یک نگاه اجمالی در برخی از آنچه در کالیفرنیا جدید $202 میلیارد بودجه دولت

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه امضا و به قانون مفاد اصلی دولت جدید بودجه هزینه های طرح که به دنبال پاک کردن اطلاعات تاریخی کسری در حالی که حفظ سطح خدمات برای مدارس, بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی.

دلار 202.1-میلیارد بودجه یک طرح برای سال مالی که روز چهارشنبه آغاز می شود بعید است که تلاش نهایی به آدرس اثرات اقتصادی دولت COVID-19 بیماری همه گیر. یک تعداد انگشت شماری از بودجه مربوط به موارد باقی می ماند در حال بررسی در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا و قانونگذاران ممکن است دوباره بودجه سطوح یک بار بیشتر تصویر روشنی از درآمد مالیاتی توسعه پس از ژوئیه 15.

“در مواجهه با جهانی همه گیر است که همچنین باعث رکود اقتصادی در سراسر جهان و اینجا در کالیفرنیا ما دولت با تصویب بودجه متعادل مسئول و محافظت از امنیت عمومی و سلامت آموزش و پرورش و خدمات به کالیفرنیا جنوبی بزرگترین سختی” Newsom گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

قانونگذاران را متقاعد Newsom تا حد زیادی به جای کاهش به او پیشنهاد ماه گذشته به برخی از دولت های هسته برنامه با مجموعه ای از دیگر بودجه متعادل راه حل: تاخیر در برنامه های پرداخت قرض گرفتن از های مختلف داخلی وجوه و بیشتر خوش مالیات بر درآمد تخمین می زند. توافق نهایی نیز به شدت متکی به ذخایر برداشت تقریبا نیمی از پول در کالیفرنیا 16 میلیارد دلار صندوق “روز بارانی”.

تبلیغات

در حالی که برخی از بودجه انتخاب شد و با حمایت قانونگذاران از هر دو حزب سیاسی اصلی این تصویب طرح تا حد زیادی منعکس کننده اولویت های اکثریت دموکرات.

Graduates walk a red carpet to receive their diplomas in a drive-thru graduation ceremony

(Christina خانه/لس آنجلس تایمز)

مدارس خود را نگه دارد اما فقط به سختی

هنگامی که اندازه گیری مجموع محلی و ایالتی مالیات دلار بودجه جدید اساسا دارای هزینه های مدرسه در تخت به طور متوسط حدود 12000 دلار به ازای هر دانش آموز است. اما تعداد کسانی که می تواند فریب دلیل K-12 مدرسه و کالج ها نمی توان دریافت تمام پول را در یک مد به موقع.

بودجه اجازه به $12.5 میلیارد دلار در بودجه مدرسه — که برخی از آن بدهکار در حال حاضر بیشتر در سال مالی جدید — برای پرداخت اواخر از طریق یک سیستم از “deferrals” تاریخ و زمان آخرین استفاده می شود در طول رکود اقتصادی ، مدارس خواهد بود که عمدتا خود به خود به جای دلار گم شده یا با بهره برداری منطقه صندوق ذخیره و یا گرفتن وام. دولت موافقت خود را با پرداخت پول قرض گرفته شده در پایین جاده.

تبلیغات

یکی دیگر بودجه ارائه می تواند کمک به مدارس پیدا نقدی: دولت به طور موقت انتخاب کنید تا برخی از سهم کارفرما برای پرداخت حقوق بازنشستگی پوشش معلمان و سایر کارکنان.

خارج از مورد نیاز هزینه های دولت را به خود اختصاص 5.5 میلیارد دلار در زمانی بودجه برای کاهش اثرات تغییرات آورده coronavirus بحران است. بسیاری از این پول خواهد شد divvied تا بر اساس یک مدرسه منطقه با غلظت کم درآمد و زبان انگلیسی-یادگیری دانش آموزان در حالی که بخش دیگری متمرکز شده است در جلوه های ویژه بر آموزش و پرورش دانش آموزان است.

مدارس را نیز دریافت خواهد کرد برخی از انعطاف پذیری در الزامات مورد نیاز برای آموزش ساعت با توجه به همه گیر و تاثیر آن بر آموزش برنامه ریزی برای سال تحصیلی جدید.

