کوچک پشت جیوه کافه در حال افزایش است با سرگرمی زندگی می کنند

زمانی که جیوه کافه بازگشایی پس از COVID-19 تعطیلی آخر هفته برای اولین بار در ماه ژوئن در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات علیه خشونت پلیس پاره گاز شناور از طریق محله های اطراف 2199 کالیفرنیا خیابان.

“ما همه به حمایت از اعتراضات” جیوه صاحب کافه مرلین Megenity می گوید. “من فقط خیلی خوشحالم که این اتفاق می افتد.”

که همان آخر هفته رستوران و محل آورده منظم مجموعه ای از گیب Gravagno سه نفر و کلاسیک گیتاریست Grisha Nisnevich با محدود مخاطبان اندازه. در حال حاضر عطارد است باز جمعه از طریق پنج شنبه شب و همچنین برای یکشنبه صبحانه. در حالی که موسیقی زنده در حال آمدن است به جیوه محبوب خود نوسان و بلوز, رقص شب نیست اتفاق می افتد و در عین حال از آنجا که مردم مجاز نیستند برای با هم رقص.

“ما می خواهیم که قادر به پرداخت این مهندس صدا و پرداخت نوازندگان” Megenity می گوید. “این همه از روی حیله و تزویر. ما انجام داده ایم یک یا دو سیاه و سفید زندگی می کند توجه به مزایای یک هفته با کمدین. که فوق العاده است و آنها واقعا زیبا نوازندگان در اتاق ناهار خوری در طول شام ساعت. که بسیار مغذی من نمی توانم به شما بگویم که قادر به زیبا و موسیقی زنده است.”

در حالی که Megenity می گوید: همه ما نیاز به خوب و سالم مواد غذایی آلی به خوردن که جیوه در خدمت “ما همچنین نیاز به موسیقی زنده به زنده است.”

جیوه کافه در حال حاضر نیمه باز روز از آن استفاده می شود و اگر چه این ساختمان دو طبقه بزرگ است Megenity می گوید برای اقامت قانونی آن را به عمل در 20 درصد ظرفیت یا کمتر, که بدان معنی است که بیش از پنجاه نفر در هر طبقه و که باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است به پرداخت صورتحساب.

از طریق یک GoFundMe کمپین جیوه را مطرح کرده است $35,000 تا کنون آن را پوشش داده است نزدیک به 30.000 دلار در مالیات بر املاک مجوز عملیاتی مجوز و بیمه.

حرکت رو به جلو Megenity می گوید او می خواهد همه به امن و “من می خواهم همه ما را به دریافت از طریق این پاییز و زمستان با خیال راحت. من می خواهم جیوه برای رشد و زنده ماندن است.”

Megenity نیز تشنه آوانگارد rock-and-roll اعمال به بازی در عطارد و اضافه کرد که او استفاده می شود گاهی اوقات اجرای تبلیغات اعلام “خوب عجیب و غریب اعمال می خواستم.” “و پسر” او می گوید: “که هنوز هم مورد — زیبا و عجیب و غریب است.”

اما در این واقعا عجیب و غریب, بار, همه چیز هنوز هم در هوا. “ما فقط نمی دانم چه این ویروس در حال رفتن به انجام,” او اشاره می کند.

در ضمن Megenity می گوید: “ما در حال لذت بردن از غذا خوردن در خارج از در باغ خارج از درب ما و این خوب است. و ما خوش شانس است که ما باید پنجره های بزرگ که گسترده و باز است که ما سیستم خنک کننده به ارمغان می آورد هوای تازه از بیرون.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de