لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز شنبه گزارش داد 2,169 جدید کروناویروس موارد و ادامه داد: افزایش بستری شدن در بیمارستان گفت: این افزایش در “یک لحظه بحرانی” در این شهرستان بازگشایی.

این شهرستان همچنین گزارش 23 coronavirus-مرگ و میر ناشی از آوردن مجموع آن به بیش از 95,500 موارد و حدود 3300 مرگ و میر.

این می آید یک کمی بیش از یک هفته پس از شهرستان مجاز آخرین دور از بخش های کسب و کار از جمله میله ناخن سالن و تو سرو بازگشایی و حدود یک ماه پس از صدها نفر از هزاران نفر از مردم شروع به گرفتن به خیابان ها تظاهرات decrying پلیس قتل جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

“در طول چند هفته گذشته کسب و کار و فضاهای عمومی باید بازگشایی شد و بسیاری از مردم شده اند و در اطراف دیگران” باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر گفت: روز شنبه در بیانیه ای. “با افزایش تماس میان غیر اعضای خانواده وجود دارد بسیاری از فرصت های بیشتر برای انتقال COVID-19 بخصوص اگر بهداشت عمومی, بخشنامه به دنبال ندارد و داده ها در حال حاضر نشان دادن در مورد روند.”

تبلیغات

هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدیدی بود در 1,900 از متوسط 1,379 دو هفته قبل از.

وجود دارد 1,698 تایید coronavirus بیماران در شهرستان و بیمارستان و افزایش از 1,350 به 1450 روزانه بستری شدن در بیمارستان این شهرستان شد و با دیدن دو هفته قبل گفته است.

و تجمعی مثبت رای بود که برگزاری شده در 8 ٪ از اواخر ماه مه افزایش یافت و به 9% جمعه با بیش از 1,037,000 افراد آزمایش شده است و دریافت نتایج خود را. بیش از دو هفته گذشته هفت روز به طور متوسط از شهرستان روزانه مثبت رای افزایش یافته است و از 5.8 درصد به 8.6 درصد, مقامات گفت.

“ما مسئولیت جمعی است که به اقدام فوری به افراد و کسب و کار برای معکوس کردن روند ما در حال تجربه” فرر گفت.

تبلیغات

که شامل زیر افسر بهداشت سفارشات و دستورات با هدف کاهش این ویروس گسترش, او گفت:.

“اگر ما می تواند آن را پیدا کند در ما به دنبال این حکم از جمله پوشیدن پوشش صورت و فاصله زمانی که دیگران در اطراف ما به خطر اندازد توانایی ما برای حرکت به جلو در سفر بهبودی,” او گفت:.

شهرستان مقامات بهداشت همچنین گفت: آنها به دریافت گزارش های ساختگی, ماسک, معافیت کارت “که به تصویر کشیدن یک دولت مهر با تهدید زبان است.” این اطلاعات غلط است و هر کس به جز کودکان کمتر از 2 باید پوشیدن پوشش چهره هر زمان که آنها خانه را ترک گفتند.

افزایش L. A. شهرستان منعکس کننده یک ایالت روند. کالیفرنیا وارد شکستن رکورد تعداد روزانه موارد جدیدی در موارد متعدد این هفته با 5,700 عفونت های جدید در روز جمعه تایید کرد به تنهایی.

تبلیغات

به عنوان روز پنج کالیفرنیا دیده بود 32 درصد افزایش در بستری از بیماران با تایید COVID-19 و 19 درصد جهش در بيماران ICU با تایید عفونت قبلی 14 روز.

و به عنوان جمعه 5.7 درصد از coronavirus نتایج آزمون در کالیفرنیا بیش از قبل هفت روز مثبت را در یک رای دیده نشده از اوایل ممکن است یک بار تجزیه و تحلیل داده ها یافت می شود. یک هفته پیش به میزان 4.7 درصد رای بود که تا حد زیادی پایدار برای ماه ژوئن تا روز یکشنبه هنگامی که وجود دارد یک تغییر چشمگیر در تعداد.

مقامات بهداشتی می گویند افزایش درصد coronavirus نتایج آزمون تایید عفونت نشان داد که این ویروس شروع به گسترش در جوامع به عنوان بیشتر شهرستانهای سهولت اقامت در خانه سفارشات.

آن را بلافاصله روشن که آیا L. A. شهرستان برنامه ریزی برای شماره گیری در بازگشایی تلاش اگر این افزایش همچنان ادامه داشت.

تبلیغات

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که او توصیه کرد که Imperial County reinstitute سختگیرانه تر stay-at-home سفارشات پس از آن ادامه داد: به گزارش بالاترین سرانه مورد نرخ هر شهرستان در دولت به عنوان بالاترین تست مثبت رای دادن.

این شهرستان با هیئت ناظران در زمان هیچ اقدام فوری برای هدایت کسب و کار را تعطیل اما مقامات محلی بودند و جلسه با هیئت دولت سهشنبه به تصمیم می گیرید که چگونه برای ادامه.

سان فرانسیسکو نیز تصمیم به توقف آرامش از آن stay-at-home سفارشات در میان افزایش موارد جدید, شهردار لندن نژاد جمعه اعلام کرد.