ایالات متحده آمریکا فوتبال قصد بازگشت به بازی برای جوانان در سال 2020

ایالات متحده آمریکا فوتبال را توسعه داده است یک روش مرحله به مرحله برای بازگشت از جوانان فوتبال این سال است.

این طرح بر اساس مرحله به مرحله بازگشایی دستورالعمل از CDC. بدن حاکم برای این ورزش در این کشور توصیه لیگ جوانان به مشورت خود شهر یا شهرستان ادارات بهداشت به تعیین که CDC فاز جامعه خود است. که گام آغاز می شود یک برنامه جوانان محلی بازگشایی روش در coronavirus بیماری همه گیر.

از وجود کسانی که لیگ جوانان توصیه به مشورت با مدرسه محلی سیستم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و منابع است.

این لیگ باید غربالگری ویروس علائم و نشانه های قبل از هرگونه فعالیت; تمرین 6 پا فیزیکی فاصله در دو فاز از ایالات متحده آمریکا فوتبال را با برنامه ریزی قبل از تنظیم به جدایی از 3 تا 6 فوت در فاز 3; دنبال مطابق با اصول بهداشتی و تمیز کردن مراحل; جداگانه نیاز به وضوح برچسب فوتبال, نوشیدن بطری حوله و دیگر وسایل شخصی و غیر بازیکنان پوشیدن چهره پوشانده اند.

پوشش صورت توصیه می شود برای تمام مربیان و اختیاری برای بازیکنان است.

“در طول این بسیار نامشخص زمان آن مهم است که پدر و مادر می دانم که ایالات متحده آمریکا فوتبال در یک برنامه ریزی دقیق برای گرفتن فرزندان خود را به فعالیت های لذت بردن از آنها گفت:” دکتر مایکل Koester, صندلی های ملی فدراسیون دولتی دبیرستان انجمنها در’ پزشکی ورزشی کمیته مشورتی. “این سند را فراهم می کند راهنمایی متخصص در با خیال راحت بازگشت ورزشکاران جوان به فوتبال در یک متفکر و صورت عمد.”

فاز اول کنسانتره در فوتبال تمرینات و دریل محدود کردن شیوه های به 10 یا کمتر مردم (از جمله مربیان) که باید برای ماندن در گروه خود و حداقل 6 فوت از هم جدا. بدون تجهیزات به اشتراک گذاشته شده است. ایالات متحده آمریکا فوتبال دستورالعمل ارائه نمونه برای کمک به برنامه های جوانان در هر مرحله.

در فاز دوم, شیوه می تواند شامل به 10 نفر در داخل یا 50 نفر در خارج از منزل دوباره در همان گروه پنج به 10 تیمی در ایستگاه مبتنی بر فعالیت است. فردی دریل انجام شده یا unopposed بدون تماس و یا در مقابل کیسه و یا سطوح نرم هستند پیشنهاد می شود با مربیان باقی مانده در حداقل 6 فوت از بازیکنان. تمام کیسه های سورتمه باید بررسی شود بین هر بار استفاده.

عبور لگد زدن punting و تفنگ ساچمهای snaps اجازه خواهد داشت اما بدون دست-آف یا جرقه بزند زیر مرکز در احترام به فاصله فیزیکی.

مرحله سوم شامل تغییر پرچم فوتبال و 7 در 7 بازی و تغییر شیوه های مقابله با, با به 50 نفر در گروه های کوچک. بازیکن تماس از جمله مسدود کردن ممکن است با معرفی همکاران و یا در گروه های کوچک همراه با بازی ها و فعالیت های مربوط به تعداد محدودی از بازیکنان.

همه از جمله فعالیت های سازگار با آن توسعه فوتبال مدل پیشرفته بازی.

ایالات متحده آمریکا فوتبال کار کرده با CDC و دیگر کارشناسان پزشکی از جمله کسانی که با ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته (USOPC) و فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمن ها در توسعه فازهای معرفی پنج شنبه.

“ما زمان زیادی را صرف صحبت کردن به نهادهای حاکم و برای اکثر آنها در حال گرفتن محافظه کار این نوع رویکرد می گوید:” اسکات Hallenbeck, ایالات متحده آمریکا فوتبال, مدیر اجرایی.

“ما به رسمیت شناخته شده نیاز به مستقیم مکالمات, ‘سالن های شهر’ به عنوان ما آنها را با مجموعه ای متنوع از ترکیبات. کمیسیون از لیگ های مختلف اجتماعی و اقتصادی در سطوح و اساسا یک بررسی از مربیان و مدیران و پدر و مادر برای کمک به شکل مرحله 1, 2, 3 و فراتر از آن.

“ما در زمان این رویکرد وجود دارد که بسیاری از متغیرها و این فوق العاده مایع وضعیت. چگونه ما مطمئن شوید که ما می تواند به تحکیم و اطلاعات را در این جریان اطلاعات به عنوان قابل هضم و ساده به درک ؟ و چگونه به نگاهی است که اطلاعات مهم و به نوبه خود آن را به کاربر پسند منابع است. آن شده است یک چند جانبه تلاش کنند.”

این تلاش نیز شامل کارشناسان موضوع از USOPC, NCAA, پاپ, Warner کمی دانشمندان و دانشگاه مینه سوتا و کارولینای شمالی است.

در چهارمین و آخرین مرحله, ایالات متحده آمریکا فوتبال می گوید که بر اساس USOPC هدایت می گرداند به طور منظم شیوه ها و بازی ها — هنگامی که یک منطقه است و هیچ محدودیتی در اندازه گروه اجتماعات محلی و مقامات بهداشت عمومی اجازه می دهد امکانات عمومی برای بازگشایی — ممکن است در نظر گرفته شود. شرکت کنندگان باید قبل از فعالیت نمایش زندگی می کنند و در همان جامعه است.

بازگشت مقابله با فوتبال در جوانان و یا متوسطه خواهد بود موضعی تصمیم گیری است.

Hallenbeck اشاره می کند که نظارت بر ورزشکاران بهداشت در سراسر ضروری است.

“در هر نقطه اگر شما شروع به گرفتن مسائل شما نباید بروید جلو,” او گفت:.

امید است که وجود دارد یک مسیر امن و سالم بازگشت به میدان را برای جوانان است.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de