مهاجران بازداشت شده در آدلانتو صحنه تظاهرات مسالمت آمیز. ماموران ضد شورش اسپری فلفل آنها را

محمد Abdelsalam به یاد صحنه به عنوان یک منطقه جنگی.

32 ساله پناهجو از مصر گفت که او و دیگر بازداشت شدگان بودند مسالمت آمیز اعتراض مداوم مستندات در آدلانتو یخ پردازش تسهیلات در نزدیکی ویکتور ویل در اوایل این ماه هنگامی که بیش از یک دوجین از ماموران ضد شورش شات فلفل گلوله و اسپری فلفل آنها را.

شیمیایی محرک فورا ایجاد می شود چشم خود را به تیرگی و گلو او را به نزدیک. Abdelsalam که آسم گفت که او تا به حال گرفته شود به تسهیلات مرکز طبی و اکسیژن داده شده.

“من از دست من نفس و تقریبا در گذشت,” او گفت:. “قلب من تقریبا متوقف شده است.”

تبلیغات

Alexx پونز یک سخنگوی اداره مهاجرت و گمرک گفت که این حادثه رخ داده است که بیش از 150 تن از بازداشت شدگان شد تخريبي و رد دستورات از کارکنان نیاز به “استفاده از نیروی غیر مرگبار برای حفظ نظم” پس از تلاش در deescalation ناموفق بودند.

بازداشت شدگان را به رنگ یک تصویر متفاوت از آنچه اتفاق افتاده است.

Abdelsalam و دیگران گفت: این تسهیلات شده بود تحت مستند از ماه ژوئن 7, زمانی که معترضان آسیب دیده و چندین وسایل نقلیه در پارکینگ و شکست چند ساختمان را در ویندوز باعث آسیب دیدگی جزئی به یک کارمند در داخل با توجه به ویکتور ویل خبری روزانه.

بازداشت شدگان گفت: آنها نگهداری می شدند در اتاق خوابگاه خود برای 23.5 ساعت در روز است. پنج روز بعد هنگامی که یک مقام رسمی اعلام کرد که آنها نیاز به بازگشت به اتاق خود دلیل دیگری برنامه ریزی شده اعتراض توسط تظاهرکنندگان در خارج از مرکز بازداشت شدگان خودداری کرد. برخی ایستاده بود و فقط در خارج از اتاق خود را در حالی که دیگران نشسته در این منطقه رایج است.

تبلیغات

آن را در اواخر بعد از ظهر زمانی که ماموران به آنها گفت به “رک” محسوب می شود. بازداشت شدگان گفت: آنها توافق کردند برای شرکت در تعداد اما گفت: سپاه پاسداران است که آنها “با احترام رد” به بازگشت به اتاق خود. آنها گفت: سپاه پاسداران در لباس سیاه و سفید با سپر چهره و ماسک گاز به آنها گفت که یک بار دیگر به “رک آن را” قبل از تیراندازی آنها را یکسره با فلفل توپ اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی.

ادگار Guillen گفت که او ایستاده بود در خارج از طبقه دوم اتاق برای شمارش زمانی که یک نگهبان ایستاده در پایین تر سطح شات فلفل توپ در او. توپ ضربه به دیوار پشت سر او منفجر شد و بر روی صورت خود را.

“من واقعا می ترسم چون من نمی دانم تا چه حد آنها می رویم به آن را اگر ما نمی توانیم به داخل” گفت: Guillen 25 ساله پناهجو از مکزیک است. پس از آن, او گفت: آن را غیر ممکن بود به خواب و نفس کشیدن. او سرفه و آغوشش استفراق کند همچنان کودکش را از طریق شب.

Guillen گفت: سپاه پاسداران حاضر به اجازه دهید او را به تمیز کردن تجهیزات. بنابراین روز بعد او را داخل حوله و توالت آب برای تمیز کردن اتاق خود را.

تبلیغات

“من آن را انداخت روی زمین و برخی از شامپو که من تا به حال آغاز شده و شستشو کف و دیوار,” او گفت:.

بازداشت شدگان فریاد زد که آنها نمی توانستم نفس بکشم. آنها گفت: مواد شیمیایی ناشی از آنها را به استفراغ و سوخته خود را چشم و پوست برای ساعت. یک مرد تا به حال تشنج. یکی دیگر کاهش یافت و به پایین پله ها در حالی که به دوش گرفته و انجام شد در یک برانکارد.

یکی از بازداشت شدگان گفت: او را تماشا پاسداران pelt یک مرد با گلوله های لاستیکی به عنوان او به آنها گفت که او تا به حال لوسمی.

Pons یخ گفت چهار تن از بازداشت شدگان منتقل شده به نزدیک ترین مرکز پزشکی و بعد از بازگشت به آدلانتو پس از درمان. کادر پزشکی در این مرکز به کمک سایر زندانیان با آلودگی, او گفت:.

