چگونه COVID-19 بحران آسیب دیده کلرادو مسیرهای

کلرادو اخیر بهداشت عمومی منظور در محل قرار داده برای مبارزه با COVID-19 است به نام “امن در خانه و در قریب به اتفاق, بزرگ, خارج از منزل است.” اما حتی قبل از اینکه این حکم به اثر رفت فرماندار Jared پلیس شد به طور فعال تشویق ساکنان به استفاده از دولت های دیدنی و جذاب, شبکه ای از پیاده روی و دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده روی و قدم کردن مسیر به منظور ایجاد فاصله فیزیکی و اقامت حداقل شش فوت دور از کسانی که ممکن است نزدیک است.

معلوم این آخرین قطعه از مشاوره کمی مشکل ساز است. کلرادو مسیرهای شد mobbed پس از اقامت در خانه سفارش تحمیل شد در اواخر ماه مارس و مقامات مانند مت رابینز جامعه اتصالات مدیر در جفرسون کانتی فضای باز تایید می کنند که باز کردن فضا استفاده شده است ادامه داد: به خوبی بالاتر از حد متوسط از محدودیت برداشته شد. اما بهترین شیوه های ایمنی مربوط به این ویروس منجر به ناخواسته پیامدهای زیست محیطی.

“ما قطعا دیده چالش از مردم در تلاش برای فاصله اجتماعی با پله کردن مسیرهای پیاده روی” رابینز می گوید. “بسیاری از مسیرهای پیاده روی در پارک ها باریک در هر نقطه بین هجده و 36 اینچ و بسیاری از آنها سطوح طبیعی. و ما را دیده ام برخی از کسانی که مسیرهای گسترده تر با شش پا به دلیل حجم خالص.”

رابینز اشاره می کند که “مردم گام اما آنها همچنان در قوس حرکت راه رفتن را از طریق پوشش گیاهی است. سپس نفر بعدی همان — و از آنجا که ما دیده ایم واقعا مقدار قابل توجهی از آسیب به منابع طبیعی است. در بهار ما واقعا تعداد کسانی که بوته ها و علف ها به حفظ از طریق ماه های گرم تابستان. اما بسیاری از کسانی که زیر پا گذاشته و ما نمی دانیم که آیا و چگونه آنها در حال رفتن به می آیند.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“ما شده ایم در مواجهه با تقریبا یک بازدید کننده جدید از نوع” از زمان شروع این بیماری همه گیر” رابینز می افزاید. “آنها کسانی هستند که لزوما آماده شده است. آنها با پوشیدن کفش مناسب آنها آب ندارد و یا کرم های ضد آفتاب و اگر آنها در حال دوچرخه سواری آنها ممکن است یک بلندگوی بلوتوث بر روی آن. آنها مردمی معمولی ما استفاده می شود به بیرون آمدن.”

بسیاری از این افراد “نیست بسته بندی کردن” او همچنان ادامه دارد. “ما شاهد تعداد زیادی از باقی مانده: مواد غذایی سریع و کیف و حتی سگ زباله در کیسه های که در آن مردم باید آن را برداشت اما پس از آن آنها را ترک کیسه. که ممکن است چرا که همه ما کوه پارک خرس ضد سطل زباله با رسیدگی شما باید به جلو به باز کردن. شاید وجود یک نگرانی در مورد دست زدن به رسیدگی — به طوری که آنها بازی شیر یا خط باقی مانده در سمت. من مطمئن هستم که آنها در حال انجام آن با کینه توزی اما آنها در حال فکر کردن در مورد کل تاثیر در پارک.”

برای مقابله با مسائل مانند این Jeffco رنجرز و دیگر پرسنل باید متمرکز بر آموزش و پرورش تلاش های مربوط به مناسب دنباله آداب رابینز می گوید که اضافه می کند که او فکر می کند آن را بزرگ که بیشتر و بیشتر مردم در حال تجربه وسیع و خارج از منزل بزرگ است که پلیس سیاهی. او فقط می خواهد کسانی که مبادرت به این مناطق باید بیشتر ملاحظه در مورد اقدامات خود را با توجه به منابع و همچنین به عنوان همکار کوهنورد و دوچرخه سواران.

“ما نمی دانیم که چه طبیعی جدید در حال رفتن به” او اذعان دارد: “اما ما تمام شده است مقید کردن برای مدت زمان طولانی. بنابراین خط پایین این است که به نوعی به یک دیگر و به مادر طبیعت. در پایان روز, ما در حال رفتن را از طریق این و آن را به خوبی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de