فعالان جمع آوری در یادبود برای آندرس Guardado به تقاضا کلانتر انتشار گزارش کالبد شکافی

ائتلافی از فعالان جامعه جمع یکشنبه در یک خیابان یادبود در گردنا برای آندرس Guardado بود که به ضرب گلوله ژوئن 18 توسط L. A. شهرستان کلانتر معاون و کلانتر الکس بیانوبا به انتشار گزارش کالبد شکافی از 18 سال.

“بییانوئبا باید پاسخگو باشند” Najee علی از پروژه اسلامی امید گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “او گفت: تحقیقات شفاف خواهد بود اما او تا به حال مسدود انتشار کالبد شکافی. این مهم است که نه تنها برای خانواده بلکه کل شهرستان در حال تماشای این مورد است.”

لس آنجلس کلانتر قرار دادن یک “امنیت نگه دارید” در Guardado مورد دوشنبه گفت که “محققان مایل به حفظ یکپارچگی تحقیق و زودرس انتشار اطلاعات می تواند به خطر اندازد مورد است.”

فعالان بر این باورند که کالبد شکافی خواهد شد ارائه اطلاعات مهم در مورد قتل Guardado که صحبت کردن با کسی که در یک خودرو در خارج خودکار فروشگاه بدن که در آن او کار می کرد به عنوان یک گارد امنیتی زمانی که نمایندگان رسید.

تبلیغات

با توجه به کلانتر نمایندگان از کامپتون ایستگاه کشیده تا به صحنه حدود 6 p. m. مقامات گفتند که Guardado “تولید handgun” و دو معاون او را تعقیب می کردند ، زمانی که نمایندگان گرفتار یکی از آنها را آتش Guardado, مقامات گفت.

او در صحنه مرده.

بیانوبا و محققان گفته اند آنچه باعث تیراندازی و منتشر کرده اند چند جزئیات در مورد این رویارویی است.

اعضای خانواده و فعالان ابراز شک و تردید در مورد کلانتر نسخه از وقایع. چهار روز پس از تیراندازی L. A. شهرستان هیئت ناظران خواستار تحقیقات مستقل به تیراندازی.

تبلیغات

صحبت کردن به بیش از دو دوجین مردم در نزدیکی محل که در آن Guardado کشته شد و علی نیز نامیده می شود بر کامپتون شهردار آجا قهوه ای برای لغو این شهر قرارداد با بخش کلانتر و برای بازگرداندن کامپتون اداره پلیس که منحل شد در سال 2000.

“بیست سال پیش در کامپتون کلانتر ایستگاه آمد به کامپتون” علی گفت: “و ما می خواهم برای جلب توجه به تاریخی مرگبار رابطه بین … کلانتر و جامعه ما است.”

صخره اسمیت به نمایندگی از ائتلاف برای جامعه کنترل پلیس نیز صحبت کرد و در پیاده رو یادبود. “ما مطابق با خواسته است که شهردار و شورای شهر کامپتون مسئولیت کلانتر [نمایندگان] اعزام از ایستگاه خود را,” او گفت: از قبل. “این است که یک تقاضای جدید است.”

عکسبرداری از Guardado آمد کمی بیش از دو هفته پس از ویدئو منتشر شد نشان دادن دو نمایندگان زانو در بالای یک مبارزه مرد در حالی که یک سوم معاون حملات مرد پنج بار با زانو خود را.

تبلیغات

این مرد شناسایی شد و به عنوان Dalvin قیمت بود که به اتهام غارت و حمله با سلاح مرگبار.

در واکنش به قیمت بازداشت — با تاکتیک یادآور کسانی است که منجر به مرگ جورج Floyd — قهوه ای خواست برای رسیدگی به این حادثه و بیانوبا به نام هیئت ناظران به “به طور کامل صندوق [کلانتر را] بدن فرسوده دوربین پروژه است.”

جمع آوری و در Guardado یادبود صورت گرفت به عنوان یک جامعه در خودرو برگزار می شد به جمع آوری پول برای خانواده است. در هفته گذشته بیش از 100 معترض به خیابان ها ریختند و راهپیمایی در کامپتون کلانتر جایی که آنها ملاقات با یک دوجین از نمایندگان ضد شورش.

سازمان تصمیم گرفت روز شنبه به مارس در کلانتر ایستگاه اما به جای حمایت از خودرو.

تبلیغات

“ما نمی خواهیم هر گونه اختلال” گفت: Noe Abarca, Guardado عمو در ماشین بشویید.

“ما خسته از پلیس با استفاده از زور در افراد جوان,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de