John Savage نشان دهنده ‘, مهر, تیم,’ ‘شکارچی گوزن’ پیش از جولای چهارم


جان وحشی به نظر می رسد به عنوان مورچه کوین در CBS سریال “مهر و موم تیم است.” (اریک Voake/CBS)

Fardia electronics است Jason logic wolf برجسته ‘, مهر, تیم,’ ‘شکارچی گوزن’

او به نقش نظامی در “شکارچی گوزن” (1978) و “خط قرمز نازک” (1998).

در حال حاضر, John Savage ستاره در “SEAL Team” در CBS یک وطن پرست نشان می دهد به جریان این چهارم جولای.

“این خوب است اسکریپت نمایش” Savage گفت fardia electronics. “آن را به ارمغان می آورد لحظات کمی را که روشنگر ما در اینجا به خانه آنچه که آنها در حال برخورد با بیش از وجود دارد. … این برای من چیزی است که من فکر می کنم تلویزیون آوردن به ما آموزش و پرورش است. من احترام به نوشتن … به نمایندگی از تصاویر بزرگ از خدمات بیش خاورمیانه: پاکستان, افغانستان, عراق و ایران است.”

ایجاد شده توسط بنیامین Cavell نشان می دهد پیروی از زندگی شخصی و ماموریت های خطرناک امریکا نخبگان نیروی دریایی مهر و موم. وحشی پخش مورچه Quinn, پدر, پسرم, Quinn (A. J. Buckley) در چهار قسمت از فصل 3 به امید امی nod برای مهمان بازیگر.

“A. J. Buckley باور نکردنی بود … و من بسیار سپاسگزار برای کار با او را به عنوان پدر او در حال بازگشت به خانه اش در منطقه” Savage گفت. “[این] بسیار شخصی اما این یک تصویر واقعی از چقدر مردم باید در زندگی خود تجربه و چقدر مهم و چقدر سخت است [آن است] گاهی فقط مربوط به مسائل خود را با خانواده یا دوستان خود.”

وحشی نیز تحسین Jason Hayes’ نقش رهبری به عنوان David Boreanaz.

“این فقط باور نکردنی توانایی خود را به در واقعی شخصیت های مختلف از او پیش از آن در دیگر خود را نشان می دهد [‘استخوان’] — بسیار مغزی تقریبا طنز هوش عمل — اما این یکی قطعا خون و احشاء” Savage گفت.

متولد در لانگ آیلند نیویورک در سال 1949 وحشی دیدم مقدار زیادی از خانواده اعضای خدمات.

“من با که در اطراف من به عنوان یک بچه پست جنگ جهانی دوم و جنگ کره دامپزشکان آینده صفحه اصلی” Savage گفت. “من خاله و عمه ها همه رفت و نظامی است. … پدرم در [دریایی] سپاه در اقیانوس آرام [در طول جنگ جهانی دوم]. … او تا به حال کابوس در مورد تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند. او خود را از دست داد تیم ملی. او از دست همه. او یک توپچی.”

در سال 1978 او ستاره دار در, Michael Cimino بهترین عکس برنده “شکارچی گوزن” (1978) بود که تقسیم به سه بخش مجزا — steelworkers در غرب پنسیلوانیا, ویتنام, P. O. W. s بازی رولت روسی و زخمی جانبازان در V. A. بیمارستان.

“داستان گرفته شده از یک داستان واقعی, یک کتاب که ممنوع شد توسط حزب کمونیست که مجبور به انجام پس از انقلاب در روسیه” Savage گفت. “آنها تغییر فیلمنامه آن کار را به اینجا … این اثر در مردان جوان از روسیه و آمریکا به جامعه است.”

نتیجه این شد بهترین نگاهی به PTSD پس از “بهترین سال های زندگی ما” (1946).

“[‘بهترین سال های زندگی ما’] یکی از مورد علاقه های شما به عنوان یک بچه” Savage گفت. “این سخت بود [برای جانبازان] برای دریافت یک شغل در بسیاری از اوقات یک کار سخت بود برای نگه داشتن بر روی, شما در حال رفتن را از طریق مسائل که در آن مردم متفاوت از آنهایی که شما بوده ام به خدمت ، دنیای واقعی به همان اندازه که شما می خواهید به بخشی از آن همیشه آسان نیست.”

در سال 1989 او تحویل داده های مختلف اجتماعی در تفسیر اسپایک لی “انجام کار درست” (1989) که در آن شخصیت خود را scuffs این Jordans Buggin’ از, که به او می گوید برای رفتن به جایی که او آمد از آن Savage ئی اعلام کرد: “من متولد بروکلین!”

“این یک هدیه” Savage گفت. “سنبله به من داد یک حلقه. من در راه برگشت به آفریقای جنوبی و در واقع او گفت: “اجازه دهید فقط کنار هم قرار دادن این صحنه کمی.’ آنها تا به حال شروع فیلمبرداری نشده است. … من ریشه های خانوادگی در هلندی بروکلین و آن را به معنای زیادی به من. این فقط یکی از آن لحظات بود که فقط اسیر درخشان توسط یک نویسنده بزرگ-مدیر.”

در واقع, وحشی می بیند شباهت های بسیاری به زندگی ماده تظاهرات امروز است.

“نگاه ما به واکنش های خشونت آمیز و همچنین فوق العاده قوی و تلاش افراد جوان فقط به گرد هم می آیند و مراحل را با هم رو به جلو” Savage گفت. “من دیدم نیاز به انرژی جدید هنگامی که جوان بودم و بچه ها خود را قربانی زندگی در کالج [at] ایالتی کنت.”

امروز جنبش مرکب اقتصادی نگرانی از coronavirus بیماری همه گیر.

“ما شده است را از طریق قبل از این به عنوان یک کشور … در ’20s و 30s” Savage گفت. “ما در زمان بسیار تهاجمی حرکت می کند به صرفه جویی در آنچه که در نظر گرفته شد گرد و غبار باول. همه ما در برخورد با گرد و غبار باول در حال حاضر. ما فقط ما باید واقعا کار در باغ ما.”

در هر صورت او همچنان امیدوار است که ملت گزاف گویی خواهد شد.

“این یک روند رو به رشد اما ما مردم خوب در خارج وجود دارد” Savage گفت. “این راهپیمایی صلح در روز گذشته به من [مانند Hal Ashby را] ‘Coming Home,’ من عاشق این فیلم اما این قسمت تلویزیون [هستند] نزدیک ما هستند که به ‘Coming Home’ از مردم حتی در همان خانواده یا همان جامعه است اما نیاز به گرد هم می آیند.”

Fardia electronics است Jason logic wolf چت با John Savage (مصاحبه کامل)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de