لویی مرد به ضرب گلوله در میان اعتراض مظنون در بازداشت

LOUISVILLE, Ky. (AP) — Police in Kentucky در یکشنبه شناسایی مردی که به ضرب گلوله در میان اعتراض به کشتار Breonna تیلور.

چارلز تایلر Gerth, 27, از لوئیزویل در اثر زخم گلوله شنبه شب, Jefferson County, دفتر پزشکی قانونی گفت: در انتشار اخبار.

گزارش از آتشباری در جفرسون مربع پارک در مرکز شهر لوییویل در آمد حدود 9 p. m., لویی مترو پلیس در بیانیه ای گفت. دوم تیراندازی قربانی پیدا شد در سراسر خیابان. که فرد در بیمارستان بستری شد با آسیب شد که تهدید کننده زندگی است.

تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد به یک مرد نشان می دهد باز کردن آتش به پارک که مردم درهم برای پوشش. این فیلم بعد نشان داد که حداقل یک نفر خونریزی فراوان بر روی زمین است.

افسران پاکسازی پارک و پلیس “در حال تلاش برای جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است به منظور شناسایی همه کسانی که درگیر در حادثه” پلیس در بیانیه ای گفت:. هیچ اطلاعاتی در مورد دستگیری احتمالی متهمان و شناسایی و سن دوم قربانی شد بلافاصله منتشر شد.

چند ده نفر جمع شده بودند روز یکشنبه در پارک. چند لویی افسران پلیس وارد, به دست, آگهی, که گفت: یک شب کمپینگ و پخت و پز در این سایت ممنوع است اما معترضان اجازه خواهد داشت به ادامه جمع آوری در طول روز. پلیس حذف چادر از سایت و گفته معترضان آنها می تواند آنها را انتخاب کنید تا در یک محل جداگانه.

جان Kriner زانو برای حدود 30 دقیقه در سایت, Jefferson مربع در نزدیکی شهر دادگاه به دعا برای صلح است.

Kriner گفت: این نخستین دیدار به اعتراض سایت.

“من فقط می خواهم وجود دارد به صلح و آرامش” Kriner گفت. .

پارک است برای هفته ها است که کانون برای تظاهرات در این شهر پلیس پس از قتل تیلور و جورج فلوید. شنبه شب تیراندازی حداقل دوم در طول نزدیک به یک ماه از تظاهرات در لوییویل بیش از تیلور مرگ است. هفت نفر زخمی شدند, مارس 28 هنگامی که تیراندازی فوران در نزدیکی تالار شهر باعث بیانیه ای از تیلور مادر درخواست از مردم برای تقاضای عدالت “بدون صدمه زدن به هر یک از دیگر.”

تیلور 26 ساله سیاه زن کشته شد در لوییویل خانه در ماه مارس توسط پلیس بودند که خدمت بدون دست کشیدن حکم. معترضان خواستار شده است برای افسران درگیر در مرگ او به شارژ. یکی از افسران به تازگی از کار اخراج شدند.

کنت واکر تیلور پسر در اصل به اتهام اقدام به قتل او پس از اخراج یک شات در یکی از افسران که آمد به خانه. واکر گفت: او فکر کرد که او در دفاع از یک مزاحم.

بدون دست کشیدن حکم جستجو است که اجازه می دهد تا پلیس به ورود بدون, اولین حضور خود را اعلام اخیرا ممنوع شده توسط لویی مترو شورای.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جان بابا در چارلستون کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>