دادگاه اسرائیلی منتشر ضد نتانیاهو فعال پس از دستگیری

اورشلیم (AP) — بیت المقدس دادگاه در اوایل روز شنبه دستور آزادی پیشرو فعال مخالف بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل حکومت و که باعث دستگیری صدها نفر در اعتراض به خارج وزیر اسرائیل اقامت.

سرتیپ بازنشسته ، ژنرال امیر Haskel شده است یک رهبر جنبش اعتراضی علیه نتانیاهو خواستار آن است که زمان رهبر گام پایین در حالی که رو به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه. Haskel و چندین نفر دیگر بازداشت شدند روز جمعه در چه پلیس گفته بود “غیر قانونی” تظاهرات زیرا معترضان مسدود شدن جاده ها.

Haskel سابق بالا نیروی هوایی اسرائیل به طور کلی تبدیل به یک نماد جنبش اعتراضی که مخالف نتانیاهو ادامه داد: قانون. تظاهرات برگزار شده است به طور منظم در سراسر کشور با معترضان تکان دادن نشانه های مطلب “جنایت وزیر” و خواستار نتانیاهو به استعفا.

“هیچ کس نمی خواهد ما جلوگیری از اعتراض در هر نقطه” Haskel گفت: پس از انتشار اضافه کردن یک بارب نسبت به نتانیاهو در مورد خود و مختصر تجربه در زندان است. “ما در Hadarim زندان برای 15 دقیقه. نبود اما آن را وحشتناک است.”

دستگیری جلب عصبانی فسخ از برجسته اسرائیلی و ارسال صدها نفر در اعتراض به خارج نتانیاهو اقامت در شنبه با بسیاری از کوبیدن پلیس برای ساخت آنچه که آنها به عنوان سیاسی-انگیزه بازداشت.

پلیس گفت که آنها ارائه به انتشار Haskel و دیگران اگر آنها توافق کردند به خودداری از بازگشت به صحنه تظاهرات. Haskel و دو نفر دیگر خودداری کرد.

گابی نگار وکیل Haskel گفت: رادیو ارتش اسرائیل که دادگاه در نهایت منتشر شد او بدون شرایط گفته معترض بود و پایه و اساس دموکراسی است.

کشور اقدام رئیس پلیس گفت: نیروی خواهد یادگیری یک درس از این حادثه.

“نقش پلیس است که اجازه می دهد تا آزادی بیان و تظاهرات برای هر فرد و برای حفظ صلح عمومی و امنیت این صرف نظر از اعتراض به موضوع هویت معترضان و یا نظرات خود را به” اقدام کمیسر Motti کوهن گفت.

نتانیاهو در دادگاه برای یک سری از رسوایی که در آن او گفته دریافت اسراف هدیه از میلیاردر دوستان و داد و ستد نظارتی نعمت با رسانه های مقتدر برای خوش طعم تر پوشش خود و خانواده اش. دادگاه تنظیم شده است به رزومه ماه آینده.

نتانیاهو تخلف را رد کرده است و خواستار این اتهام محاکمه و تعقیب جادوگران در برابر او نتیجه از یک رسانه خصمانه و مغرضانه قانون اجرای سیستم.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de