تواند انتقال جمعی ما نفرت و غم و اندوه برای قتل جرج فلوید” را بخوانید تبلیغات. آگهی Floyd به نام مرگ یک قتل — نادر برای اجرای قانون سازمان — اما آن را نیز حمایت یک سیستم هشدار دهنده برای پیدا کردن پلیس نیاز به بازآموزی پشتیبانی پایگاه ملی برای پیگیری افسران اخراج ناخالص سوء و حمایت “یک در دسترس عموم استفاده-از-نیروی تجزیه و تحلیل وب سایت.”

اما در همان روز ترین صریح رهبر L. A. را 9,900-عضو اتحادیه پلیس آمار پیروان خود را با یک پیام متفاوت است.

“رئیس! هرگز از فروش و بازگشت سربازان گفت:” یک Facebook پست توسط پلیس لس آنجلس محافظ لیگ عضو هیئت مدیره جیمی مک براید. این پیام را به همراه یک ویدیو از Daryl F. دروازه سابق پلیس لس آنجلس که فرار رئیس یک گروه گرفتار نیروی بیش از حد و وحشیانه روابط با جوامع رنگ.

تبلیغات

این نوع از مبارز مطرح است تبدیل به یک علامت تجاری برای مک براید بیش از 30 سال فعالیت حرفه ای در اداره پلیس لس آنجلس و شش سال در هیئت قدرتمند اتحادیه که با استفاده از کمک های مالی مبارزات انتخاباتی برای نفوذ در انتخابات شهر. پلیس محافظ لیگ قرار می دهد مک براید در مقابل رسانه های خبری به سیگنال است که رتبه-و-فایل افسران تا به حال به اندازه کافی از این شهر به سمت چپ متمایل رهبری سیاسی.

جانباز کارآگاه دودی را با تکبر راه رفتن و قبیله ای زندگانی مدرسه پلیس لس آنجلس. او در خیابان پلیس با یک تناسب تعداد در وظیفه تیراندازی و یک محقق که جنگیدند رشته مدیریت (از جمله خود) و برنده شد و او همچنان یک زمانی بازیگر که نقش اراذل و اوباش خیابانی و خشن پلیس در فیلم و تلویزیون است.

خود را مکرر و عمومی Facebook posts آرزوی دوران گذشته زمانی که پلیس لس آنجلس نبود تحت حمله توسط چه تایمر نمایش به عنوان یک کادر از ترسو ستاد میز محدود حرفهایها و سیاستمداران فرصت طلب.

تبلیغات

مک براید گفت: از طریق ایمیل است که او از طرفداران “Adam-12” یک تلویزیون پلیس درام در مورد دو پلیس لس آنجلس افسران گشت که paragons rectitude. “من می خواستم برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز به آن” مک براید گفت. او بعد از برنده انتخابات را به اتحادیه مدیره را حرفه خود بهتر او گفت: “برای محافظت از ترویج و بهبود دستمزد, مزایای [و] شرایط کار از اعضای ما.”

در اواخر 2018, مک براید ارسال شده یک ویدیو در Facebook (با قطعه از یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد) نمایش سیاه و لاتین مظنون بودن بدن-ناودان خراشیده با اسلحه تیزر و تعقیب توسط پلیس لس آنجلس افسران.

آن را ویژگی های متعدد اجساد و خیابان های آغشته به خون. این ویدئو همچنین نشان می دهد افسران شکستن یک مبارزه و رسیدگی به زخمی شدن شهروندان است. مک براید را تیتر تصویری: “که خوب ol روز.”

“آنچه شما در این ویدئو شادی در جستجو و نابود کردن پلیس. … آن را در مورد حفاظت است. آن را در مورد ایمنی. این جنگجو اجرای” گفت: Connie برنج یک حقوق مدنی وکیل که کار کرده با این گروه در اقدامات اصلاحات.

تبلیغات

از افسران مانند مک براید برنج افزود: “این نوع از پلیس آنها لذت ببرید. این چیزی است که آنها زندگی می کنند. … چه معترضان می گویند این است: ‘زمان برای آن است. آن را بیش از.’ رضایت از حکومت برای این نوع از پلیس انجام شده است.”

مک براید گفت که این ویدئو نشان می دهد که دوران قبل از پلیس اما او اذعان دارد نیاز به تغییر. “ما به عنوان یک واحد برقرار کرده اند صدها نفر از اصلاحات و در عین حال بیشتر وجود دارد ما می توانیم انجام,” او گفت:.

