آخرین: اتهامات ممکن است پس از فیلیپین رژه رقص

پکن — چین روز دوشنبه گزارش داد کاهش بیشتر در تایید موارد COVID-19 با مجموع فقط 12 از جمله هفت مورد از داخلی انتقال در پکن که در آن نزدیک به 8.3 میلیون نفر در حال حاضر تحت تست در هفته های اخیر. تعداد موارد جدید در این شهرستان پایین بود با نیمی از روز قبل از ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده است.

جدید مرگ و میر گزارش شده از شنبه ترک کل در 4,634 میان 83,512 تایید موارد COVID-19, . در حال حاضر 418 بیماران در درمان و دیگر 112 تحت مشاهده بودن موارد مشکوک و یا برای تست مثبت و بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

پکن به طور موقت بسته بزرگ عمده فروشی بازار مواد غذایی که در آن ویروس گسترش به طور گسترده ای در اوایل این ماه دوباره مدارس بسته و قفل شده است و برخی از محله ها. هر کسی ترک پکن است که نیاز به یک منفی virus نتیجه آزمون تهیه شده درون قبلی هفت روز است.

در مورد 7.69 میلیون نتیجه در افراد مورد آزمایش در پکن شده است بازگشت رسمی شهرستان ژانگ Qiang روز یکشنبه گفت. پکن بیش از 20 میلیون نفر اما مقامات متمرکز بوده و تا کنون در گروه های در معرض خطر مانند افراد مشغول به کار در مواد غذایی و سالن صنعت و کسانی که زندگی در مناطق که در آن موارد کشف شده است.

___

SANTA FE, N. M. — مقامات بهداشتی در نیومکزیکو گزارش 192 اضافی تایید COVID-19 مورد در روز یکشنبه با یک اضافی مرگ است. این امر دولت را در مجموع به 11,809 تایید موارد با حداقل 492 شناخته شده مرگ و میر. بخش عمده ای از گزارش موارد اضافی در شهرستان برنالیلو (45) San Juan County (34), McKinley شهرستان (28) و Dona Ana شهرستان (27).

___

استرالیا — مقامات بهداشتی با استفاده از آنچه آنها توصیف به عنوان جهان اول تست بزاق برای coronavirus در استرالیا, دومین شهر بزرگ که در آن بیماری در حال گسترش در نرخ هشدار دهنده.

مقامات می گویند 49 نفر تست مثبت به COVID-19 آذر در روز یکشنبه و تنها چهار مورد تشخیص داده شد در جای دیگر در استرالیا.

استرالیا معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth گفت: Australian Broadcasting Corp. در دوشنبه بزاق تست شد نورد در ویکتوریا دولت که در آن ملبورن است که سرمایه و اثربخشی آن هنوز در حال آزمایش است.

Coatsworth گفت: کمتر-راحت بینی تست باقی مانده گزینه مورد نظر است و ممکن است دقیق تر اما تست بزاق “خواهد بود به خصوص برای بچه ها.”

ویکتوریا رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: مقامات نزدیک به از دست دادن کنترل گسترش در حالی که محدودیت های همه گیر شد کاهش در جای دیگر در استرالیا.

“l فکر می کنم آن را یک چالش واقعی در حال حاضر. من فکر می کنم ما در حال درست در لبه در نظر قادر به مدیریت آن” ساتون گفت.

“ما می دانیم که به عنوان سه چهارم از کشور می رود به حالت عادی راه زندگی, آن را می شود حتی بیشتر به چالش کشیدن به مردم بگویید که این همان است که آنها رو به رفتن با یک محدود زندگی” ساتون اضافه شده است.

ملبورن و سیدنی استرالیا بزرگترین شهرستان آغاز شد و با بیشترین تعداد از موارد به دلیل تعداد زیادی از مسافران بین المللی دریافت می کنند, Sutton گفت.

ملبورن آب و هوای سرد در طول زمان نیمکره جنوبی زمستان نیز ممکن است نقشی در این شهر بزرگ جامعه انتقال, او گفت:.

