هوگو Tacos یکشنبه اعلام کرد که آن را به طور موقت نزدیک آن دو محل در لس آنجلس پس از کارکنان گزارش نصب یورش آزار و اذیت از مشتریان خشمگین کسب و کار “ماسک سرویس” سیاست.

آزار و اذیت اعم از نژادی القاب به نوشیدنی های پرتاب در کارگران از طریق سفارش, ویندوز, گرفته, عوارض عاطفی در بیشتر Latino, کارکنان, هوگو Tacos part-owner لایحه کهنه گفت: بار.

“ما متوجه شده ایم که بیش از چهار هفته گذشته این حوادث تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر وجود دارد زاج متصل به آنها” کهنه گفت. “همه به خاطر یک سوال ساده: می توانید از ما بخواهید برای قرار دادن بر روی یک ماسک? می توانید پیشنهاد ما به شما یک ماسک?”

تبلیغات

این شرکت می ایستد در آتواتر ایجاد کرد و استودیو سیتی به احتمال زیاد نزدیک به یک هفته یا بیشتر در حالی که کهنه تیم strategizes “چگونه برای مقابله با آنچه به نظر می رسد نهفته و چرکین” خشم در اطراف ماسک-پوشیدن, او گفت:.

یک گزینه این است که کسی را از بر گشت از جبهه به مشتریان خوش آمد می گوید و از آنها بخواهید برای قرار دادن ماسک خود را قبل از آنها راه رفتن به ایستاده.

هوگو کارکنان که ارائه شده به مشتریان ماسک برآورده شده است با یک مجموعه از سمج اما مشابه پاسخ های کهنه و گفت: “شما نمی توانید به من بگویید چه باید بکنید. شما نمی توانید تجاوز در من آزادیهای شخصی.”

برخی از مشتریان باید خندید یا نادیده گرفته شود. دیگران خواستار بازپرداخت و یا فریاد در چهره صندوقداران.

تبلیغات

پوشش صورت در حالی که قابل اثبات راه برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس انتقال را تبدیل به یک نماد سیاسی هویت در طول بیماری همه گیر. جمهوری خواهان — از جمله رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس — حاضر به پوشیدن ماسک حتی اگر مقامات بهداشت عمومی اصرار دارند آنها باید. حامیان آنها به دنبال کت و شلوار.

کهنه گفت که هوگو ماسک سیاست نیست و یک ماده از سیاست است.

“این در مورد برخی از قبایل انتخاب است که شما خواسته شده را” کهنه گفت. “شما فقط خواسته بودن برای مراقبت از مردم در اطراف شما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de