مظنون شناسایی و در تیراندازی مرگبار در خارج مرکز توزیع در کالیفرنیا

Tehama County sheriff مقامات روز یکشنبه شناسایی مظنون در تیراندازی روز قبل از در خارج شده و مرکز توزیع در رد بلاف که به کشته شدن یک نفر و مجروح شدن چند نفر دیگر قبل از مرد به ضرب گلوله توسط پلیس.

مظنون لوئیس لین, 31, از ردینگ بود و یکی از کارکنان سابق مرکز توزیع که اخراج شد در فوریه 2019 پس از شکست او به نشان می دهد تا برای تغییر, با توجه به کلانتر است که رسیدگی به تحقیقات. مقامات گفتند آنها هنوز هم بررسی ممکن است انگیزه برای عکسبرداری اما گفت: آنها بر این باورند خط به تنهایی عمل کرده.

لین کشته شد و پس از درگیر شدن رد بلاف افسران پلیس در یک درگیری مسلحانه در پارکینگ, مقامات گفت.

تیراندازی گشوده ظرف شش پر هرج و مرج دقیقه آغاز شد که در مدت کوتاهی پس از 3:30 بعد از ظهر شنبه در خارج مرکز توزیع در بزرگراه 99, بخش کلانتر گفت: در انتشار اخبار.

تبلیغات

لین گفته دور پارکینگ چهار بار در یک SUV و سپس سقوط وسیله نقلیه خود را به لابی ساختمان. به عنوان SUV آتش او خارج شد برگزاری یک تفنگ نیمه خودکار و شروع به تیراندازی به طور تصادفی به داخل ساختمان کلانتر گفت.

صدها نفر از کارکنان مشغول به کار بودند داخل در آن زمان دستیار کلانتر Phil Johnston به خبرنگاران گفت: شنبه شب اما بسیاری از آنها در نزدیکی منطقه لابی. تفنگ مجهز با ظرفیت بالا مجله که غیر قانونی در کالیفرنیا, او گفت:.

حدود چهار دقیقه پس از مقامات دریافت گزارش از عکس اخراج یک افسر پلیس در صحنه وارد شدند و رد و بدل تیراندازی با لین در پارکینگ, مقامات گفت. یک افسر دوم وارد لحظاتی بعد و همچنین درگیر خط, به گفته محققان. در مجموع از 20 تا 30 دور رد و بدل شد در ضربات پنالتی در میان اتومبیل های پارک شده جانستون گفت.

یکی یا هر دو از افسران خط 3:38 بعد از ظهر او معلول خود صدمات بخش کلانتر گفت. او در یک بیمارستان مرده.

تبلیغات

معاونین کلانتر وارد در صحنه و در بر داشت که یکی خارج کارمند دچار آسیب های جدی. آنها با عجله او را به یک بیمارستان محلی که در آن او درگذشت. شناسایی او به عنوان مارتین Haro-Lozano از اورلند. علت مرگ او بلافاصله در انتظار یک کالبد شکافی برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

شش نفر دیگر گرفته شده بودند به بیمارستان با آسیب اعم از جزئی تا متوسط ، بخش کلانتر گفت. حداقل یک فرد به نظر می رسد زده شده با SUV و دیگران زخمی شدند تیراندازی Johnston گفت. حداقل دو نفر تحت درمان قرار گرفتند و منتشر شد, او گفت:.

این Tehama County Sheriff اداره نظارت بر تحقیقات جنایی را به تیراندازی در حالی که شهرستان دفتر دادستان منطقه بررسی شد افسر-درگیر بخش و یک California Highway Patrol حادثه بررسی تیم تحقیق در مورد سقوط.

دولت وزارت دادگستری نیز در صحنه کمک به فرایند شواهد کلانتر شدهاند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de