___

میامی — بیشتر در سواحل فلوریدا بسته خواهد شد دوباره برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کروناویروس جدید به عنوان تلاش برای tamp را در اجتماعات بزرگ در میان سنبله در تایید COVID-19 موارد است.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری یکشنبه در پنساکولا که تعاملات میان افراد جوان در حال رانندگی افزایش است. در ضمن در Broward شهرستان به فورت Lauderdale مقامات گفتند آنها خواهد بود بسته شدن سواحل در طول مشغول چهارم جولای آخر هفته پس از تصمیم گیری از Miami-Dade شهرستان به نزدیک ایشان در روزهای 3 و 7 جولای.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش روز یکشنبه بیش از 8,500 جدید تایید موارد COVID-19 و 29 و میر در یک روز. جدید بستری شدن در بیمارستان نیز تیک تاک به سمت بالا اگر چه نه به طور چشمگیری به عنوان موارد جدید.

مقامات دولتی روز جمعه اعلام کرد ممنوعیت مصرف الکل در میله و DeSantis توضیح یکشنبه وجود دارد “گسترده عدم رعایت.” چندین رستوران تعطیل شد, بیش از آخر هفته در Broward شهرستان برای پیروی از قوانین محدود کردن ظرفیت و الزامی به استفاده از ماسک است.

“آن را همواره به خاطر آنها بسته بندی شده تا بسیاری از مردم و ایجاد یک نوع از محیط است که ما در حال تلاش برای جلوگیری از” DeSantis گفت. “احتیاط پرتاب شد به باد و بنابراین ما که در آن ما هستند.”

___

رم — یکی دیگر غم انگیز نقطه عطف تصویب شد یکشنبه در بیماری همه گیر کوروناویروس: 500,000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

به گزارش شمارش می آید از محققان دانشگاه جانز هاپکینز.

در مورد 1 به 4 از این مرگ و میر – بیش از 125,000 – گزارش شده در ایالات متحده آمریکا کشور با بالاترین مرگ و میر است که برزیل با بیش از 57,000 یا در حدود 1 در 9.

واقعی مرگ و میر از این ویروس که اولین ظهور در چین در اواخر سال گذشته به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود به طور قابل توجهی بالاتر است. کارشناسان می گویند که به خصوص در اوایل بسیاری از قربانیان از COVID-19 بدون اینکه تست شده برای آن است.

تا به امروز بیش از 10 میلیون تأييد موارد گزارش شده در سطح جهان است. حدود یک چهارم از آنها گزارش شده در ایالات متحده آمریکا

___

آتلانتا — جورجیا گزارش بیش از 2,200 اضافی COVID-19 موارد جمعه جدید بالا روزانه موارد گزارش شده به عنوان تایید عفونت در ادامه به افزایش است.

تعداد موارد گزارش شده در یکشنبه تحت الشعاع قبلی بالاترین مجموع روزانه از 1,990 گزارش روز شنبه و به ارمغان می آورد گرجستان تعداد موارد تایید شده به بیش از 77,000.

تعدادی از عفونت اعتقاد بر این است به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار.

پس از همه گیر شروع دولت دیده می شود حدود 2,800 مرگ و میر ناشی از ویروس است. Coronavirus عفونت در گرجستان در حال افزایش است, در طول ماه ژوئن.

افزایش عفونت می آید حدود دو ماه پس از گرجستان شروع به بلند کردن محدودیت مارس 24 در سالن مو ورزشگاه بولینگ کوچه ها و کسب و کارهای دیگر که مجبور شده بودند به نزدیک به سرعت ویروس. رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی و میله پس از بازگشایی نیز هست.

___

دالاس — هر دو معاون رئیس جمهور مایک پنس و تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اذعان یکشنبه که شده است وجود دارد یک افزایش سریع در تعداد coronavirus موارد در دولت در هفته های اخیر پس از ابوت شروع اجازه می دهد کسب و کار برای شروع بازگشایی در اوایل ممکن است.

