Coronavirus موارد همچنان به صعود در L. A. شهرستان به عنوان میله دستور داد به

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز یکشنبه گزارش 2,542 فتح کرد گرفته شد بیشتر موارد COVID-19 و 20 مربوط به مرگ و میر. آن بخش دوم-بالاترین مجموع روزانه مورد جدید از این بیماری همه گیر آغاز شد.

L. A. شهرستان ثبت کرده است در مجموع نزدیک به 98,000 موارد و بیش از 3,300, مرگ و میر, مقامات بهداشت گفت.

افزایش در آمد که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور داد تمام میله های زندان در L. A. شهرستان همراه با شش نفر دیگر استان ها به تعطیل بازگشت بلافاصله در یک پیشنهاد برای کنترل coronavirus’ گسترش روز افزون.

L. A. شهرستان برنامه ریزی شده برای اصلاح سلامت آن افسر یکشنبه به منظور نیاز است که تمام میله ماشین منگنه brewpubs بارها از wineries و مزه اتاق, از, مگر اینکه آنها را نشسته و ناهار خوردن در وعده های غذایی شهرستان وزارت بهداشت گفت: در انتشار اخبار. بار مناطق در رستوران ها نیز بسته می شود, مقامات گفت.

تبلیغات

در بالای این شهرستان است که دستور داده شد به تعطیل, کافه هشت دیگران خواسته شده است توسط مقامات دولتی به مسئله بهداشت محلی دستور بسته شدن میله ها از جمله رودخانه سان برناردینو شهرستان ونتورا و سانتا باربارا.

“COVID-19 هنوز گردش در کالیفرنیا و در برخی از نقاط کشور در حال رشد قوی تر” Newsom گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “همین دلیل است که بسیار مهم است ما در این مرحله به منظور محدود کردن گسترش ویروس در این شهرستان است که شاهد بزرگترین افزایش می دهد.”

هر چند مقامات در ابتدا نسبت L. A. شهرستان افزایش مورد اعداد برای تست های بیشتر در حال انجام آنها در حال حاضر می گویند که این داده ها نمی توان توضیح داد با افزایش تست به تنهایی.

زمان افزایش شدید در خط با بازگشایی برخی از بخش های اقتصاد از جمله میله که در آن مردم تمایل به حذف پوشش صورت برای نوشیدن و معاشرت با دیگران است که در خود خانواده وزارت بهداشت گفت:.

تبلیغات

“همانطور که ما شروع به بازگشایی بیشتر کسب و کار ما هشدار داد که ممکن است ما نیاز به تغییر البته برای محافظت از بهداشت عمومی از این ویروس کشنده,” L. A. شهردار اریک Garcetti نوشت: در یک صدای جیر جیر حمایت از Newsom باشد.

عفونت نیز به طور فزاینده ای در حال شناسایی افراد جوان با 41 درصد از موارد در حال حاضر در میان کسانی که در سنین 18 تا 40 با توجه به وزارت بهداشت. در حالی که افراد در این گروه سنی هستند و در کاهش خطر ابتلا به بیماری های جدی و مرگ آنها می ندانسته آلوده دوستان و یا اعضای خانواده که مسن تر هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی, مقامات گفت.

“در حالی که آن را ناامید کننده به یک گام به عقب بر ما بهبود اقتصادی سفر این مهم است که ما در حفظ سلامت ما و حفاظت از ساکنان این ظرفیت در سیستم بهداشت و درمان,” باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر, در بیانیه ای گفت.

او التماس ساکنان و کسب و کار به دنبال بهداشت عمومی بخشنامه ها از جمله پوشیدن پوشش صورت در عمومی و نگه داشتن شش پا و دور از دیگران است.

تبلیغات

“در غیر این صورت ما به سرعت در حال حرکت به سوی قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان و دیدن و حتی بیشتر ویرانگر بیماری و مرگ” او گفت:.

