در L. A., سیاه فعالان بحث ارزش گفت و گو با پلیس در تلاش اصلاحات

“چگونه شما می رویم به را از ترس دور از ما؟”

Candace اردن صدای شکست او خطاب به رئیس میشل مور از اداره پلیس لس آنجلس در یک جمع صمیمی در داخل نمایشگاه پارک کلیسا.

با او 16 ساله و پسر کنار او نشسته, راننده اتوبوس برای L. A. Unified School District توصیف بی اعتمادی به پلیس شهر. هر زمان که او در حال رانندگی و می بیند جوان مردان سیاه کشیده بیش از اجرای قانون اردن گفت که او احساس می کند نیاز به جلوگیری از.

Pastor Shep Crawford and LAPD Chief Michel Moore

کشیش Shep کرافورد از تجربه مسیحی وزارتخانه ها گوش به عنوان رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور زمینه سوالات در ژوئن 12 جلسه در زندگی فراوان کلیسای مسیحی.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

“من نیاز به دیدن اگر شخص دیگری است که به دنبال به اگر شخص دیگری در حال تماشای این صحنه کسانی هستند که پسران رفتن به خانه ؟” او گفت:. “چگونه شما می رویم به نگاهی به این ترس را از ما دور به دلیل آن را در حال اجرا واقعی ، من ترس نیست فقط برای من. من از ترس برای کسانی که من حتی نمی دانم.”

در یک بی سر و صدا به اطلاع عموم میزگرد در اواسط ماه ژوئن در زندگی فراوان کلیسای مسیحی در حدود دو دوجین شبان, باند مداخله و دیگر اعضای جامعه در ملاقات با مور در تلاش برای افزایش درک متقابل پس از جورج فلوید تظاهرات.

90 دقیقه فروم بازتاب قابل توجهی در روش های مختلف در جامعه سیاه نسبت به نحوه ایجاد تغییر پایدار از ناآرامی. در حالی که برخی از رهبران باید گفت که جلسات با اجرای قانون مهم برای بازسازی روابط و مبارزه با تصورات غلط دیگران را قویا رد این ایده از گفت و گو.

آن دسته از فعالان می گویند که گفتگو با پلیس و کثیرالانتشار تصاویر از افسران گرفتن زانو با معترضان منجر به فراگیر تغییر در امنیت عمومی و این که به جای تلاش برای اصلاح سیستم از درون مذاکرات باید رخ دهد با مقامات شهرستان سالن.

تبلیغات

“ما مطلقا نیازی به نشستن و جلسه با پلیس” گفت: Melina عبدالله, co-founder of Black Lives Matter in L. A. “این یک reformable سیستم در حال توسعه dialogue است آخرین چیزی که ما باید انجام دهند. ما به دنبال reimagine ایمنی عمومی برای خرید به سیستم های موجود.”

در 15 ژوئن ائتلافی از فعالان رهبری Black Lives Matter شرکت در نزدیک به دو ساعت جلسه ویژه ای در تالار شهر اختصاص داده شده به مردم بودجه جایگزین هزینه های طرح بودجه برای شهرستان است که هل می دهد به صورت گسترده defunding از پلیس لس آنجلس با پول در حال حرکت به جای مسکن, بهداشت روان و خدمات دیگر.

عبدالله گفت که در حالی که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را در ادامه به موضوع مطالبات خود را در جلسات عمومی از پلیس لس آنجلس کمیسیون “ما قصد داریم وانمود کنیم که هیچ اعتماد ساخته شود.” اعضای آن را حفظ حضور در این کمیسیون برای سال زور decrying تیراندازی و در زمان اخلال در جلسات است که باید به پایان رسید و با دستگیری.

Melina Abdullah, a co-founder of Black Lives Matter in Los Angeles.

Melina عبدالله از بنیانگذاران سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در لس آنجلس.

(شهر لس آنجلس)

تبلیغات

برندا استیونسون سابقه و آفریقایی مطالعات استاد در UCLA گفت که در درون یک جنبش بزرگ مردم با اهداف مشابه را متفاوت هر دو در چگونگی تثبیت مشکلات هستند و چگونه به آنها نزدیک شود.

“برخی از مردم بر این باورند که داشتن گفت و گو با پلیس و یا اجازه می دهد پلیس به زانو یک عکس op و مهم تر از آن,” او گفت:. “برخی از مردم احساس می کنید که این واقعا مشکل شدید [که] شما احساس می کنید مانند شما را به انجام بیش از نشستن با پلیس برای از بین بردن و برخی از مردم احساس می کنید که یک گام اول است.”

