بازگشایی دفتر خاطرات سوم: اول ایمنی

این قسط سوم در شان Kenyon حساب از بازگشایی Occidental. خواندن فصل اول اینجا.

آن بوده است هفده روز پس ما بازگشایی Occidental, دو هفته پس از آخرین به روز رسانی. راستش ما کار کرده اند سنجش ما را به اطمینان حاصل شود که ما در حال ارائه یک محیط امن برای همه است. آن را طاقت فرسا اما با ارزش است. ما نوشیدنی پس از تغییر این است که بهترین احساس را تا کنون.

در اینجا به برخی از شیوه های ما به کار گرفته اند — برخی از لازم الاجرا توسط شهر برخی از خود ما سیاست:

1. ما فاصله همه ما جداول و مدفوع نوار شش فوت از هم جدا (کاهش ظرفیت ما در حدود 50 درصد) نصب پلکسی گلاس موانع بر ما بار و حذف همه بازی های ویدئویی است.

2. ما به طور کامل پاکسازی هر میز و صندلی و سطح بین مهمان (حداقل چهار روند دقیقه).

3. کارکنان ما این است که به طور مداوم مطابق با اصول بهداشتی اغلب لمس سطوح شستن دست اغلب و همیشه شستن دستها پس از تماس با هر یک به طور بالقوه سطوح آلوده.

4. ما اصول بهداشتی و بسته بندی تمام نقره و ارائه فردی با استفاده از چاشنی و ادویه (در compostable ظروف). ما برداشته شده قابل استفاده مجدد منوها و جایگزین آنها با ارسال chalkboards و یک منو آنلاین در دسترس از طریق QR کد ضمیمه شده برای هر جدول.

5. ما با استفاده از یک زمانی اسکنر برای گرفتن درجه حرارت هر یک از اعضای ستاد هر روز قبل از تغییر (لازم الاجرا توسط شهرستان و دولت) و ما نیز اسکن هر مهمان قبل از ورود به (انتخاب ما). اگر کارمند می خواند 99.5 یا بالاتر و یا برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم (سرفه آبریزش بینی و غیره.), ما با مهربانی به آنها اطلاع داد که ما نمی توانیم اجازه می دهد آنها در ساختمان است.

6. ما صندلی هر حزب به صورت جداگانه اسکورت آنها را به جدول خود را و آنها را مختصر و مفید از قوانین ساده است. قوانین نیز ارسال شده است در هر جدول. نشانه هایی وجود دارد در همه جا.
—ماسک باید پوشش خود را و دهان
—ماسک را می توان در جدول, اما باید پوشیده هنگامی که راه رفتن را از طریق اتاق.
—مهمان نمی تواند به عضویت و یا رویکرد یک حزب است که آنها نمی رسند در با.

The Occidental bar today.

اکسیدنتال بار امروز.

Sean Kenyon

ما کار بسیار سخت برای ارائه معمول ما سطح بالایی از مهمان نوازی در محدوده این قوانین جدید. این کار خسته کننده است. ده-تغییر ساعت احساس می کند مانند یک 24 ساعت شیفت بنابراین ما کاهش می یابد و ما ساعت های عامل به جای. در حال حاضر ما در حال بسته دوشنبه و سه شنبه و باز تنها از 5 بعد از ظهر تا ساعت 1 صبح دوشنبه از طریق جمعه. (ما استفاده می شود باز از 4 بعد از ظهر تا 2 صبح هر روز باز و در ساعت 11 صبح در تعطیلات آخر هفته.)

خوشبختانه ما شده اند به عنوان مشغول به عنوان ما اجازه داده بود برای دو هفته گذشته. حدود 90 درصد از مهمانان ما هستند فقط خیلی خوشحال به توان در یک بار و چند قوانین اضافی هستند و هیچ مشکلی برای آنها. آنها درک کنند که چرا ما باید برای به اجرا درآوردن قوانین: آن است که خود را برای سلامت و ایمنی و همچنین از کارکنان ما. بسیاری از آنها را به قبول این به عنوان زمان عادی و خدا را شکر ما سعی و کوشش.

10 درصد مقاوم به قوانین بسیار بلندتر. آنها رول چشمان خود فشار محدودیت و یا می خواهم به بحث در سیاست است. من درب در هر روز پس از بازگشایی به دلیل من می خواهم به یک بافر برای کارکنان ما. من مقابله با COVID منکران تیتر-خواندن دانشمندان علوم سیاسی و صندلی مدنی معتقدین به طوری که کارکنان را ندارد به…. برخی از بهانه ای است که من شنیده ام برای پوشیدن یک ماسک و در عین حال خنده دار و نگران کننده است. یک نمونه:

“آن messes تا من رژ لب/آرایش.”

