مریلند سیاه کشور radio DJ هیجان زده برای دیدن نوع تبدیل شدن به فراگیر


مایک برایانت پخش پشت رادیو کلید. (حسن نیت ارائه میدهد مایک برایانت)

Fardia electronics است Jason logic wolf & WFRE مایک برایانت نمودار تکامل از موسیقی کشور

در ماه گذشته نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم ایمان هیل خواست حذف آن از می سی سی پی, پرچم Lady Antebellum تغییر به یک و Dixie Chicks تغییر به جوجه ها به حذف هر گونه ارتباط با برده داری در Antebellum جنوبی.

این همه استقبال تحولات به کشور موسیقی رادیو شخصیت مایک برایانت که گوش دادن به این سبک در راکویل مریلند قبل از کار در WMZQ و در نهایت تبدیل شدن به شخصیت در WFRE در فردریک.

“من همیشه لذت می برد موسیقی کشور” برایانت گفت fardia electronics. “شما می تواند بگوید که کشور خواست به طور جامع تر در آغوش باز از چگونه آن صحنه فقط استقبال داریوش [Rucker]. … با یک تغییر نام و Dixie Chicks … همیشه وجود دارد یک محل برای آن شما فقط مطمئن شوید که چه آماده است که صحنه آماده است برای پذیرش تنوع است.”

برایانت اذعان می کند این یک موقعیت منحصر به فرد بودن, سیاه, صدای, در کشور رادیو.

“وقتی که من به مردم بگویید که من در کشور رادیو شما عجیب و غریب به نظر می رسد چرا که همه آنها در دولت فعلی نیست و مقدار زیادی از تنوع” برایانت گفت. “این یک بنر من با افتخار مایل به انجام است که شما با قرار دادن آن زیر طاق در آن دسته از هنرمندان که … یا شما را نادیده می گیرند و یا درک نمی کنند که آنها وجود دارد. من آن را دوست دارم من آن را دوست دارم و من می خواهم بیشتر مردم به درک که.”

هر کسی که تماشا کن برنز مستند “موسیقی کشور” می داند که این نوع تاسیس شد در ترکیب ابزار از فرهنگ های مختلف — بانجو از آفریقا, ماندولین, از, ایتالیا, کمانچه از ایرلند — همه ایجاد یک منحصر به فرد آمریکایی صدا.

به عنوان “جنگلی موسیقی” گرفتار گوش ضبط صنعت سازدهنی بازیکن DeFord Bailey شد اولین هنرمند به اجرا در Grand Ole Opry در سال 1927 در حالی که ری چارلز ثبت متقاطع کشور سر و صدا با “I can’t Stop Loving You” در سال 1957.

“این همیشه وجود دارد, آن را فقط گاهی اوقات از دست رفته در مخلوط چرا که مردم واقعا فکر می کنم که موسیقی کشور است که به سمت چپ برای یک فرقه از مردم که فقط درست نیست” برایانت گفت.

همانطور که با هر نوع وجود دارد گسترده برس. وجود دارد همیشه خوب و بد آتشپاره ایی و سنت, از جلو متفکران و عقب مانده گرفته است.

فقط به عنوان وجود دارد همیشه یک Loretta Lynn (“قرص”) به Tammy Wynette (“Stand By Your Man”) در مسائل مربوط به حقوق زنان در کشور و همچنین دارای یک مخلوط رکورد در مسابقه.

مرل نحیف گذراند یک شاهکار بی چون و چرای در “Mama سعی کردم” بلکه ذاتا عقب مانده “Okie از ماسکووگی.” به همین ترتیب دیوید آلن کو ثبت آمار کلاسیک “سوار” اما همچنین زیرزمینی X-rated “N****r F****r.” خوشبختانه این بازی نبود واقعی کشور radio اما احساسات حباب در زیر سطح.

سپس همراه کشور جکی رابینسون. چارلی غرور شکسته رنگ مانع با هشت ردیف 1 بازدید از 1969-1971 از جمله “بوسه یک فرشته صبح به خیر.” هنگامی که وب پیرس گفت: “این خوب است که شما در موسیقی ما,” غرور پاسخ داد: “این موسیقی من بیش از حد.”

“پدر من بود چارلی غرور فن” برایانت گفت. “او همچنین دوست هنک ویلیامز.”

در طول دهه 70 ، “هیپی” یاغی هنرمندان مانند ویلی نلسون Waylon Jennings, Kris Kristofferson و جانی نقدی تحت فشار قرار دادند این ژانر بیشتر اجتماعی آگاهانه شعر (“مرد سیاه” “صبح روز یکشنبه آینده پایین” “اشپزخانه اجازه ندهید که نوزادان خود را رشد به کابوی ها”) که منعکس انقلاب فرهنگی از نسل کودک Boomer.

در همان زمان, آلاباما شد مسلما بزرگترین کشور از همه زمان از یک طرف پرواز یک مؤتلفه پرچم در پس زمینه در ستایش FDR آواز “آقای روزولت میخوام همه ما را نجات دهد. دانلود آهنگ جنوبی, پای سیب زمینی شیرین و من از دهان من بسته. رفته رفته با باد هیچ کس به دنبال بازگشت دوباره است.”