در حقوق مدنی جنبش استیونسون گفت: فعالان اتخاذ استراتژی های چندگانه. در حالی که بسیاری درگیر در خشونت پرهیزی در اعتراض با برگزاری تحصن در تفکیک ناهار شمارنده دیگران متمرکز حقوقی تلاش برای پایان دادن به تبعیض نژادی است. “سیاه زیبا” جنبش نیز به دنبال بالا بردن جوامع سیاه.

“همه این شیوه های مختلف لازم است,” او گفت:. “شما باید به دور تراشه در آگاهی مردم در چه فرهنگی برای آنها مهم همراه با تغییر قوانین و نشستن با قانونگذاران.”

تبلیغات

اما دانا Murch یک استاد تاریخ در دانشگاه راتگرز گفت که گفت و گو “است که اغلب یک راه برای سرکوب تقاضا” است که به منظور دستیابی به تغییرات سیستماتیک معترضان باید با استفاده از اهرم سیاسی با مقامات منتخب.

“اگر ما می خواهیم تغییر چه در مقیاس آیا ما نیاز به آن را در?” او گفت:. “مقیاس است برای رفتن به گسترده تر از پلیس-معترضان گفت و گو است.”

Candace Jordan and her son, Shamar Clemons

Candace اردن چپ و پسرش شمر Clemons, 16, راست. “چگونه شما می رویم به را از ترس دور از ما؟” اردن خواسته رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

فرناندو Rejón مدیر اجرایی شهری صلح موسسه گفت: او را درک نگرانی های سطحی اصلاحات. در اخیر نامه ای به شهردار اریک Garcetti, Rejón و یک گروه از مداخله سازمان نامیده می شود برای افزایش بودجه برای جامعه مبتنی بر منابع مانند باند مداخله کارگران در پیشنهادی LAPD کاهش است. او گفت که در حالی که وزارت امنیت جامعه مشارکت برنامه که مکان افسران در محله که در آن کار می کنند در برنامه های جوانان و طرح های دیگر شده است امیدوار کننده مدل آن است آورده شده است به مقیاس در راه است که تبدیل LAPD ماموریت.

تبلیغات

او معتقد است که برنامه “به پایان می رسد تا پنجره پانسمان است که مانع از گفتگو در مورد ایجاد تغییرات سیستمیک و بازسازی اساسی اجرای قانون است.”

رئیس پلیس لس آنجلس مور نیز به تازگی در صحبت های مجازی فروم رهبری LaWanda هاوکینز بنیانگذار عدالت برای قتل کودکان از یک گروه به دنبال عدالت برای قربانیان قتل. در این جلسه که با دریافت بیش از 1 ، 000 نمایش آنلاین مور در جواب سوال در مورد پرداختن به نژادپرستی در پلیس گفت که این بخش را گسترش آموزش ضمنی و تعصب. او همچنین گفت که جرم و جنایت کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود پس از تلاش برای رشد این بخش به 10000 افسران.

“هنگامی که شما لازم نیست به اندازه کافی افسران را به حضور در جامعه و زمان است که در آن به تعامل با جوامع در گفتگو افسران فقط وظیفه برای رفتن از یک تماس دیگر از یک اورژانس خود را به دیگری,” او گفت:. “ارتباط با جامعه رنج می برد.”

چندین جلسه شرکت کنندگان ابراز پشتیبانی قوی برای مور.

تبلیغات

“او را بهترین رئیس من می دانم که تا کنون” Najee علی یک فعال جامعه گفت: در این گفت و گو است. “من می خواهم همه را تشویق به بلند کردن رئیس که در حال حاضر تحت فشار فوق العاده ای.”

LAPD Commander Gerald Woodyard takes a knee with protesters and clergy members

فرمانده پلیس لس آنجلس Gerald Woodyard طول می کشد یک زانو با معترضان و روحانیون اعضاء در 2 ژوئن در مرکز شهر L. A.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

برخی از کشیشان نیز درگیر شدن در گفت و گو. Jawane هیلتون یک کشیش و کارسون عضو شورای شهر گفت که رهبران مذهبی شده اند صحبت کردن به طور منظم با کاپیتان کارسون کلانتر ایستگاه پرسیدن سوال است که عبارتند از: چگونه برای افزایش تعداد از مردم در اجرای قانون است.

“ما می توانید نشستن در کنار و می گویند همه چیز اما اگر ما را به یک بخش فعال در درگیر بودن در تشویق جوانان ما به افسران پلیس منصفه ما فقط به عنوان همدست به عنوان کسانی که باور نمی کنم در جنبش” او گفت:.

