کلارک Richert را Triacontahedron مجسمه سازی به ارمغان می آورد نور به پنج امتیاز

جدید کلارک Richert, مجسمه سازی “Quadrivium,” با هدف روشن دنور با امید.

چهارده-پا آلومینیوم triacontahedron ساختار با سی rhombi نصب شده در 127 شرق 20th, خیابان, در سراسر از سنت اندرو در کلیسای اسقفی و در نقطه جنوبی از Welton راهرو در پنج نقطه در اموال بلا ویستا رستوران مکزیکی. این قطعه در حال حاضر پوشش داده شده با tarp و پرده برداری خواهد شد در یک استقلال جشن شب شروع در 6:30 p. m. روز جمعه, جولای 3.

امی هارمون یک کارگزار املاک و مستغلات و متفکر پشت این پروژه نصب و راه اندازی امیدوار است این مجسمه را متحد پنج امتیاز جامعه و ایجاد فضایی برای بحث و گفتگو در مورد محله اتصال.

قطعه ای است غیر سرزده هارمن یادداشت هر چند آن را به زندگی به محل سکونت به خصوص در شب. او می خواهد برای تبدیل چشم انداز به یک منطقه برای مردم به جمع آوری که در آن همسایه سازمان می تواند میزبان رویدادهای از اجرای برنامه به لیموناد می ایستد.

نام “Quadrivium” اشاره ای به قرون وسطی درسی دانشگاه بر اساس هندسه و ریاضی و موسیقی و نجوم است. هارمون می گوید که سنت دعوت مردم به شرکت در آوردن ایده های خود را فکر می کنم در مورد آینده و آزمایش است.

“این ایده تمام پشت هندسه — اصالت و آنچه در آن ارائه می دهد در شرایط با توجه به دیدگاه های مختلف — امروز آن را مربوط تر از من همیشه می تواند تصور,” او می گوید. “آن را می دهد یک راه برای صحبت در مورد چیزهایی که در بیشتر گسترش راه است.”

هارمون اذعان شده است که وجود دارد نگرانی از محله. این قطعه در ابتدا برنامه ریزی شده بود پرده برداری کرد در ژوئن 3, اما با تظاهرات علیه خشونت پلیس جارو شهرستان برخی از رهبران جامعه پیشنهاد کرد که راه اندازی عقب رانده شود. در حالی که بسیاری از ابراز شور و شوق در مورد آرمان برای شروع مکالمات دیگران اشاره کرده اند که مجسمه سازی است که انتزاعی است و ریشه در مبهم هندسه ممکن است به ارمغان بیاورد مورد نظر گفت و گو است. اما هارمون می گوید که حتی اگر پیام ظریف است او خوشبین است که آن را به مردم فرصتی برای مکث و تأمل و بحث در مورد آینده جامعه است.

بیش از 25 سال فعالیت حرفه ای در املاک و مستغلات هارمون باعث شده است تا بسیاری از مقیاس برنامه ریزی و تلاش در پنج امتیاز و می گوید او با این نسخهها کار سخت برای ایجاد روابط قوی با استفاده از هنر به عنوان یک راه برای آوردن جامعه با یکدیگر است. یکی از امضا پروژه ها تبدیل مثلث پارک در 2300 لارنس خیابان که در آن مردم دچار بی خانمانی استفاده می شود به اردوگاه. هارمون تبدیل آنچه او را توصیف به عنوان “هروئین دن” را به یک باغ شهری. منتقدان ناودان پروژه برای جابجایی مردم و طرفداران دفاع و پشتیبانی آن برای زیباسازی شهر است.

اخیرا هارمون پیشنهاد بلند پروازانه پنج هکتار پروژه در وسط پنج محله است که با پیوستن به یکدیگر: Curtis, پارک, بیرون از شهر, مرکز شهر, Arapahoe مربع و Ballpark. در حالی که این تلاش از هم جدا افتاد, او هنوز هم می خواستم برای انجام کاری با زمین است. “ما تا به حال بسیاری از لایه های تاریخ, اینجا,” او می گوید. “من می خواستم به عنوان یک همسایه خوب.”

هر چند “Quadrivium” در حال حاضر نصب شده در بلا ویستا اموال هارمون نهایی طرح به حرکت آن را به خالی ترافیک مثلث در این نزدیکی هست. او توضیح می دهد که پس از سنت جانز اسقفی کلیسا سوزانده در سال 1908 در شهر زیبا و جنبش تغییر دنور شبکه 45 درجه به همین دلیل است که بسیاری از وجود دارد به شکل مثلث فضاهای میان دنور خیابان. “جالب اینجاست که این مجسمه از مثلث” او می گوید. “مثلث جالب هستند اما در دنور آنها یتیم مانده.”