مشکل این بود که مردم بودند به دنبال بازگشت شاید حتی دانستن آسیب برساند. طرفداران Lynyrd Skynyrd و “آمیلیا های Hazzard” در آغوش پرچم به عنوان یک نماد از جنوب غرور بدون اینکه متوجه است که خط “در بیرمنگام آنها عاشق یک فرماندار” با اشاره به رژیم صهیونیستی است. جورج والاس که در مبارزات انتخاباتی بر “تفکیک برای همیشه.”

توسط ’80s, Hank Williams Jr., بود, کشور, پادشاه, با سرودهای مانند “یک پسر کشور می تواند زنده ماندن” که شامل اندکی dog whistle ارجاع دوستان خود را گرفتن چاقو در شهر نیویورک است اما عمدتا فقط یک جشن از پوست دیگران و در حال اجرا trotlines — backwoods مهارت های بقا که در خیلی سر در گم دستی در طول COVID مردمی.

اما دیگر هنک جونیور آهنگ کاملا cringeworthy در حقیقت مانند “اگر جنوب Woulda برنده” شامل شعر “ما نمی خواهد که هیچ قاتلان میشیم کردن اگر آنها اثبات جرم و سپس آنها خواهد نوسان سرعت به جای writin’ کتاب و smilin’ در تلویزیون.”

که آیا شما فکر می کنم او با اشاره به? آه این گونه هنوز هم تا به حال نشده است به مهر ،

پس از آن همه چیز شروع به تغییر در زمان برایانت و من آمدن سن. او متولد سال 1981 است. من در سال 1984 متولد شد. ما هر دو در معرض یک تحول موسیقی چشم انداز شنیدن موسیقی کشور در اتوبوس مدرسه, سپس هیپ-هاپ در راهرو. به عنوان اواخر Kenny Rogers خواند “بهترین گلف باز, سیاه بهترین رپر سفید و آن را مورد لعنت زمان است.”

“درک می کنم که افرادی مثل من عاشق این موسیقی بیش از حد و قدردانی از بچه ها مثل هنک ویلیامز جونیور, Alan Jackson و Garth Brooks” برایانت گفت. “زمانی که من می خواستم برای دریافت به رادیو … من می خواستم به نمایندگی از کسانی که بچه ها که در فضاهای مختلف …بدانید که موسیقی کشور خوب است و که آن را بسیار جذاب برای لذت بردن از حتی اگر شما یک فرد رنگ است.”

در سال 1992 همان سال Dolly Parton است: “من همیشه شما را دوست دارم” عبور بیش از ویتنی هوستون, Garth Brooks ثبت “ما باید آزاد باشد” در پاسخ به رادنی کینگ شورش: “زمانی که ما هستیم کسی به عشق ما را انتخاب کنید هنگامی که این دنیا به اندازه کافی بزرگ برای همه دیدگاه های مختلف زمانی که همه ما می تواند عبادت از نوع خود ما را از pews ما باید آزاد باشد.”

“این بسیار شجاع,” برایانت گفت. “وجود دارد یک شهر است که به معنای واقعی کلمه و ظاهرا در آتش است. … مردم از رنگ و احساس می کنید مانند هیچ یک از آنها را می بیند. در آن لحظه Garth Brooks پله به انظار و رفتن ” من شما را ببینید. … حتی اگر آن را از دست می دهد و مرا حمایت دوستان و یا مردم نمی خرید آلبوم های من این است که آنچه که من قصد دارم به انجام’ شما باید احترام یک مرد که می خواهم.”

در واقع بروکس حاضر به گرفتن این صحنه در سوپر جام تا زمانی که آنها قرار داده شده خود را “ما باید رایگان” موزیک ویدیو. NFL گفت: آنها تا به حال به قطع آن با توجه به محدودیت های زمانی اما بروکس ایستاده بود محکم پشت صحنه و خود را به نام پرتگاه تا زمانی که آنها بازی متنوع تصویری.

“هنرمندان رویای بازی سوپر باول” برایانت گفت. “او خودداری کرد و او برگزار شد که مکان گروگان تا زمانی که بازی های برگزار شده است که تصویری که مردم می توانند آن را ببینید زیرا او می دانست که یک پلت فرم است که میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم در حال رفتن به سازمان دیده بان. … این واقعیت است که او خودداری کرد عالی بود. آن را مانند یک داستان عالی و خیلی عالی است که او آن را انجام داد.”

توسط هزاره جدید سیاه و سفید هنرمندان کشور trickled به جریان اصلی با کابوی تروی که تاسیس MuzikMafia با بزرگ و غنی گرچن و جیمز ویلسون اتو.