او در توصیف این فیلم به عنوان نشان “از جنبه های فیزیکی پلیس و مجسم[s] افسران در واکنش به اقدامات کسانی که آنها روبرو می شوند” را به عنوان به خوبی به عنوان نمونه از مراقبت. او پیشنهاد کرد که با جراحی های متعدد جلوگیری از او را از خدمت به جامعه کار او گفت که او نتواند.

برنج و دیگر دیرین ناظران بر این باورند که پلیس لس آنجلس ساخته شده برخی از پیشرفت از آنچه ممکن است آن متخاصم دوران آغاز با کرک کوکائین سرکوب از 1980s و گسترش به 1990s Rampart بخش رسوایی که در آن ضد باند افسران قاب شهروندان و تحریف شهادت در گزارش.

تبلیغات

اما طرفداران اصلاحات می گویند که کد ژنتیکی از پلیس لس آنجلس و بخش های دیگر هنوز هم استمرار یک ما در مقابل آنها را به پلیس کشت.

برخی از منتقدان تقاضا “defunding” از پلیس یک جنبش است که محدوده از کسانی که هل دادن آشکار بین بردن مسلح و ماموران به کسانی که در حفظ و پلیس اما شیب بودجه شهرداری به سمت خدمات اجتماعی مانند بی خانمان توسعه و بهداشت روان.

با اصلاحات شور افزایش در خیابان شهردار اریک Garcetti و رئیس شورای شهر Nury مارتینز پیشنهاد تغییر تا آنجا که $150 میلیون از پلیس به خدمات اجتماعی. L. A. Police محافظ لیگ گفت: سیاستمداران reneged در یک وعده به مشورت با آنها را قبل از رفتن با هر گونه تغییرات پیشنهادی.

که ادعا اندکی مضطرب افسران که گفت: آنها در حال حاضر احساس محاصره توسط اتهام خشونت و نژادپرستی. اتحادیه معظم رهبری را ملاقات کرد و تصمیم به استقرار مک براید به عنوان گروه ترین pugnacious صدای در مقابل حاشیه نشینی گفت: یک منبع آشنا با اتحادیه استراتژی.

تبلیغات

“او است که ما pit bull” این منبع گفت: “و او در حال رفتن به گرفتن برخی از سخت نوسانات در شما اگر او به است.”

در ژوئن 5, 51 ساله اتحادیه رهبر بود در یک تریبون در مقابل بقیه پلیس محافظ لیگ هیئت مدیره و به نام Garcetti ذهنی “ناپایدار است.” او متنبه شهردار و مارتینز به عنوان منافقان برای بهره گیری از لباس های حفاظتی واحد در حالی که به طور همزمان در حال حرکت به کاهش بودجه پلیس.

پس از پیشرو با مک براید را مشت آهنین یک اتحادیه خودی گفت: این گروه در نظر دارد به دنبال تا با دستکش مخملی متوسط بیشتر اعضای هیئت مدیره.

مک براید اصرار در ایمیل خود که پلیس لس آنجلس است و نه بدست اعتباری به اندازه کافی برای آنچه که آن را در حال حاضر انجام شده: “افسر درگیر تیراندازی در 30 سال اخیر جامعه مطبوعاتی فیلم ها برای عموم منتشر شد جزئیات مهم حوادث و هر شکایت شده علیه یک مامور بررسی شده است,” او نوشت. “ما در مسیر درست رهبری و می دانم که وجود دارد بیشتر به انجام است.”

تبلیغات

چند روز پس از سطح پهن هرچیزی شهرستان در سالن مک براید در زمان آزادی. او گفت: پادکست میزبان که سیاه و سفید زندگی می کند مهم بود “ضد پلیس نفرت گروه” و “مدرن روز پلنگ سیاه نوع سازمان است.”

مانند دیگر هشت مدیران پلیس محافظ لیگ مک براید باقی می ماند یک قسم افسر و دریافت معادل کارآگاه خود حقوق و دستمزد در حالی که به نمایندگی از افسران همکار خود را. او از دست یک رای برای رئیس پلیس محافظ لیگ با پنج رای در سال 2016 است اما به آسانی برنده انتخاب مجدد به هیئت مدیره در سال 2017.

