L. A. عضو شورای خوزه Huizar انتقاد برای کشیدن مکزیکی کودک عیسی به FBI رسوایی

لس آنجلس عضو شورای وارد Instagram در صبح زود و در تاریکی قبل از اینکه ماموران اف بی آی فرود در بیل هایقتس صفحه اصلی.

خوزه Huizar نمی پست عصبانی مانیفست و یا اعتماد به نفس عکاسی از خود و یا درخواست پشتیبانی در زمان خود از نیاز. به زودی-به-می شود-بازداشت سیاستمدار نوشته شده یک تصویر بزرگ-hatted کودک عیسی مسیح شناخته شده به عنوان سانتو نینو د اتچا.

حامی سنت غلط متهم کرده است.

افسوس کشیدن, مکزیکی, کودک عیسی به درام خود را نمی تواند به خوبی برای عضو شورای که می ایستد متهم جنایت racketeering در یک رسوایی است که roiled L. A. شهرستان سالن.

تبلیغات

“جسارت به استفاده از این نماد زمانی که مردم نیاز به او را به زندگی می کنند برای زنده ماندن در مبارزه واقعی گفت:” نانسی مزا a 33-year-old بیل هایقتس ساکن ، او و دیگران را علنا مورد انتقاد قرار Huizar برای سال برای آنچه که او می گوید این است که نقش خود را در gentrification از محله های تاریخی. “احمق حتی گذراندن یک شب در زندان است.”

ملبس در لباس آبی و قهوه ای ردای با یک عصا و یک سبد نان در دست خود کفش و پوشیدن یک لبخند مسرت این شخص مقدس حامی شخص از زائران است فروتن پسر پادشاه کاتولیک آیکون که پر جنوب کالیفرنیا چشم انداز است.

او را به عنوان به خوبی شناخته شده در میان غیر کاتولیک به عنوان باکره گوادالوپ. و او مطابقت ندارد تا به flashiness از همسالان مانند بولیوی, باکره, Copacabana — که ورزش یک تاج طلایی بزرگتر از او سر یا بانوی ما از لا ونگ که ویتنامی مؤمنان را بنا استادانه درست شده عالیات به او در کلیساها در سراسر اورنج کانتی بیش از نسل گذشته است.

در عوض سانتو نینو — که وقف قدمت قرن ها به اسپانیا که در شهر اتچا است اما در حال حاضر بزرگترین زیر در دولت مکزیک از Zacatecas — به آرامی در سراسر Southland برای بیش از 100 سال است.

تبلیغات

مورد علاقه خود را دامنه نیست اما خصوصی: به عنوان مغناطیس یخچال و مجسمه های کوچک نگهداری می شود در کارت های نماز پر در داخل کیف پول یا دستکش محفظه. اغلب سانتو نینو ترین متکبر جلوه ای است که در قالب یک ماشین عکس برگردان.

در حال حاضر او بعید است بخشی از یکی از بزرگترین لس آنجلس سیاسی رسوایی فساد در دهه.

Huizar نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر به توضیح خود را در ژوئن 23 Instagram post اگر چه بحرانزده سیاستمدار به حال به هر دلیل استناد سانتو نینو. او یک بومی Zacatecas, که در آن بازدید به حرم در شهر پلترس یک مراسم از تصویب برای صدها نفر از هزاران نفر از zacatecanos و فرزندان خود را که جنوب کالیفرنیا خانه.

و سانتو نینو اتفاق می افتد به شخص مقدس حامی شخص از زندانیان بیش از حد.

تبلیغات

آیکون وفادار در حال انفجار Huizar برای آنچه که آنها احساس دو خیانت: سیاسی سقوط به ارمغان آورده است که شرم بر zacatecanos مهاجر, بله, بلکه با استفاده از میهن گرامی ترین نماد است.

یک جریان پیوسته از zacatecanos به جنوب کالیفرنیا پس از انقلاب مکزیک ساخته شده است سانتو نینو حضور خواهم که از درختان نخل: بی ادعا اما همه جا.