“Covid 19 گرفته شده بسیار سریع و بسیار خطرناک به نوبه خود در تگزاس بیش از فقط چند هفته گذشته گفت:” ابوت که در روز جمعه دوباره تعطیل میله و محدود ناهار خوری رستوران یک روز پس از تگزاس گزارش یک رکورد تایید مثبت تست 5,996.

ابوت همچنین ممنوع اعمال جراحی الکتیو در این ایالت در شهرستانهای استان است.

پنس ستایش ابوت برای تصمیم گیری هر دو برای بازگشایی دولت و سپس به عقب بازگشایی برنامه.

“شما مسطح منحنی در اینجا در تگزاس … اما حدود دو هفته پیش چیزی تغییر” و تعداد مثبت و مورد تأیید افزایش یافته و از حدود 2000 نفر در روز به بیش از 5000 در روز است. “با توسعه این موارد ما سپاسگزار فرماندار گرفته اید مراحل شما گرفته ام,” پنس گفت.

پنس نیز تشویق به پوشیدن پوشش صورت در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

“پوشیدن ماسک در هر جایی که آن را نشان داد و یا در هر جایی که شما قادر خواهید بود برای تمرین به نوع اجتماعی فاصله که جلوگیری از گسترش coronavirus” گفت: پنس که همراه با ابوت عینک ماسک صورت به آنها وارد شد و اتاق را ترک مصرف آنها را خاموش در حالی که صحبت کردن به خبرنگاران گفت.

___

ژنو – سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است یکی دیگر از رکورد روزانه تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان با شکوه بیش از 189,000 در یک دوره 24 ساعته.

شمارش یکشنبه از سازمان ملل و سازمان بهداشت گرفتگی رکورد قبلی یک هفته زودتر در بیش از 183,000 موارد نشان مورد شمارش همچنان به پیشرفت در سراسر جهان است.

برزیل, ثبت, جدید ترین موارد بیش از یک روز طول بیش از 46,800 به دنبال ایالات متحده در بیش از 44,400. هند تا به حال نزدیک به 20 ، 000.

به طور کلی ایالات متحده هنوز هم دور و دور ترین کل موارد. در بیش از 2,450,000 – تقریبا دو برابر است که از برزیل. تعداد واقعی موارد در سراسر جهان بسیار بالاتر است.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داده است تا میله که باز در هفت شهرستان بلافاصله به نزدیک است.

Newsom است اصرار میله در هشت سایر استان ها برای انجام همان و گفت coronavirus است که به سرعت در حال گسترش در برخی از بخش های دولت است.

شهرستانهای تحت اجباری بسته شدن نوار سفارش شامل لس آنجلس, Fresno, San Joaquin, پادشاهان کرن شاهنشاهی و شهرستان تولار شهرستانهای استان است.

مقامات دولتی خواسته هشت سایر استان ها به موضوع بهداشت محلی دستور بسته شدن میله شامل کنترا کوستا, شهرستان سانتا کلارا, ساکرامنتو, رودخانه, San Bernardino, Ventura, سانتا باربارا و استنیسلاس.

___

پریشتینا کوزوو — نخست وزیر کوزوو هشدار داده است که مقامات ممکن است برای بازگرداندن مستند اقدامات اگر همه چیز را بهبود نمی بخشد پس از موج اخیر در گزارش coronavirus موارد است.

Avdullah هوتی روز یکشنبه گفت که او نگران این سیستم بیمارستان غرق خواهد شد.

کوزوو دیده است شیب افزایش روزانه ویروس موارد زیر را مهار اقدامات از ماه مارس تا ماه مه. این هفته وجود دارد 517 جدید مورد تأیید و مرگ و میر 12.