تبلیغات

در ضمن در طول چند هفته گذشته پاستور مایکل فیشر بیشتر Zion Church خانواده در کامپتون که حدود 3000 خانواده به صحبت با کاپیتان کامپتون کلانتر ایستگاه مورد نیاز برای ایجاد یک جامعه محلی شورای مشورتی که افزایش مسئولیت پذیری بیش از نمایندگان.

کلیسا قبلا برگزار چندین شهر سالن با بخش کلانتر. کلیسای سازمان یافته یک جلسه برای رسیدگی به دهها پس از فیشر گفت: اجرای قانون رسمی را دیدم نور را در این خودرو از یک کشیش بود که خروج از کلیسا پس از قفل کردن که او به نام بی تاکتیک ارعاب.

“من فکر می کنم این مهم است که گفت و گو به کم ارزش کردن چیزهایی است که اجرای قانون بر این باورند” او گفت:. “همه از این است که یک محصول از روایت… گفت و گو به این معنا نیست که من نیاز به آب کردن پیام من.”

فیشر نیز با تمرکز بر انتخابات مشارکت به عنوان وسیله ای برای تغییر. در اخیر کلیسا جلسه که در طی آن او دعوت شبان, خاخام و مقامات منتخب به صحبت در مورد تظاهرات فیشر گفت: عبادت که کسانی که رای نمی دهند “بخشی از مشکل” و “نیازی به حضور در یکی دیگر از تجمع.”

تبلیغات

در مقابل رهبران مذهبی مانند کشیش جیمز توماس از کلمه زندگی جامعه کلیسا در شرمن اوکس که حدود 25, خانواده, سوال بهره وری از گفت و گو با پلیس است. توماس در حال کار با دیگر شبان به ساخت یک سازمان است که کمک خواهد کرد که جماعت درگیر شدن در زندگی مهم است.

“ما می خواهیم پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس به عنوان ما آن را می دانم,” او گفت:. “موضع ما این است — هیچ کس را تا کنون تایید اصلاح نهاد برده داری آنها به دنبال لغو آن است.”

استفان “نشانه” Jn-ماری کشیش جماعت است که در مرکز شهر لس آنجلس را skid row موافقت کرد. او پیوست Black Lives Matter در این شهر پلیس جلسات کمیسیون پس از Charly “آفریقا” Keunang یک غیرمسلح مرد بی خانمان بود به ضرب گلوله افسران پلیس لس آنجلس در سال 2015 یک حادثه که منجر به حدود 2 میلیون حل و فصل است.

او گفت که تنها “یک مجموع فرهنگی تغییر” نه فقط بیشتر ضمنی و تعصب آموزش خواهد متوقف کردن خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید.

تبلیغات

“ما گفت و گو و ما هرگز عدالت بنابراین سیستم باقی می ماند همان” او گفت:. “ما نمی توانیم همچنان به انجام همان چیزی که ما انجام داده ایم و انتظار نتایج متفاوت است. در حال حاضر به نشستن و صحبت با پلیس است که یک ماده از جنون است.”

در این جلسه در زندگی فراوان کلیسای مسیحی مور در زمان پرسش و پاسخ در مورد پلیس لس آنجلس را با استفاده از سبد و نیروی مرگبار. او اذعان کرد که پلیس می تواند از دست دادن اعتماد جامعه “در یک لحظه” با اشاره به یک افسر پلیس لس آنجلس که به تازگی به اتهام حمله در ارتباط با یک ویدیو که نشان می دهد او بارها و بارها با مشت گزارشی مرد بی خانمان در بیل هایقتس آوریل گذشته.

“که قسمت ما,” او گفت:. “ما رو به رسمیت شناختن آن است. ما رو به بیرون رفتن و انجام 10,000 بار بیشتر تلاش واقعی تعامل و اعتماد سازی که برای یک قسمت از سوء استفاده است.”

Skipp تاونسند یک باند دخالتگر که به سازماندهی این نشست گفت که مداخله در حال حاضر در مسند قدرت به عنوان جامعه رابط برای اجرای قانون است. او اشاره کرد که انجمن های عمومی با رئیس کمک به نگه داشتن او را مسئول بخش اقدامات است.

تبلیغات

“ما باید برای حفظ این رابطه که تعادل حتی اگر من ممکن است موافق است با آنچه که ماموران در حال انجام,” او گفت:. “او باید پاسخگو در جامعه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de