این کاهش دریافت پاک شده با واشنگتن کمک

یک جزء کلیدی از توافق نهایی میان Newsom و قانونگذاران دموکرات بود چقدر کروناویروس جدید امداد کالیفرنیا ممکن است دریافت این سال از رئیس جمهور تهمت و کنگره و چه کاری انجام دهید تا زمانی که آن می رسد.

تبلیغات

هزینه های برنامه شامل یک لیست از بیش از 11 میلیارد دلار در هزینه های کاهش آن معکوس خواهد شد اگر حداقل 14 میلیارد دلار جدید فدرال دلار وارد این سقوط. برنامه های آموزش و پرورش تسلط لیست و بودجه پیش بینی فدرال اجازه می دهد برخی از پرداخت deferrals اجتناب شود. کاهش به برنامه های مسکن دادگاه عملیات و کودک حمایت دولت نیز خواهد بود که پاک شده. و شیب تند کاهش پرداخت به کارکنان دولت خواهد بود جبران شود.

اگر کمتر از 14 میلیارد دلار می رسد از واشنگتن بودجه نیاز به کسانی که دلار به doled تناسب میان برنامه های مختلف میله میله برای بازگشت.

جارو COVID-19 امداد تلاش

کالیفرنیا جدید بودجه است از راه های مختلفی برای کمک به کالیفرنیا و خدمات دولت ضربه سخت با هزینه های بی سابقه بحران بهداشت عمومی.

استان ها و شهرستانها را دریافت خواهد کرد $1.8 میلیارد دلار از سهم دولت فدرال موجود coronavirus تسکین بسیاری از آن divvied تا بر اساس جمعیت است.

تبلیغات

دولت را بیماری عفونی عملیات خواهد شد افزایش در حالی که دریافت کنندگان برنامه های مختلف به طور معمول نیاز به در فرد مصاحبه برای تعیین واجد شرایط بودن — کسانی که برای دریافت مراقبت در خانه و خدمات سالخورده و نابینا برای مثال قادر خواهد بود به تجدید مشارکت از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس.

بانک مواد غذایی خدمات اضافی دریافت حمایت از دولت است. بنابراین بیش از حد را افراد معلول و همچنین خانواده های آنها. یک برنامه جدید ارائه خواهد شد مسکن و خدمات بهداشت روانی برای دانش آموزان کالج که در سمت چپ مدرسه پس از شروع coronavirus در بهار.

دولت مالیات بر دلار ادامه خواهد داد به مهد کودک کوپن برای کارگران ضروری. تا 15 میلیون دلار خواهد بود خود را کنار بگذارند به عنوان اورژانس کمک های مالی برای دانش آموزان در کالج های دولتی و دانشگاه ها که محروم بودند فدرال کمک های خود را به دلیل وضعیت مهاجرت. و صندوق به طور کلی دلار استفاده می شود برای کاهش دیگر coronavirus کمبود مانند از دست هزینه های ورودی و مالیات سوخت است که معمولا به کمک صندوق کالیفرنیا پارک.

CalWORKs Job Fair signs

(Patrick T. Fallon/بلومبرگ)

تبلیغات

یک محدودیت زمانی برای برنامه های رفاهی

در سال 2012 رژیم صهیونیستی است. جری براون امضا و به قانون حد 48 ماه برای کالیفرنیا برای دریافت کمک از دولت رفاه کمک برنامه CalWorks. پس از آن تغییرات ایجاد شده یک جفت از 24 ماه حداکثر محدودیت زمانی در کار های دیگر مورد نیاز است.

بودجه جدید مجموعه صحنه را برای پاک کردن همه از آن و رفتن به آنچه که قبل از وجود براون فشار: یک عمر حد 60 ماه برای دسترسی به CalWorks خدمات — مطابق با قوانین فدرال و احتمالا ارائه جدید کمک به برخی که از زمان فرار در سال های اخیر است.

“این بیماری همه گیر را خریداری کرده است به بسیار روشن امداد واقعیت مواجه با کاهش درآمد مردم گفت:” فرانک مکه, مدیر اجرایی این شهرستان رفاه مدیران Assn. از کالیفرنیا. “زندگی خود را نمی خطی.”

