Bowser خود از حمله آمریکا به میزبان جام جهانی 2026 در DC

سی پرتاب آن نیوجرسی بر روی زمینه سهشنبه و راه اندازی یک پیشنهاد برای میزبانی 2026 فیفا مردان جام جهانی.

در یک اطلاعیه اعلام حرکت رویدادهای سی گفت که واشنگتن “قرار بود بی همتا شهر میزبان برای تاریخی 2026 جام جهانی برای اولین بار پوشا سه کشور: مکزیک کانادا و آمریکا”

شهردار موریل Bowser خود گفت: این رویداد ورزشی جهانی چیزی است که مردم می تواند به جلو نگاه به جهان در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“و هنگامی که به مسابقات می آید به شمال امریکا آن را تنها حس می کند برای سی — ورزشی سرمایه و بخش قهرمانان — به میزبان. ما در حال حاضر یک شهر در ایالات متحده با بازی در 2026 ما نگاه به جلو به متحد کردن جهان” Bowser خود گفت: در انتشار.

یک هیئت مشورتی ایجاد شده است که به آن فرایند مناقصه. Bowser خود و d. C., United لایحه حمید co-صندلی.

“به عنوان یک بومی Washingtonian, I am proud to be a co-صندلی d. C. رسمی کمیته پیشنهاد میزبانی جام جهانی 2026,” حمید گفت. “من نمی تواند فکر می کنم از پر جنب و جوش تر و فراگیر و یا پرشور فوتبال شهرستان برای میزبانی جام جهانی مسابقات در 2026.

“با ما فوتبال ریشه و تنوع فرهنگ شهر ما به ما می دهد پایه و اساس ما به موفقیت برجسته مسابقات و ترک یک تاثیر ماندگار در آینده از این بازی است.”

هیئت مشورتی نیز شامل سرآشپز مشهور خوزه آندرس به عنوان به خوبی به عنوان سابق و فعلی بازیکنان ادی پاپ جوانا Lohman و اندی سالیوان در ایالات متحده زنان تیم ملی و واشنگتن روح.

هیچ محل که در آن رویداد برگزار خواهد شد ذکر شده بود در این نسخه. استادیوم RFK که میزبانی مسابقات در سال 1994 مردان جام جهانی تنظیم شده است به تخریب در 2021.

فیفا یک سند مفصل آنلاین است که برجسته روند مناقصه برای میزبانی جام جهانی. این سازمان است که گل نشسته با رسوایی فساد می گوید: زیرساخت باعث می شود تا 70 درصد از شهر را به طور کلی نمره.

اطلاعات بیشتر و کامل DC2026 هیئت مشاوران فهرست آنلاین در دسترس است.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de