تبلیغات

“بازداشت شدگان در نهایت پیروی و بازگشت به اتاق خود و تسهیلات کارکنان قادر به برقراری نظم بیشتر و جلوگیری از خطر آسیب به هر دو بازداشت شدگان و کارکنان,” او گفت:.

Abdelsalam گفت: او قرار داده شد در تفکیک و نبود اجازه خروج از اتاق به تماس با وکیل یا دوش برای سه روز که در طولانی مدت اثرات اسپری فلفل. بیش از یک هفته پس از این حادثه او هنوز هم تا به حال مشکل در تنفس و مصرف 15 پاف در روز خود را استنشاقی است که دوز توصیه می شود از سه پاف در روز است.

Guillen گفت: نبود عادلانه برای زندانیان برای انجام تظاهرات در نظر گرفتن محل در خارج از تاسیسات است.

“ما تصمیم گرفتیم که اگر آنها در حال رفتن به اعتراض از طرف ما ما باید موضع خودمان را به عنوان خوب,” او گفت:. Guillen پیش بینی احتمال این که بازداشت شدگان می تواند دست به دستبند و مجبور به اتاق خود اما نه در این سطح از نیروی آنها مواجه می شوند.

تبلیغات

این حادثه قبل بود هفته از بازداشت شدگان شکایت که آدلانتو تسهیلات کارکنان با استفاده از یک خطرناک اسپری ضد عفونی کننده در مورد هر 20 دقیقه در مناطق ضعیف تهویه مناسب باعث خونریزی بینی و سوزش چشم و تهوع و سردرد.

در یک حقوقی شکایت 21 گروه های مدافع آزادی برای مهاجران و داخلی ائتلاف برای عدالت مهاجر ادعا می کنند که کارکنان به صورت هدفمند در معرض بازداشت شدگان به اسپری به نام شر خنثی به عنوان یک شکل از اقدامات تلافی جویانه برای صحبت کردن در مورد شرایط خطرناک در میان شیوع کروناویروس.

مظنونان حمله به دانشگاه را علامت Takano و خوان وارگاس با ارسال نامه ای به سرپرست یخ مدیر متی Albence خواستار گزارش های نگران کننده و با اشاره به از بین بردن و خنثی كننده هشدار در مورد مواد شیمیایی استفاده در داخل خانه.

تبلیغات

یخ را حفظ می کند که از آن پس سازمان حفاظت محیط زیست و CDC راهنمایی در استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای کاهش گسترش COVID-19 در مرکز.

در اوایل این سال هشت سابق یخ بازداشت شدگان و حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر Geo گروهی, خصوصی, زندان, شرکت اجرا می شود که در آدلانتو پس از نگهبانان اسپری فلفل آنها را در حالی که آنها اعتراض تسهیلات شرایط با نشستن در منطقه مشترک در خارج از اتاق خود را.

در هفته گذشته همان وکلا که کاونتی که مورد ارسال نامه جدید به آدلانتو سرپرست جیمز Janecka و امکانات دیگر مقامات خواستار آن است که آنها را حفظ شواهد و مدارک از جمله فیلم ها از اسپری فلفل حادثه شیمیایی ضد عفونی کننده استفاده کنید و هر گونه موارد دیگر از زور و یا مجازات در انتظار یک طرح دعوی در دادگاه.

“همه از این انجام شده است پرهیاهو و خلاف قانون اساسی” وکلای راشل Steinback و کاترین Sweetser نوشت.

تبلیغات

تحت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به ارمغان آورد توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا یک قاضی فدرال حکم داد ژوئن 19 که یخ ارائه اطلاعات در آدلانتو بازداشت شدگان به صورت بالقوه آزادی به قید وثیقه به منظور کاهش جمعیت تسهیلات به یک سطح است که اجازه می دهد تا اجتماعی فاصله. این مرکز در حال حاضر دارای نزدیک به 1000 تن از بازداشت شدگان. ده تن از بازداشت شدگان وجود دارد که تست مثبت برای coronavirus از شنبه, با توجه به یخ.

ACLU وکیل Minju چو گفت او امیدوار است با قرار وثیقه روند درخواست خواهد شد سریع.

“من هرگز نمی تواند تصور کرده اند اما شرایط در آدلانتو امروز بیشتر جهنمی از آنها در روز ما واصل ما طرح دعوی در دادگاه” او گفت:. “یخ و جغرافیایی نشان داده اند که آنها نمی توان اعتماد کرد با سلامت و ایمنی از مشتریان ما. انتشار تنها راه برای امن نگه داشتن آنها.”

بار نویسنده کارکنان Brittny Mejia کمک به این گزارش.