مقامات محلی مکه گفت: صرف انرژی زیادی در تلاش برای مدیریت متفاوت “ساعت” از واجد شرایط بودن است که آن را در سمت چپ کمتر زمان برای کمک به مشتریان به عقب بر گردیم روی پای خود را.

تبلیغات

بودجه محافظت کلی CalWorks بودجه با استفاده از یک بخش ویژه ذخیره نقدی برای سلامت و رفاه, خدمات پشتیبان گیری از منابع مالی که وجود نداشت در حال رکود.

در جای دیگر می افزاید: بودجه چهار سال بیشتر از دیگر مزایای Calfreshشما برای کسانی که زندگی در جوامع قابل اعتماد بدون دسترسی به آب آشامیدنی سالم. و آن ارائه می دهد دسترسی جدید به دولت را به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد برای برخی از کالیفرنیا بدون وضعیت مهاجرت قانونی به صورتی که یک کودک با سن کمتر از 6.

خدمات بهداشتی و درمانی تا حد زیادی محافظت از کاهش

پزشکی دولت نسخه فدرال پزشکی برنامه در خدمت حدود 1 در هر 3 کالیفرنیا — وسرد یادآوری از شکاف بین فقیر و غنی. در حالی که تقریبا دو سوم از بودجه از دولت فدرال Newsom هدفمند یک آرایه وسیعی از خدمات بهداشت و درمان برای کاهش تحت بودجه به او پیشنهاد ماه گذشته.

دموکراتیک و قانون گذاران را رد کرد و بسیاری از کسانی که کاهش حفظ دسترسی به دندانپزشکی و چشم انداز, خدمات کاردرمانی و فیزیوتراپی و یک برنامه پیشگیری از دیابت. آنها نیز حاضر به کاهش پرداخت ها به پزشکان که درمان های پزشکی بیماران تلاش بودجه جدید تنباکو مالیات که رای دهندگان تایید شده در سال 2016.

تبلیغات

برخی از برنامه ها گسترش خواهد یافت. پزشکی بارداری پوشش را گسترش تا 12 ماه پس از زایمان برای زنان مبتلا به بیماریهای روانی وضعیت سلامت. به عنوان بخشی از یک برنامه فدرال کالیفرنیا را تضمین پزشکی واجد شرایط بودن برای جوانان زیر 21 یا سابق فاستر مراقبت از جوانان زیر 26 در حالی که زندانی.

خدمات اضافی ارائه خواهد شد برای درمان استفاده از مواد مخدر و اختلالات. و وزارت امور خارجه از خدمات مراقبت های بهداشتی خواهد شد که تقریبا 200 میلیون دلار در مالیات بر درآمد حاصل از فروش قانونی ماری جوانا برای آموزش پیشگیری و درمان از جوانان مصرف مواد اختلالات.

Wendy Brown, 58, enters her room at the Cadillac Hotel in Venice on June 1, 2020.

(Genaro ملینا/لس آنجلس تایمز)

خرید هتل به خانه بی خانمان ها

Coronavirus پيشگيري را به ارمغان آورد یک ایده جدید به رواج برای پرداختن به این دولت بی خانمانی بحران: خرید خالی هتل ها و اجرای آنها را برای کسانی که نیاز به سرپناه.

تبلیغات

بودجه صرف $550 میلیون دلار از این بهار فدرال coronavirus کمک به خرید و بازسازی هتل ها, هتل ها و خوابگاهها برای بی خانمان های کالیفرنیا. مقامات محلی در حال حاضر درگیر در این تلاش تحت دولت/محلی مشارکت شناخته شده به عنوان پروژه Roomkey هر چند محلی تلاش در لس آنجلس تلاش کرده است و Newsom فشار ملاقات با مقاومت اولیه در جوامع دیگر.

شهرستان خواهد شد اضافی دریافت 50 میلیون دلار برای کمک به کار این تاسیسات بیش از 12 ماه آینده. در بسیاری از موارد این بازسازی خواهد شد معاف از مقررات کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند به امید سریع اتمام است.

