4 جولای خواهد بود do-or-die لحظه برای کالیفرنیا به عنوان coronavirus شدت گرفتن

با کروناویروس موارد صعودی در کالیفرنیا آینده ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته است که در شکل دادن به یک آزمون بسیار مهم برای اینکه ساکنان می تواند به کاهش رفتارهای پرخطر و کاهش شیوع.

داده ها نشان می دهد زمان پرش در مواردی به نظر می رسد برای شروع دور آخر هفته روز یادبود فقط به دولت اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است. مقامات بر این باورند بسیاری از مردم از سر گردهمایی های اجتماعی پس از ماه ها ماندن در خانه و کمک کرد که گسترش ویروس. یادبود روز تعطیل شد و پس از فارغ التحصیلی و روز پدر جشن.

عوامل دیگر در افزایش شامل مردم بازگشت به رستوران ها و کافه ها که در آن بازرسی را در بر داشت که بسیاری از کسب و کار بودند زیر اجتماعی-دورى و سلامت و قوانین ایمنی.

تبلیغات

آنچه در حال مقامات انجام برای آماده شدن برای ژوئیه 4?

لس آنجلس را نزدیک سواحل جمعه و ممنوعیت آتش بازی در نمایش در انتظار چهارم جولای تعطیلات.

اگر چه آن را یک “تصمیم دشوار” این تعطیلی بسیار مهم هستند چرا که بسیاری از مردم جمع آوری به جشن می گیرند — که می تواند “یک دستور برای افزایش انتقال COVID-19,” شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر در بیانیه ای گفت شنبه.

تمام سواحل عمومی piers, عمومی, ساحل, پارکینگ, ساحل, مسیرهای دوچرخه “که گذشتن که sanded بخشی از ساحل” ساحل و نقاط دسترسی بسته خواهد شد و از 12:01 صبح جمعه تا ساعت 5 شنبه. ممنوعیت آتش بازی در نمایش تنها به چهارم جولای آخر هفته.

تبلیغات

“من می دانم که چقدر به ما نگاه رو به جلو در این زمان از سال” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: در جمعه شب خبر جلسه. “اما در این سال نیست. در این سال ما باید به فکر می کنم در مورد صرفه جویی در زندگی می کند برای محافظت از آنچه که ما در این کشور و … به مطمئن شوید که اقتصاد ما نمی تواند بیشتر مراحل رو به عقب.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز یکشنبه دستور داد هفت شهرستان از جمله لس آنجلس به طور میله و nightspots که باز شد.

San Diego County, میله های لبنی و از wineries آموخته دوشنبه که آنها نمی خواهند اجازه داده می شود به کار گیرند حداقل نه در معنای سنتی, شروع روز شنبه در 12:01 صبح در حالی که رستوران هنوز هم اجازه داده می شود برای خدمت به نوشیدنی با وعده های غذایی به هیچ کس مجاز به ایستادن در اطراف با نوشیدنی در دست خود را پس از سکته مغزی از نیمه شب.

Newsom تهدید را به منظور بازگشت به اقامت در خانه بخشنامه در Imperial County, که در آن او گفت: میزان موارد مثبت شده است به عنوان بالا که 23 درصد اگر مقامات محلی انجام نمی بنابراین خود به خود.

تبلیغات

“اگر آنها ناموفق در ایجاد اجماع در اطراف رفتن به اقامت در خانه سفارش قاب ایالت کالیفرنیا ادعا خواهد کرد خود را و مطمئن شوید که اتفاق می افتد” Newsom روز دوشنبه گفت:.

او همچنین هشدار داد که دولت این است که با توجه به محدودیت های اضافی در مناطق دیگر.

“به من اجازه دهید صریح با شما: ما با توجه به تعدادی از چیزهای دیگر برای پیشبرد و ما خواهد بود و ساخت آن به عنوان تغییر شرایط,” او گفت:.

تبلیغات

چه کارشناسان می گویند ؟

مقامات بهداشت عمومی انتظار می رود reopenings به فشار تعدادی از coronavirus موارد — اما نه تا این حد.

رابرت Kim-Farley پزشکی اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری های متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت گفت: تنها راه برای کشف کردن که چگونه برای باز کردن است به آن را انجام دهد به تدریج و شماره گیری همه چیز به عقب اگر این بیماری گسترش بسیار سریع آن ممکن است پایمال بیمارستان بعد. و این چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر.