Installation of "Quadrivium" at 127 East 20th Avenue.گسترش

نصب و راه اندازی “Quadrivium” در 127 شرق 20th خیابان.

Nell Salzman

هنرمند Richert شده است وسواس با اشکال هندسی. برادران و پدر خود بودند همه ریاضیدانان. او مورد مطالعه بسیاری از ریاضی در دبیرستان او می گوید: اما در کالج او بیشتر ثبت نام در کلاس های هنر. Richert ” ایده های بعدی بودند الهام گرفته شده توسط R. باکمینستر فولر گنبد متشکل از سطوح هندسی. او آگاه شد فولر کار در دبیرستان و آن را تا حد زیادی تحت تاثیر کار خود را.

پس از حضور در دانشگاه در دانشگاه کانزاس و دانشگاه کلرادو در دهه 60 و ’70 Richert تاسیس هنرمند جامعه شناخته شده به عنوان رها کردن شهر در اموال در جنوب کلرادو در نزدیکی ترینیداد. “وجود ما ساخته شده جامعه ما از ماشین های جراحی. و ما ساخته شده اند. ما زندگی در گنبد. و گنبد من زندگی می کردند در سه سال هزینه 14 دلار برای ساخت” او به یاد می آورد با خنده. “و از آن راحت بود. زندگی من خوشحال بود.”

نام قطره شهرستان نمی آید از “رها کردن” و یا “حذف اسید” به عنوان هیپی-هنرمند تصویر ممکن است نشان می دهد بلکه از Richert زمان در دانشگاه کانزاس است. او و دوستان او تا به حال اجاره یک انبار وجود دارد و آنها را به رنگ سنگ و رها کردن آنها را به پیاده رو از بالا. “ما شگفت زده شدند مردم در واکنش به حذف این سنگ. و بنابراین ما شروع به رها کردن چیزهای بیشتر و بیشتر. بزرگترین چیزی که ما تا کنون کاهش یافته بود پیانو,” او می گوید.

او و چهارده هنرمندان دیگر که از نظر قانونی متعلق به زمین در کلرادو خود به نام “قطره چکان.” Richert می گوید که گاهی اوقات وجود دارد به عنوان بسیاری از چهل نفر در اموال. معروف مردم آمد و آنها اغلب حوادث بزرگ و جشن.

در سال های پس از, Richert ایجاد کرده است خود را به عنوان یکی از ایالت مشهورترین هنرمندان. هارمون شناخته شده او برای پانزده سال. “بیشتر شما را وادار به دانستن Clark بیشتر دوست دارم کلارک” او می گوید. “تمام عمر خود را کرده است در مورد ساخت هنر روزمره بخشی از زندگی است. واقعا زیبا.”

Richert و هارمون صحبت کرده بود در مورد قرار دادن گنبد متشکل از سطوح هندسی در صدر هارمون ساختمان ها برای سال. و در حالی که “Quadrivium” است که بر روی زمین نصب شده در خارج از یک رستوران رویای خود را از ایجاد یک گنبد در نهایت تبدیل به یک واقعیت است.

“شما می توانید آن را از همه جا” هارمون می گوید. “این است که نور از راه دور است. آن را تقریبا به تقویت این ایده که همه ما متصل است.”

Richert عمدی بوده است در مورد الگوهای نور در هر فرد لوزی از قطعه. در شب لامپ های LED حرکت در داخل و خارج متناوب بین انواع مختلف حرکت. نور تغییرات در راه است که triacontahedron ساختار درک است.

“برای افرادی که به ابعاد بالاتر از triacontahedron در نظر گرفته شده است یک سایه و یا طرح از ششم ابعاد” Richert یادداشت ها.

Richert و هارمون امیدواریم که کروی جلوه ای از آنچه آغاز شده بود در رها کردن شهر در ’60s کمک خواهد کرد که ایجاد یک فضا برای بحث و گفتگو در مورد تعامل جامعه کشیدن در سازمان های محلی و شرکای.

“هنر فراتر از زمان” هارمون می گوید. “ما به برخی از دستیابی به موفقیت در لحظه های با چیزهایی که بزرگتر از ما هستند. هنر چیزی است که همه ما می تواند به اشتراک گذاری بدون توجه به سن شما مهم نیست که چه قدم از زندگی شما در آن هستید.”

“Quadrivium” پرده برداری خواهد شد در 6:30 p. m. روز جمعه, جولای 3 در 127 شرق 20th, خیابان
پس از نصب و راه اندازی جشن که شامل یک مجازی عملکرد کلرادو سمفونی و Cleo پارکر رابینسون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de