ونیز متولد پلیس به جنبش در آوردن هر دو وفاداری و تحقیر در صفوف پلیس لس آنجلس.

اصلاحات فکر افسران مسخره در مک براید نفس خود را مکرر استفاده از زور در اوایل کار خود و خود را آشکار عشق فرماندهی و کنترل پلیس. مک براید را غوغایی دیگر موضع “به وضوح نشان می دهد او با جهت بخش نیاز به رفتن در جهت به تکامل بهتر به جامعه خدمت” گفت: Mitzi Fierro یک زمانی پلیس محافظ لیگ عضو هیئت مدیره شرکت بازنشسته شد.

تبلیغات

بالا اداره پلیس راهنما که خواست ناشناس باقی می ماند به حفظ روابط با افسران به نام مک براید “بدترین چهره عمومی از پلیس لس آنجلس.”

مک براید کرد و گفت: “پوست ضخیم” و نمی خواهد زحمت توسط ناشناس منتقدان. او گفت که او و هیئت مدیره فعلی بیشتر اصلاحات فکر از Fierro بود که در طول زمان خود را با این اتحادیه است.

مک براید وفاداران او را به عنوان قهرمان خستگی ناپذیر از متوسط پلیس در یک جهان که در آن آنها گیر با جامعه ترین مشکلات مقاوم — بی خانمانی, اعتیاد و خشونت و سرزنش هنگامی که تعامل با پلیس به شدت. پس از مک براید رفت و پس از Garcetti یک Facebook, دوست, تشویق او: “او بولداگ!”

مک براید پیوست پلیس لس آنجلس در سن 21. او موفق به دریافت تقدیرنامه خود را برای زمینه کار می کنند به خصوص توانایی های خود را به نقطه مظنون به حمل سلاح پنهان و به دست گرفتن اسلحه غیر قانونی کردن خیابان های جنوب لس آنجلس است.

تبلیغات

اما یک سال 2004 نقد و بررسی توسط بار متوجه شد که مک براید نیز درگیر شده بود در بسیاری از حوادث در مجموع شش در 11 سال در نیروی از اکثریت قریب به اتفاق افسران دیگر. داستان گزارش شده است که مک براید شده بود بارها و بارها با انتقاد برای قرار دادن خود و افسران همکار در معرض خطر با بی دقتی تاکتیک.

“من وقت ندارم که ghetto تفنگ-مبارزه با دیگر” مک براید و سپس 35 گفت: بار. “من بیش از حد قدیمی برای که. این چیزی است که من در مورد.”

اما دور از شدن از رکورد خود, امروز, این اتحادیه با مدیر لیست تایمز’ مقاله در مورد تیراندازی (همراه با حدود 20 فیلم و تلویزیون اعتبارات) در سرگرمی-بانک اطلاعات صنعت IMDb. او اصرار دارد که تیرباران شدند “تلقی می شود در سیاست های اخیر رخ داده در 19 سال پیش.”

او شروع به خود را در هالیوود moonlighting در سال 2002 و در همکاری با تام کروز, Jamie Foxx و ستارگان دیگر است. او زیستی نیز در لیست نرم افزار مدیر استار “Stone Cold” Steve Austin به عنوان نیمی برادر. اما این ادعا فقط یک شوخی است.

تبلیغات

در حالی که این شهر رهبری سیاسی views هر آغوش رئیس گیتس-عصر پلیس لس آنجلس به عنوان مشکل ساز مک براید اصرار او نوشته شده تصویری نشان گیتس به شدت از افسران پس از ضرب و شتم رادنی کینگ را به عنوان یک تفسیر در تلاش اصلاحات.

“نظر من” او گفت:, “این بود که ما زمان رئیس و برخی از ما زمان مدنی رهبران نیاز به شروع صریحتر حمایت از ما افسران پلیس” که احساس “تحت فشار قرار دادند به محدودیت.”

مک براید ارسال شده یک سری از Facebook فیلم ها در اوایل ماه ژوئن جشن افسران همکار خود را به عنوان آنها مربع خاموش در برابر معترضان. این فیلم با عنوان “نگه داشتن خط” ردیف از ویژگی های پلیس خیره پایین فریاد فعالان و افسران نما در مقابل نقاشی های دیواری است که تهدید و خشونت علیه “خوک”. یکی از مک براید pro-پلیس ویدئوها همراه با موسیقی متن فیلم, AC/DC را “Shoot to Thrill.”