L. A. شهرستان افزایش تعداد محدود به روزانه موارد جدید. دو معیارهای دیگر که کارشناسان می گویند در حال کلیدی در سنجش county, پیشرفت در مبارزه با ویروس ها — بستری شدن در بیمارستان و درصد از مردم تست مثبت نیز منعکس شده را افزایش می دهد که مقامات به عنوان توضیح داده شده در مورد.

در مجموع 1,717 تایید COVID-19 بيمار در شهرستان بيمارستان یکشنبه در مقایسه با روزانه بستری شدن در بیمارستان بود که در بازه زمانی از 1,350 به 1450 در هفته های اخیر. این شهرستان را در آخرین سه روز به طور متوسط روزانه بستری شدن در بیمارستان به نمایندگی از افزایش 14 درصد با توجه به داشبورد که آهنگ های بازگشایی معیارهای.

در ضمن به طور کلی درصد از L. A. ساکنان شهرستان در آزمایش مثبت برای این ویروس از زمان شروع این بیماری همه گیر است که برگزاری در 8% از ماه مه افزایش یافت و به 9% جمعه. هفت روز به طور متوسط درصد از مردم تست مثبت هر روز از افزایش 5.8% دو هفته پیش به 8.7% یکشنبه.

تبلیغات

افزایش معنی است که L. A. شهرستان است شکست دو بیشتر اقدامات تعیین شده توسط دولت برای شهرستان به حفظ واریانس است که اجازه می دهد تا آنها را برای استراحت و اقامت در خانه قوانین بیشتر به سرعت.

پرچم دولت شهرستان برای افزایش انتقال بيماري اگر آن هفت روز به طور متوسط نفر از مردم تست مثبت برای این ویروس افزایش می یابد بالاتر از 8 درصد. یک شهرستان نیز پرچم اگر متوسط تعداد تایید COVID-19 بیماران در بیمارستان های آن را افزایش می دهد بیش از 10 ٪ بیش از سه روز.

بعلاوه L. A. شهرستان گزارش شده است نرخ 231 موارد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از 14 روز گذشته به مراتب بالاتر از آستانه جدید 25 مورد در هر 100,000 نفر.

کشورهای همسایه نیز شاهد افزایش موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان.

تبلیغات

San Bernardino County مقامات روز جمعه گفت که بیمارستان های محلی آغاز شد برای رسیدن به “افزایش ظرفیت” به دلیل جدید COVID-19 موارد معنی آنها نزدیک به هدف قرار دادن مجوز خود را از محدودیت های موجود در تخت.

ریورساید و ونتورا شهرستان نیز گزارش شده را افزایش می دهد در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان تصور می شود مربوط به عوامل مختلف از جمله افزایش تجمعات و شیوع بیماری در پرستاری ماهر امکانات, مقامات گفت.

اورنج کانتی گزارش بالاترین روز به روز بر تعداد موارد جدید شنبه با 502. روز یکشنبه در این شهرستان گزارش شده اضافی 146 موارد و سه مرگ و میر آوردن مجموع آن به 12,608 موارد و 326 مرگ و میر.

این شهرستان همچنین در گزارش جدید با کیفیت بالا برای بستری شدن در بیمارستان یکشنبه با 492 COVID-19 نفر به 170 نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه. آخرین سه روز به طور متوسط روزانه بیماران بستری منتشر شده توسط این شهرستان به نمایندگی از افزایش نزدیک به 16 درصد است.

تبلیغات

درصد از مردم تست مثبت برای این ویروس هر روز نیز علامت رو به افزایش از 6.3 درصد در ژوئن 19 به 9.2 درصد در یکشنبه, با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط این شهرستان است.

اورنج کانتی نشده است پرچم دولت برای افزایش آن در انتقال بیماری و یا بستری شدن در بیمارستان. دولت پرچم در مجموع 15 استان ها: کنترا کوستا, Fresno, Imperial, Kern, پادشاهان, لس آنجلس, Sacramento, San Bernardino, San Joaquin, Santa Barbara, سانتا, کلارا, استنیسلاس, شهرستان تولار و ونتورا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>