هوتی خواست ساکنان به پوشیدن ماسک, دنبال, اجتماعی فاصله پروتکل ها و شستن دست های خود را. او می گوید: کسانی که اقدامات ساده “برای محافظت از خودمان ما فرزندان, والدین و همکاران و یا co-مسافران در اتوبوس یا تاکسی یا فرد بعدی در رستوران.”

کوزوو کاسته است تمام محدودیت ها به جز برای کسانی که در تجمع جرم یا طرفداران در ورزش و یا رویدادهای فرهنگی.

یکشنبه, کوزوو گزارش شده حداقل 2,590 مورد تأیید و 48 مرگ و میر.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— Virus موارد در سراسر جهان آمار 10 میلیون

— کسب و کار وزن بازگشایی – یا دوباره – به گزارش ویروس موارد افزایش

— کارشناسان نگاه به مجموعه انتظارات در هر واکسن ویروس

— کارشناسان هیچ اثبات کودک آزاری افزایش در میان همه گیر

— تقسیم لهستان دارای انتخابات ریاست جمهوری به تعویق افتاد همه گیر در حالی که فرانسه دارای انتخابات شهرداری.

— پرستاران و پزشکان احساس فشار به عنوان ویروس مسابقات از طریق آریزونا

— این بیماری همه گیر به این معنی است که میلیون ها نفر از زنان در آفریقا و دیگر مناطق در حال توسعه می تواند از دست دادن سال موفقیت در کمک به درآمد خانوار ادعا خود استقلال و گسترش شمول مالی.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

LITTLE ROCK, ارک. — و بینالملل آسا هاچینسون می گوید: او مردم را تشویق به پوشیدن ماسک صورت در اما نشان داد که او قصد ندارد به تصویب یک ایالت مورد نیاز است.

هاچینسون گفته سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در روز یکشنبه که او را “نمی خواهید به تصویب یک قطعنامه که غیرقابل اجرا است.”

وی افزود که ساکنان خواهد شد و آموزش در مورد اهمیت پوشش صورت برای محافظت از دیگران است.

نظرات خود را به عنوان آرکانزاس دیده است یک چشم انداز مثبت در تعدادی از گزارش coronavirus موارد است. دولت در بخش بهداشت و درمان در روز شنبه گزارش داد حداقل 570 بیشتر موارد ویروس و 10 مرگ و میر بیشتر آوردن تعداد موارد گزارش شده به 19,310 و مرگ و میر به 259.

___

ققنوس آریزونا مقامات بهداشتی گزارش 3,858 بیشتر تایید coronavirus موارد در دوشنبه ترین گزارش در یک روز در دولت تا کنون.

همچنین هفتمین بار در 10 روز گذشته که روزانه موارد پیشی 3,000 خوانده شده را علامت.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی نیز گزارش نه اضافی مرگ و میر. که هل آریزونا مستند COVID-19 مجموع به حدود 74,000 موارد و 1,588 شناخته شده مرگ و میر.

برخی از آریزونا بیمارستان ها آغاز کرده اند فعال خروش قصد دارد برای افزایش ظرفیت خود را برای درمان COVID-19 بيمار به عنوان مورد تأیید ظهور و بیشتر مردم به دنبال درمان.

آریزونا شد coronavirus نقطه داغ پیروی از رژیم صهیونیستی است. mlb را لغو اقامت-صفحه اصلی سفارشات در ماه گذشته.

___

نیویورک — پنج نفر کشته شدند روز شنبه از coronavirus در ایالت نیویورک یک کشته و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به نام “کمترین تعداد از ما تا به حال پس از این آغاز شده است.”

شنبه کل در مقایسه با 13 تلفات روز قبل که تعداد تلفات ناشی از این ویروس همچنان به نازل شدن در دولت است. در اوج این بیماری همه گیر در ماه آوریل نزدیک به 800 نفر در حال مرگ بودند یک روز از coronavirus.

فرماندار هشدار داد که این اعداد می تواند سنبله دوباره اگر نیویورکی اجازه پایین گارد خود را و شکست به دنبال اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن مورد نیاز است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>