مک براید دختر پلیس لس آنجلس مامور تونی مک براید همچنین به نظر می رسد در فیلم خندان و decked کامل riot gear. او همچنین شکل محبوب در میان برخی از علاقه مندان به اسلحه و با چند فیلم آنلاین نشان انفجار دور در اهداف گاهی اوقات در یک تی شرت با برچسب “جنگجو.”

تبلیغات

جوانتر مک براید که عضو نیروی در سال 2017, تبدیل شده است یکی دیگر از سنگ محک برای خشم توسط پلیس, فعالان اصلاحات. این شکایت آغاز شد و در اوایل شب از مارس 22, زمانی که تونی مک براید شد گشت زنی در جنوب لس آنجلس است.

این مقام پلیس حساب از این حادثه می گوید که پس از ایجاد یک تصادف دانیل هرناندز, 38 پیشرفته در مک براید با چاقو. او در او شش بار او را به قتل.

تحقیقات توسط پلیس لس آنجلس در حال بررسی است در حالی که هرناندز اعضای خانواده باید ثبت دو فدرال پرونده های حقوقی متهم مک براید و پلیس لس آنجلس از نیروی بیش از حد و غیر عمدی. خانواده نیز گفت: این نگران است که این تحقیقات نمی تواند عادلانه به دلیل سالمند مک براید را نفوذ در داخل این گروه ادعا می کنند این گروه را رد کرد.

تبلیغات

هرناندز خانواده در شگفتی که چرا تونی مک براید نمی تواند اجتناب شود با استفاده از نیروی مرگبار.

“آنها را ساعت به ده-تشدید این چیزها را در دیگر نقاط شهر پس چرا نمی تواند آنها را انجام دهد که در جنوب L. A. پرسید:” هرناندز, خواهر, مارینا Vergara.

لری هانا یک وکیل برای تونی مک براید گفت که او مانند دیگر پلیس نمی خواهم به استفاده از نیروی مرگبار و غمگین هرناندز مرگ است. هانا گفت جوان مک براید تا به حال به ساقه به دفاع از خودش و بسیاری از غیر نظامیان در صحنه به عنوان هرناندز نادیده گرفته هشدارهای مکرر برای متوقف کردن و رها کردن چاقو خود را.

در ظاهر در “حقیقت پنهان” پادکست این ماه جیمی مک براید تقبیح بی قانونی از معترضان زیر پلیس قتل فلوید در مینیاپولیس. او گفت: تنها تعداد کمی از ساکنان سیاه نمی مانند پلیس لس آنجلس. “آنها عاشق پلیس,” او گفت: میزبان جیم Breslo. “آنها می خواهند به زندگی می کنند در یک منطقه عاری از جرم و جنایت است.”

تبلیغات

اتحادیه و مک براید قبلا استدلال کرد که پلیس لس آنجلس در حال حاضر به تصویب رسید بسیاری از اصلاحات است که ماموران اقدامات شفاف تر به مکان های عمومی مانند استفاده از دوربین های بدن و آزادی پس از عمل گزارش تیراندازی در 45 روز.

یک مقام رسمی اتحادیه پلیس به حمایت از گسترش سرمایه گذاری در سلامت روان کارگران بی خانمان کمک رسانی مشاوران ماده-پیشگیری از سوء کارشناسان و دیگران اجازه می دهد تا ماموران به تمرکز بر روی اولویت های دیگر. اما این گروه نخواهد ماند, گرفتن پول از وزارت $1.8 میلیارد بودجه برای این خدمات پرداخت. این بخش نیاز به بهبود نیست کاهش این اتحادیه می گوید.

اما مک براید حضور به عنوان یک رهبر تقویت احساس برخی از فعالان که پلیس لس آنجلس قابل اصلاح نیست و باید منحل شد.

“اگر این است که انتخاب شده است به سرب محافظ لیگ چه که می گویند در مورد کل نیروی پلیس پرسید:” Melina عبدالله, co-founder of Black Lives Matter لس آنجلس. “که به من می گوید ما نمی توانیم فقط دیدن متوسط اصلاحات که کل گروه فاسد است. چگونه می تواند به شما در ایجاد اعتماد است که این شخص انجام صحبت کردن؟”

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان جیمز marvin bing کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>