دیکسی مارک دنور مبتنی بر علف هرز خوراکیهای شرکت تغییر خواهد کرد نام

دیکسی مارک دنور مبتنی بر ماری جوانا خوراکی و نوشیدنی تولید کننده با عملیات در شش متحده تغییر خواهد کرد نام تجاری نام طبق یک اطلاعیه از شرکت.

این شرکت در حال ساخت این حرکت با توجه به بافت تاریخی از “دیکسی” یک کلمه متصل به جنوب با اختلاف ریشه در قدمت آن به 1700s; “دیکسی” یک قرن نوزدهم, آهنگ, شد, محبوب راهپیمایی لحن برای مؤتلفه ارتش در طول جنگ داخلی.

پس زمینه “دیکسی” تبدیل به یک موضوع ملی مکالمه تمام ماه به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند ادامه داد: در سراسر کشور است. موسیقی کشور عمل Dixie Chicks کاهش یافته است و این کلمه از نام آن و در حال حاضر Dixie برندها به دنبال کت و شلوار.

در بیانیه ای در Dixie مارک وب سایت, شرکت تماس این تصمیم را “یک گام کوچک به جلو است.”

“به تازگی ملی گفتگو در مورد نژاد پرستی و بی عدالتی متمرکز شده توجه ما را به درد Dixie نام می تواند باعث مرگ به زمینه های تاریخی از کلمه. ما ایستاده شانه به شانه با جامعه سیاه پوستان و ما بصورتی پایدار و محکم ایستاده در برابر نژاد پرستی و بی عدالتی” این بیانیه می خواند. “به ماندن درست به این ارزش ها ما تصمیم به تغییر نام ما. به عنوان ما را در این تغییر ما را با دقت گوش دادن به جامعه ما مشتریان ما و کارکنان ما است. در حالی که این تغییر زمان را ما متعهد به اجرای آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. ما امیدواریم که این تغییر یک گام کوچک رو به جلو برای فقط و برابر جهان است.”

دیکسی مارک می گوید که به دنبال یک نام جدید, درخواست برای پیشنهاد و یا بازخورد به ارسال آن به ایمیل [email protected]

با توجه به اعلام مدیرعامل چاک اسمیت Dixie مارک های محصولات فروخته خواهد شد و برچسب شده به عنوان “جدید با نام تجاری و بسته بندی می شود به بازار است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

شرکت عموم معامله کردم که شروع آن در دنور Dixie مارک های مورد توافق برای معامله کسب ارزش $43.2 میلیون در ماه مارس با یک شاخه کانکتیکات مبتنی بر ماری جوانا شرکت سرمایه گذاری افزایش سرمایه; معامله معکوس را تصاحب دیکسی دین است انتظار ها به پایان رسید با سه ماهه سوم سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>