“او نشان دهنده, صفحه اصلی, بلکه نوع دوم شانس و فرصت” گفت: Juan خاویر Pescador, یک استاد تاریخ در ایالت میشیگان و نویسنده از سال 2009 کتاب در سانتو نینو تاریخ. “این یک سنت بود که مورد استقبال روحانیون و یا سلسله مراتب است. این سفر از طریق فضای داخلی از طریق خانواده و به خصوص زنان است. آنها آنهایی که فعال این فرقه است.”

Los Angeles City Councilman Jose Huizar, shown at a council meeting in February.

قبل از دستگیری او اتهام جنایت racketeering, Los Angeles, عضو شورای شهر خوزه Huizar نوشته شده یک تصویر از سانتو نینو در Instagram صفحه. واکنش سریع بود.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

Manuel Figueroa, 55, متولد در ساکاتکاس شهر فرسنیلو, ویژه, عتیقه پوستر و مجسمه سانتو نینو در حال حاضر بسته, Highland Park سلمانی. غیر مکزیکی مشتریان آنقدر کشیده شده به آنها را — به طوری مبهم آشنا و در عین حال خارجی — که آنها تعمید شکل “اتچا کودک” که فیگوئروا در زمان در گشاد گشاد راه رفتن.

“او سفیر Zacatecas” گفت: فیگوئروا. “او نماینده ما هستند: سخت کارگران و مهاجران است. این شرم آور بود برای دیدن خوزه از راه او.”

L. A. تاکو ویرایشگر خاویر Cabral پسر دو Zacatecas بومی و مادر خود را همیشه با فراخوانی سانتو نینو نام هر زمان که او سفر.

“من فکر می کنم که در نقطه [Huizar] می دانست که او که قرار بود پایین نیز ممکن است تسلیم شدن به عیسی مسیح نوزاد” Cabral گفت. “اما هنوز هم! مردم احساس, ‘چرا بکشید ال سانتو نینو را در ظروف سرباز یا مسافر؟'”

تبلیغات

A wooden plaque featuring the Santo Niño de Atocha at the Santuario de Chimayó in New Mexico.

سانتو نینو د اتچا برجسته است و در چوبی پلاک امکانات در Santuario de Chimayó در نیومکزیکو.

(Gustavo Arellano / لس آنجلس تایمز)

سانتو نینو این مسیر از منطقه ای سنت به سیاسی در گرو دهنده در بسیاری از داستان zacatecanos در جنوب کالیفرنیا.

او معرفی شد به Zacatecas در 1600s از طریق آغوش بانوی ما از اتچا سیاه مدونا مجسمه دعا توسط اسپانیایی ها در رکونکیستا نظامی مبارزات انتخاباتی به پایان رسید که در شمال افریقا را قرن طولانی اشغال شبه جزیره ایبری.

بانوی ما از اتچا نمایندگی استعماری ممکن است در یک دولت که نقره ای سپرده بودند در میان بزرگترین در جهان است که امپراتوری اسپانیا به سرعت غارت.

تبلیغات

مکزیک کاتولیک ها به جای رشد به ترجیح می دهند سانتو نینو در اطراف آنها افسانه ها شروع به شکل: چگونه او تغذیه زندانیان و افراد زیر سن قانونی را نجات داد و جواب داد: معجزات. به عنوان قرن ها رفت و بر او سمت چپ در آغوش مادر خود را از دست داده اصلی خود گوی و عصای سلطنتی و تبدیل به منحصر به فرد تصویر محبوب امروز.

خود حرم — پر شده با هزاران نفر از مشتریان از نماز پاسخ — یکی از محبوب ترین در مکزیک در پشت آن ساخته شده است برای باکره گوادالوپ در مکزیک شهر و باکره از سان خوان د لس لاگوس در ایالت خالیسکو. اما سانتو نینو نیز انجام شده برای el Norte — برای اولین بار به مکزیک جدید که در آن یک نمازخانه اختصاص داده شده به او در روستای Chimayó و سپس در سراسر بقیه جنوب غربی ایالات متحده و توسط کارگران معدن و کارگران راه آهن که به تصویب رسید او را به عنوان یک حامی.