“کابوی تروی یکی از آن بچه ها در مخلوط که شد در زمان محبوب و فقط نوع سقوط توسط ایستگاه فرعی” برایانت گفت. “او هنوز هم وجود دارد, او هنوز هم به نمایندگی از کشور, موسیقی, او هنوز هم می خواهد به فشار این نوع رو به جلو است. … او شاید نبود گرفته شده به عنوان به طور جدی اما او جدی کشور خواننده. او طول می کشد ژانر بسیار جدی است و او معتقد است که در نوع.”

در سال 2006 Kenny Chesney ثبت “برخی از افراد تغییر” تحت پوشش Montgomery Gentry: “او مرد بود یک شورشی yeller, پسر بد به استخوان. او می گفت: ‘نمی تواند اعتماد رنگی feller.’ او می خواهم قاضی ’em تن از پوست خود را. … سپس او را دیدم نور, ضربه زانو زد و گفت: نماز برخاست و با نام تجاری جدید مرد سمت چپ یکی سمت راست وجود دارد.”

در سال 2008 Brad Paisley نوشت: “به آینده خوش آمدید” به احترام اولین رئیس جمهور سیاه پوست: “من تا به حال یک دوست در مدرسه در حال اجرا پشت در تیم ملی فوتبال. آنها سوخته یک صلیب در حیاط جلویی خود را برای پرسیدن از ملکه بازگشت به خانه. من فکر کردم در مورد او امروز و هر کسی که دیده می شود آنچه که او دیده می شود از یک زن در اتوبوس به یک مرد با یک رویا است.”

“موسیقی کشور اذعان اولین رئیس جمهور سیاه بود” برایانت گفت. “به کسی مثل Brad Paisley انجام یک آهنگ مانند آن و رفتن ‘سلام من تصدیق می کنم آن را بیش از حد’ … شما برو, ‘بسیار خوب این سرد است. من می توانم با این.’ … این همیشه باعث می شود من لبخند هنگامی که هنرمندان کشور هستند که مردم از رنگ مبارزه به شدت به عنوان بسیار به عنوان یک فرد از رنگ است.”

پس از آن شده است یک گام به پیش و سه گام به عقب در سیاست است. آنچه به نظر می رسید مانند یک بار در یک قرن فرصت برای شفا — نیمی سفید و نیمی سیاه رئيس جمهور منتخب — بازگشت شد توسط “birther” جنبش در یک کشور تقسیم شده است.

هنوز هم وجود دارد امید در Darius Rucker که انتقال از Hootie & The Blowfish به انفرادی موفقیت است. این هموار راه را برای کین قهوه ای, Jimmie Allen, Yola, Rhiannon Giddens و میکی Guyton, نه به ذکر است Lil Nas X با بیلی ری سایرس (“شهر قدیمی جاده”) و نلی با Tim McGraw (“بارها و بارها”) و Florida Georgia Line (“کروز”).

“توجه به بچه ها مثل Jimmie آلن یک بچه جوان به نام ویلی جونز که در حال حاضر در چشم انداز مثبت یک مرد مانند Breland,” برایانت گفت. “بسیاری از مردم بر این باورند که برخی از مردم از رنگ و جوانتر ها در حال تلاش برای آن را تغییر دهید. … من می خواهم بگویم ما در حال تلاش برای تغییر ارزش های اصلی ما فقط تلاش برای بدست آوردن شما به آن نگاه کنید در یک راه متفاوت است.”

برایانت گفت که او شخصا می داند آلن که در نزدیکی دلاور.

“با اولین شماره 1 آمار بهترین شات’ تبدیل شدن به یکی از اولین شماره 1 بازدید کردن اولین آلبوم یک فرد از رنگ است که می گوید: چیزی که بدان معنی است که مردم شروع به درک وجود دارد مردم از رنگ در این ژانر” برایانت گفت. “او واقعا دوست دارد این موسیقی است. … او را دوست دارد آن فرهنگ است. او را دوست دارد چگونه مردم در اطراف او بوده است بسیار دوست داشتنی و فراگیر است.”

در پایان, آن را همه چیز در مورد عشق. این یک open-mindedness بر روی صفحه نمایش در هر زمان Kacey Musgraves خواستار شنوندگان به پیروی کنید فلش خود را در هر کجا که آن را” هر زمان Luke Bryan آواز می خواند “من اعتقاد دارم که شما را دوست دارم که تو را دوست دارم, هیچ چیز شما همیشه باید شرمنده از” هر زمان یک بانوی آواز می خواند “من اجرا از نفرت من اجرا از تعصب من اجرا از افراد بدبین.”

“می تواند وجود دارد خیلی بیشتر در این جهان وجود دارد می تواند خیلی دوست دارم اگر شما فقط گوش دادن به موسیقی” برایانت گفت. “آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق همان است که آنچه [شما] از طریق رفتن. … اگر مردم فقط می توانید با نگاه به گذشته چه چشمان خود را ببینید و با استفاده از قلب خود را و گوش خود را … مهم نیست که چه رنگ پوست خود را, آنها دوست دارند این سبک است.”

Fardia electronics است Jason logic wolf چت با WFRE مایک برایانت (مصاحبه کامل)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de