مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست قانون با استفاده از بودجه نظامی برای مرز دیوار دادگاه تجدید نظر قوانین

یک دادگاه تجدید نظر فدرال تصمیم 2-1 جمعه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقض قانون توسط نظامی با استفاده از پول برای ساخت یک دیوار در مرز جنوبی و آریزونا و نیومکزیکو و کالیفرنیا.

یک پنل از ایالات متحده 9 مدار دادگاه تجدید نظر گفت: قدرت کیف پول متعلق به کنگره و دولت فاقد قانون اساسی قدرت به انتقال نظامی پول به سمت مرز پروژه. دو دموکراتیک منصوب شد و در اکثریت است. مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب عقیده داشت.

“رئیس جمهور به مدت طولانی پشتیبانی ساخت یک دیوار در مرز جنوبی مرز بین آمریکا و مکزیک,” قاضی سیدنی R. Thomas یک کلینتون منصوب نوشت دادگاه در یکی از دو تصمیم گیری در مورد این مسئله.

“از آنجا که رئیس جمهور در زمان کار در سال 2017, اما, کنگره بارها کاهش یافته است به ارائه مقدار بودجه درخواست شده توسط رئیس جمهور.”

آیا احکام ایستاده نامشخص است. دیوان عالی کشور در سال گذشته مسدود 9th مدار که دستور منع دولت از هزینه $2.5 میلیارد نظامی و پول بر روی دیوار. دادگاه عالی عمل کرده و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اداره ثبت یک درخواست اضطراری.

تبلیغات

روز جمعه و احکام ابقاء که دستور که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تقریبا قطعی است به درخواست تجدید نظر.

برایان Segee یک وکیل برای مرکز تنوع زیستی تا به حال به نام تصمیم دادگاه عالی “شوم سیگنال” برای رقبا از دیوار. این مرکز دارای یک جداگانه طرح دعوی در دادگاه در انتظار در برابر دولت استفاده نظامی و کمک های مالی برای این پروژه است.

دادگاه عالی در ماه جولای سال 2019 پاک راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به صرف پول در حالی که این موضوع شد کاونتی در 9th, مدار, نشانه آن است که اکثریت در دیوان عالی کشور ممکن است واژگون 9th مدار یک بار دیگر. در یک پاراگراف تصمیم محافظه کاران در دادگاه عالی رای به نفع تهمت و لیبرالها عقیده داشت.

جمعه تصمیمات آمد در دو مورد یکی ظ توسط کالیفرنیا و دیگر کشورهای دیگر آورده شده توسط باشگاه سیرا و مرز جنوبی جوامع ائتلاف. هر دو مناسب را متهم کرد که دیوار آسیب به محیط زیست از جمله گونه های در معرض خطر. همان پنل شنیده ام هر دو با توماس نوشتن برای اکثریت و تهمت منصوب قاضی Daniel P. Collins مخالف.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال دیوار شد مورد نیاز برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر.

اما 9th مدار اکثریت در روز جمعه گفت که قانون اجازه می دهد تا برای انتقال پنتاگون بودجه تنها برای پیش بینی نشده مقاصد نظامی و مرزی دیوار “بود و نه یک پیش بینی نشده نظامی مورد نیاز است.” قاچاق مواد مخدر در مرز بود نه جدید و نه یک مشکل پیش بینی نشده اکثریت گفت.

“وجود دارد هیچ پیش بینی نشده بحران در مرز” توماس نوشت پیوست توسط قاضی کیم McLane Wardlaw همچنین کلینتون منصوب. “هیچ چیز مانع کنگره از بودجه راه حل برای این مشکل از طریق عادی تخصیص روند — کنگره به سادگی را انتخاب و به صندوق این راه حل خاص.”

کالینز مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب گفت: در مخالفت است که مبارزه با مواد مخدر غیر قانونی فعالیت بود “سادگی” یک نظامی تابع. او استدلال دادگاه باید تایید انتقال پول.

ایالت کالیفرنیا و سیرا Clubpraised روز جمعه تصمیم گیری.

تبلیغات

“امروز دادگاه به یاد جمهور — یک بار دیگر — که هیچ کس بالاتر از قانون” Atty. ژنرال خاویر بکررا در بیانیه ای گفت.

“در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دزد بودجه عمومی برای ساخت غیر مجاز دیوار در مرز جنوبی, خانواده ها در سراسر کشور در حال مبارزه برای پرداخت صورتحساب خود را. آنها شایستگی این را می دانم که خود را سخت به دست آورده دلار می رویم که در آن قانون در نظر گرفته شده به نفع خانواده و جامعه خود را.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که به نمایندگی از باشگاه سیرا و مرز جنوبی جوامع ائتلاف به نام تصمیم در مورد آن “یک پیروزی برای حاکمیت قانون محیط زیست و مرز جوامع است.”

تبلیغات

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بیگانه دیوار در حال حاضر در حال تسطیح اراضی حفاظت شده, اخذ فرهنگی و از بین بردن حیات وحش گفت:” درور Ladin, کارکنان, وکیل با آیتالله سیستانی امنیت ملی پروژه. “وجود دارد هیچ ناکارآمدی آسیب هایی که انجام شده است اما ما به عقب خواهد بود قبل از اینکه دیوان عالی کشور در نهایت به قرار دادن یک توقف به این مخرب دیوار.”

وزارت دادگستری ایالات متحده بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>