اگر چه در کلیساهای کاتولیک در جنوب کالیفرنیا فروخته اند tchotchkes با سانتو نینو تصویر و برگزار novenas در نام خود را برای دهه رسمی در آغوش نمی افتد تا سال 1998 هنگامی که یک کپی از اصل سانتو نینو آورده از پلترس نمایش داده شد در نوسترا سنرا رینا د لس انجلس کلیسا در نزدیکی الورا خیابان جهانی شناخته شده در میان محلی کاتولیک به عنوان لا Placita.

بیش از 100 ، 000 نفر آمد به مشاهده و آن را یک رویداد به شدت تحت پوشش اسپانیایی-زبان رسانه ها در آن زمان و به طور کامل نادیده گرفته شده توسط زبان انگلیسی را فشار دهید.

تبلیغات

اسقف های کاتولیک باید تکیه در سانتو نینو را نقشه کشی برق بوده است. در سانتا پائولا بانوی ما از گوادالوپ کلیسا میزبان پلترس ماکت از سال 2006 اگر چه آن سالانه تابستان سفر در حال حاضر به تعویق افتاد تا اکتبر به دلیل coronavirus. در مقدس دفن گورستان در پرتقال یک بنای تاریخی به سانتو نینو ساخته شد در سال 2002 و می ایستد در یک ستون تحمل نام مرحوم Latinos نه همه آنها zacatecanos.

A statue of the Santo Niño de Atocha at Holy Sepulcher Cemetery in Orange.

یک مجسمه سانتو نینو د اتچا ساخته شد در سال 2002 در مقدس دفن در گورستان نارنجی و خرس به نام مرحوم Latinos.

(Gustavo Arellano / لس آنجلس تایمز)

“او یک فراملی طلسم” گفت: Adrian فلیکس یک UC ریورساید مطالعات قومی و استاد است که دارای تخصص در zacatecano مهاجر است و از جرز همان مونیکیپیو که Huizar شد از. “او فراتر Zacatecas, و در حال حاضر بخشی از مهاجر اساطیر.”

این است که فرهنگ عامه است که Huizar سعی کردم به شیر با خود Instagram post استدلال فلیکس. در عوض او به عنوان “یک سیاست بازگشت به سیاست فرهنگی به کاری به نفع با paisanos در حرکات که احساس توخالی است.”

تبلیغات

در لا Placita نگه می دارد که به خوبی پوشیده مجسمه سانتو نینو در یک غار در کنار مجسمه سنت مایکل و مریم باکره, 58 ساله سرو پارک مقیم ایگنکیو پنا احساس همان.

No tiene vergüenza,” او گفت: قبل از حضور در لا Placita 10:30 صبح امروز جمعی. او هیچ شرم آور است.

در داخل کلیسا هدیه فروشگاه Andrea رودریگز رشته جدید تسبیح به عنوان اولین مشتریان از روز قدم در. او تا به حال تنها آهن ربا و scapulars سانتو نینو در انبار; او مجسمه ها و کارت های نماز فروخته شد.

36-جنوبی دروازه ساکن بومی, Michoacan, آشنا نبود با Huizar پست. اما او اخم کرد وقتی که گفت: در مورد آن است.

تبلیغات

“این عدم احترام” رودریگز گفت: در زبان اسپانیایی به عنوان او را از کار اخراج کردن یک Bic فندک به ذوب شدن یک گره به محل. “خدا را دوست دارد بچه های بد مثل آنهایی که خوب است, اما همچنین بسیار است.”

هنوز هم شما انتظار نداشتم که یک سیاستمدار رو به احتمال از زمان زندان به استناد سنت جود, آیا شما? او یا شخص مقدس حامی شخص از دست رفته باعث می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de