بیشتر بودجه دولت برای بی خانمانی تلاش ها نیز در بودجه: 300 میلیون دلار صرف خواهد شد در بی خانمان برنامه های امداد است که در سال گذشته آغاز شد. استان ها و شهرستانها را هم دریافت کمک های مالی از طریق این برنامه است.

و بودجه افزایش مسکن کمک هزینه 300 میلیون دلار برای مسکن مشاوره وام مسکن و برنامه های امداد و 31 میلیون دلار برای مستاجر کمک های حقوقی. پول می آید از سهم دولت از سال 2012 قانونی و ملی حل و فصل پس از بحران وام مسکن از رکود اقتصادی گذشته — پول دولت سعی کردم به استفاده از به تعادل بودجه در گذشته و مجبور شد در سال گذشته توسط دادگاه به صرف به طور خاص در مسکن کمک کند.

تبلیغات

کمتر کسب و کار معافیت مالیاتی

کالیفرنیا را پیش بینی کسری بودجه خواهد شد پاک شده برای سال آینده بیشتر با مازاد پول نقد و دیگر برنامه های پرداخت تنها با حدود 4.4 میلیارد دلار در سال جدید درآمد مالیاتی. بسیاری از این پول را از دو تغییرات کارگردانی تا حد زیادی در کسب و کار.

کسر به صورت خالص عامل از دست دادن که در آن کسر مجموع بیش از درآمد مشمول مالیات خواهد بود لغو شد و به مدت سه سال به ماسبق به Jan. 1 در خالص درآمد از بیش از 1 میلیون دلار است.

محدودیت های جدید را نیز قرار داده شده به مدت سه سال در کسب و کار تشویقی اعتبار مالیاتی در پوش جبران بیش از 5 میلیون دلار در بدهی مالیاتی برای همان دوره سه ساله.

قابل توجه تلاش برای صرف بودجه گرد و غبار’

بودجه ناظران اغلب اخراج کوچک هزینه اقلام در هزینه های سالانه طرح به عنوان “بودجه گرد و غبار” هزینه بسیار کمی نسبت به کلی مقدار دلار به عنوان به نه شایستگی قابل بحث است.

تبلیغات

اما چاپ خوب ارائه می دهد زیرچشمی نگاه کردن در چگونه دولت واقعا عمل می کند.

یک بررسی توسط مجلس بودجه کمیته نقل بیش از 1.3 میلیون در هزینه های دادخواهی برای برخی از دعاوی زیست محیطی دولت در برابر تهمت و دولت با استناد به تلاش برای دفاع از مفاد این گونه در معرض خطر عمل و اخیر فدرال بیولوژیکی نظرات تأثیر استفاده از آب در کالیفرنیا است.

پاکسازی هزینه های ادامه به کوه برای کالیفرنیا مندوسینو پیچیده فروغ که سوخته برخی از 410,000 هکتار در سال 2018 است. بودجه مجموعه کنار $2.2 میلیون نفر برای حذف باقی مانده در مناطق روستایی شهرستان دریاچه. که در بالا از $3.2 میلیون که در حال حاضر صرف شده است. این امکان وجود دارد اما مشخص نیست که دولت فدرال در نهایت جبران برخی از هزینه های.

بودجه اختصاص $700,000 برای ایجاد یک “گروه کاری” برای کمک به دولت جدید عادلانه پرداخت به بازی عمل به قانون است که اجازه می دهد تا ورزشکاران کالج برای دریافت تایید می پردازد.

تبلیغات

انجام کالیفرنیا قانون جدید تحمیل یک مهلت قانونی برای بابکت شکار افزایش بودجه وزارت امور خارجه از ماهی ها و حیات وحش بیش از $2.7 میلیون نفر است. اجرای کالیفرنیا سیگار ممنوعیت دولت در سواحل و پارک ها هزینه خواهد شد $2 میلیون نفر در سال آینده است.

اما هزینه های آن در مقایسه با رنگ پریده به هزینه برای چیدن زباله های پراکنده در کنار کالیفرنیا بزرگراه: بودجه افزایش Caltrans’ بستر جلو گیری برنامه توسط $31.8 میلیون. که انتظار می رود به رشد برای افزایش دلار 43.4 میلیون سال در تابستان سال 2024 میلادی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>