“در حال حاضر ما در حال شناخت همه چیز در حال رفتن است. بنابراین ما در حال شماره گیری آن را بازگشت دوباره” کیم-Farley گفت.

تبلیغات

دکتر اتو یانگ یک استاد پزشکی و معاون رئیس بیماری های عفونی در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در UCLA گفت که او فکر L. A. شهرستان بازگشایی شد بیش از حد به سرعت.

“بسیاری از چیزهایی که واقعا کار را برای کاهش انتقال مانند تماس با ردیابی و حتی ماسک — بستگی خود را با شروع در پایین [بیماری] کنترل سطح” یانگ گفت. “آن را به آتش قیاس: اگر آتش نمی کردن فقط سوختن embers — اگر هنوز هم وجود دارد فعال جیب آتش — سپس حمایت کردن به شما اجازه چیزهای شعله ور بسیار به سرعت.”

پزشکان به طور فزاینده ای بیشتر جوانتر بیماران. “ما هنوز در حال گرفتن برخی از بیماران مبتلا به بیمار, اما ما همچنین شاهد بیشتر افراد جوان که در موارد خفیف,” یانگ گفت.

بر اساس آنچه بیماران گفتن پزشکی کارکنان جوان مردم می گویند آنها مشکوک به ویروس بود به دست آورد “بیرون رفتن و معاشرت بیشتر است.” او افزود: “این به نظر می رسد مانند آن را یا جمع های خانوادگی و یا فعالیت های اجتماعی.”

تبلیغات

یانگ گفت: تظاهرات در برابر مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس به نظر نمی رسد بود به خصوص عامل مهمی در گسترش بیماری است. وی با ذکر زمان مطالعات اپیدمیولوژیک نشان می دهد که هوای طبیعت از تظاهرات و این که بسیاری از معترضان ماسک عینک محدود گسترش ویروس.

کجا ایستاده ایم و در حال حاضر ؟

دولت شکست رکورد دوشنبه برای بیشترین تعداد از جدید کروناویروس موارد گزارش شده در یک روز شمارش بیش از 8000. این سومین بار در هشت سال دولت را شکسته و رکورد جدید روزانه موارد با توجه به لس آنجلس تایمز’ کالیفرنیا coronavirus ردیاب.

تبلیغات

یک بار تجزیه و تحلیل نشان داد که کالیفرنیا است که در مسیر تقریبا دو برابر تعداد coronavirus موارد در ماه ژوئن بیش از کسانی که در آن ثبت شده است. ماه گذشته وجود دارد 61,666 موارد گزارش شده در سطح ایالت; توسط دوشنبه شب وجود دارد 114,196 موارد گزارش شده برای 28 روز اول از ماه ژوئن است.

توسط دوشنبه شب وجود دارد تجمعی 223,000 موارد تایید شده و بیش از 5,900 coronavirus مربوط به مرگ و میر در کالیفرنیا است.

فرر گفت: افزایش اثبات شده است — “قطعی” — که جامعه انتقال افزایش یافته است با میزان تجمعی از کسانی که تست مثبت برای عفونت افزایش از 8 درصد به 9 درصد. مقامات در حال حاضر هشدار داد که 1 در 140 ساکنان احتمالا ندانسته آلوده به این ویروس و بیماری مسری به دیگران یک به سه برابر افزایش بیش از هفته گذشته طرح 1 در 400 است.

این بدان معناست که یک نمونه بزرگ مشغول فروشگاه احتمالا چند عفونی افراد وارد و فروشگاه هر روز, مقامات گفت.

تبلیغات

علاوه بر این مقامات بهداشت نشان داد که در آخر هفته پس از تاریخ 19 ژوئن — روز لس آنجلس به چراغ سبز برای میله های لبنی از wineries و کسب و کارهای مشابه به بازگشایی — بیش از 500 ، 000 نفر بازدید این شهرستان به تازگی بازگشایی لکه های شبانه.

بازرسان اما یافت می شود در طول تعطیلات آخر هفته که کارکنان در حدود نیمی از کافه ها و رستوران ها بازدید نمی شد با پوشیدن ماسک های صورت و یا سپر. نیمی از میله و یک سوم از رستوران های بازرسی نمی شد پیوستن به اجتماعی-دورى از پروتکل های.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de