“من یک پرستار و من لازم نیست که.”

“این من نقض آزادی های مدنی/این حق من به عنوان یک آمریکایی به در ملاء عام بدون ماسک.”

“COVID جعل است.”

“دیگر میله را ندارد و من آن را می پوشند.”

و فقط در شب گذشته بیشتر کنجکاو:

“شما در حال تماشای من با ساخت پوشیدن یک ماسک فقط برای گرفتن یک آبجو. آن است که emasculating و شبیه به من قرار داده *&$% در دهان من; شما همچنین باید تجدید نظر با پوشیدن ماسک خود را. آن را می گوید زیادی در مورد شما.” نیازی به گفتن من اجازه نداد که این نبوغ در درب.

ما مصمم در سیاست های ما. ما در رسیدگی به بسیاری از این اعتراضات با شوخ طبعی و مهربانی اما گاهی اوقات شما فقط باید به کسی بگویید به دست داده است.

پس ما فضا و مکان محدود است با توجه به فاصله مناسب ما به تازگی نصب شده حیاط خلوت و پاسیو با هفت جداول اضافی. این آسان نیست به صرف پول در حال حاضر, اما که پاسیو به ما کمک خواهد کرد برای زنده ماندن ما محدودیت های فعلی. ما آن را باز خواهد کرد این چهار شنبه, جولای 1.

همچنین ما عامل با فراوانی از احتیاط. هفته گذشته در صبح روز یکشنبه یک عضو هیات گزارش داد که شریک زندگی خود بود دچار علائم شبه آنفولانزا و ممکن است COVID. ما بلافاصله تصمیم به بستن آن شب و بسته باقی می ماند تا زمانی که همه ما می تواند آزمایش می شود. ما تعطیل از شنبه تا پنج شنبه و بازگشایی جمعه وقتی که همه (از جمله کارکنان ما عضو شریک) تا به حال آزمایش منفی است. همه ما در حال حاضر تست گرفتن هر دوشنبه. این است که ما زمان طبیعی است. من حاضر نیستم به خطر ایمنی کارکنان ما و یا مهمان به چند دلار اضافی. من ترجیح نزدیک میله از آنها را به مخاطره می اندازد.

بنابراین بیش از دو هفته گذشته ما را توسعه داده اند که سیستم های قوی برای نگه داشتن هر دو ما مهمانان و کارکنان امن است. ما خواهد شد به طور مداوم تکامل است. ما سیاست همراه با شهر و دولت مقرر کرده همگرا برای ایجاد جدید طرز عمل. در زمین (با تشکر از شما لئو DeGroff), Occidental, بود, شلوغ, پر انرژی, نوار که در آن مردم ایستاده آرنج به آرنج. مهمانان راه می رفت در نشست خود در بر داشت یک نقطه در نوار و یا ایستاده در نوشیدنی های راه آهن. وجود یک انرژی جنبشی و یک حس باور نکردنی از جامعه است. جمعیت ما در ترکیب التقاطی از به طور منظم, F&B, صنعت, مردم, و اولین timers. خدمه ما می دانستم که بسیاری از آنها و حتی اگر آنها نمی, آنها درمان آنها را مانند همه آنها دوستان قدیمی. وجود دارد خشن و بی ادب مکالمه طرفداران تماشای مورد علاقه خود را در نیویورک, تیم های ورزشی, مردم, آواز خواندن همراه و یا رقص به, پانک راک, هیپ هاپ, و گاهی اوقات حتی ویتنی هوستون (“I Wanna Dance With Somebody” بوده است گذشته ما-تماس با آهنگ). آن خواهد شد و دوباره دقیق نوع بار است که من می خواهم به در به عنوان یک مهمان.

در اینجا در میانه زمین وجود دارد هیچ اتاق ایستاده, تنها صندلی. جداول شش فوت از هم جدا مهمان مجاز به ارتباط برقرار کردن با مردم آنها نمی آمد و ماسک ها مورد نیاز است. اما به نحوی کارکنان ما در بر داشت یک راه برای نگه داشتن پیر فضای زنده و البته در سلولی واحد جدول با جدول…پانزده مینی Occidentals. با تشکر از شما برای ما بازگشایی کارکنان: Saydee, Kelli, آدری کنی دیم جیمی جان تیلور گرانت و برندن….من عاشق شما هستم و با افتخار کار در کنار شما.

ما امیدواریم که برای دیدن شما به زودی.

Sean Kenyon صاحب Williams & گراهام در 3160 Tejon خیابان; Occidental, در سال 1950 West 32nd خیابان و آمریکا پیوند می خورند در 2706 Larimer خیابان دیرین Westword مشارکت کننده و نویسنده ما پشت نوار سری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de