دنور رئیس شورای شهر لغو نشست هفتگی نقل COVID

دنور رئیس شورای شهر Jolon کلارک را لغو کرده است, شورای منظم هفتگی جلسه تنظیم برای 5:30 بعد از ظهر امروز در ژوئن 29.

“نگرانی بزرگ است COVID گسترش یافته است. ما در حال نقشه کشی جمعیت بزرگتر در هر هفته و ما نیاز به آمده تا با یک روش به صورت مجازی مشارکت عمومی به طوری که ما در حال تشویق این جمعیت زیادی هم می گوید:” استیسی Simonet, یک شورای, سخنگوی, که اشاره می کند که در حالی که کلارک پذیرش ورودی از بقیه اعضای شورا تصمیم نهایی برای لغو شد خود را به تنهایی.

اما در حالی که COVOD-19 مورد بوده است که در کلرادو هر کسی نمی خرید کلارک دلیل لغو نشست. فعالان مرتبط با دنور فصل از حزب سوسیالیسم و آزادی آن را “شل و ول ببخشید.”

“این عالی نشان از بزدلی اگر شورای شهر فکر می کند که این نوعی از یک قدرت حرکت می کند. آنها مرده اشتباه است. آنها نگاه بسیار کوچک و احساساتی می گوید:” لیلیان خانه یک سازمان با PSL دنور.

خانه و ده ها تن دیگر به دنور شورای شهر در جلسه دوشنبه گذشته زمانی که نظر عمومی بخش رشد به دو ساعت و نیم به مردم ابراز نگرانی های خود را در مورد خشونت پلیس و استدلال برای defunding پلیس. هنگامی که کلارک سعی کردم به دنبال به طور منظم شورای دستور کار در جلسه او فریاد زد و در نهایت کوتاه آمد.

هفتاد نفر امضا کرده بود برای اظهار نظر عمومی بخش قابل ملاحظه ای بالا شماره برای دنور شورای شهر نشست. از آنجا که هر کس می تواند مناسب در شورای اتاق های کارکنان شهرستان افتتاح شد تا چند سرریز اتاق.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

با توجه به Simonet آن را دشوار است به ویژه اجتماعی را حفظ فاصله در شورای اتاق زیرا افرادی که به جلسات نمی خواهید به نشستن در سرریز اتاق. “مردم به یک جلسه به gett به بخشی از این نشست” او می گوید. “آنها نمی خواهند به تماشای آن در تلویزیون” Simonet یادداشت ها.

Simonet هل در مقابل خانه پیشنهاد که شورای لغو این هفته جلسه زیرا کسانی که در حال حاضر برای اظهار نظر عمومی در هفته گذشته فرماندهی چند ساعت اول نشست.

“من فکر نمی کنم که درست است. هر هفته ما تا به حال بیشتر مردم ثبت نام به صحبت می کنند و از ما می دانستیم که ما می توانید در زمان اختصاص داده شده است. گسترش داده ایم که جلسه در هر هفته به جای آن مردمی. آنها تصمیم به توان بی تاب می گوید:” Simonet. پنجاه و پنج نفر در حال حاضر به امضا رسید تا به صحبت می کنند در ژوئن 29 قبل از امشب جلسه لغو شد.

اوایل در طول COVID-19 pandemic, Denver, شورای شهر ایجاد شده و راه را برای برخی از اعضای شورا برای شرکت عملا در دوشنبه جلسات. حتی پس از آن, اما, حداقل هفت اعضای شورا تا به حال به حضور فیزیکی در اتاق و هنوز هم تا به حال اجازه داده می شود در.

به همین دلیل به سادگی تعویض به یک جلسه مجازی امشب نمی توانست ثابت موضوع ممکن است COVID گسترش در شورای اتاق با توجه به Simonet که اشاره می کند که شورا در حال کار بر روی ایجاد یک مجازی, مشارکت روند برای اعضای عمومی. آن را نیز سازماندهی گوش دادن جلسات او می گوید:.

در ضمن برای سوسیالیسم و آزادی برگزار خواهد شد “مردم تاون هال” در 6 p. m. در این شب در خارج از شهر و شهرستان ساختمان دنور.

“ما خواهد بود صحبت کردن به طور مستقیم به افرادی که قدرت” او می گوید: “و ما صحبت می کنند به رسانه ها و آنها نمی تواند اجتناب از ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>