L. A. می تواند پرداخت هزاران نفر از کارگران شهرستان تا $80,000 بازنشسته

شورای شهر لس آنجلس است که آماده ارائه هزاران نفر از شهرستان کارکنان پرداخت نقدی به بازنشسته بخش عمده فشار برای کاهش هزینه های حقوق و دستمزد در طول یک اتفاق می افتند بحران مالی است.

در مورد 2,850 کارکنان یا حدود 8.2 درصد از نیروی کار شهرستان خواهد بود واجد شرایط برای buyouts تا $80,000 اگر آنها بازنشسته در سال آینده بودجه شهرستان تحلیلگران گفت.

این برنامه را در نتیجه عمده ای کوچک از نیروی کار بزرگترین پس از رکود اقتصادی سال 2008 راه اندازی جدید کاهش در خدمات. هنوز شهردار اریک Garcetti ستایش ابتکار گفت: این امر قطع کارمند هزینه ها در حالی که با تکیه بر کمتری کارمند کردند روز به تعادل بودجه.

“آن را به شما صرفه جویی در پول. آن را به شما صرفه جویی در هزینه. و آن را می شاید کاهش furloughs,” او گفت:.

تبلیغات

شورا بودجه و امور مالی کمیته تایید buyouts دوشنبه, تنظیم صحنه برای شورا رای در روز سه شنبه. اگر تایید شده, شهرستان, کارکنان که واجد شرایط بازنشسته شده اند و در مواجهه با تهدید furloughs — می توانید شروع به استفاده از برای بازنشستگی پرداخت هفته آینده.

پیشنهاد می آید به عنوان شهر سالن چهره طیف وسیعی از وخیم مالی حالات باعث شده هر دو توسط یک قطره در بینی درآمد مالیاتی و هزینه اتحادیه قرارداد حمایت Garcetti و این شورا در سال های اخیر است.

این شهر کارمند اتحادیه های کارگری تا به حال لابی به شدت برای بازنشستگی برنامه توصیف آن به عنوان یک راه برای جلوگیری از Garcetti را طرح کردند. Furloughs را تحویل 10% کاهش پرداخت به حدود 16,000 غیر نظامی شهرستان و کارکنان و صرفه جویی در این شهر حدود 150 میلیون دلار در بودجه سال, با توجه به شهرستان تخمین می زند.

شهر را نجات $23.2 میلیون نفر در سال آینده اگر نیمی از کارگران واجد شرایط موافقت با بازنشسته گفت: شهرستان افسر اداری غنی Llewellyn بالا-سطح بودجه تحلیلگر. اگر هر کارگر واجد شرایط شرکت در برنامه های شهرستان را ذخیره کنید $58.7 میلیون, او گفت:.

تبلیغات

عضو شورای باب Blumenfield ابراز نگرانی در مورد خریداری استراتژی و گفت: این خطرات به این شهر منابع مالی و عملیات خود را.

“اگر اقتصاد بدتر می شود و ما در نهایت نیاز به انجام furloughs به هر حال پس از آن ما ساخته شده است یک اشتباه است.” “سپس ما فقط آن را بدتر پرداخت این مبلغ یکجا پرداخت.”

Llewellyn گفت که او انتظار دارد متوسط بازنشستگی خریداری خواهد شد طیف وسیعی از $60,000 $70,000. برای هر یک از کارکنان به اندازه خریداری خواهد شد بستگی دارد حقوق و دستمزد خود را و سال خدمات.

جک Humphreville که خدمت در محله شورا بودجه طرفداران ابراز alarm بیش از این پیشنهاد گفت: این مکان داده شده است زمان کمی برای مطالعه آن است. بازنشستگی برنامه خواهد بود گران تر از furloughs و یا اخراج و ترک شهر با یک بادکنک بزرگ پرداخت تقریبا یک سال از در حال حاضر, او گفت:.

تبلیغات

بر اساس پیشنهاد این شهر خواهد پرداخت $10,000 به هر یک از کارکنان که بازنشسته در طول سال مالی که در شنبه شروع می شود. باقی مانده از کارکنان buyouts خواهد بود پرداخت می شود که در 2021-22 سال مالی.

“آنچه آنها در حال انجام است لگد زدن می تواند به پایین جاده” Humphreville گفت.

اگر هر کارمند واجد شرایط شرکت در برنامه های شهرستان را صرف $28.5 میلیون در buyouts این سال و یکی دیگر از $128.6 میلیون سال مالی آینده Llewellyn گفت.

باب Schoonover رئیس جمهور از خدمات کارکنان بین المللی اتحادیه های محلی 721, ستایش رهبران شهرستان برای حرکت های آینده با ابتکار عمل.

تبلیغات

“شهر کارگران ما در تمام طول این بیماری همه گیر” او گفت:. “این یک گام مهم در جهت درست است چرا که در پایان روز, ما مدیون این خط مقدم قهرمانان هر تلاش ممکن برای به حداقل رساندن تاثیر بحران بودجه جاری در آنها و خانواده های آنها.”

در طول این شهرستان در گذشته عمده بحران بودجه شهردار و شورای بازنشستگی زود هنگام به 2,400 غیر نظامی شهر کارگران است. این تصمیم به طور ناگهانی کاهش اندازه نیروی کار است. اما به دلیل آن مورد نیاز این شهرستان به کارگران خود حقوق بازنشستگی پیش از, برنامه, شهرستان رهبران به گسترش هزینه اضافی بیش از 15 سال است.

این زمان در اطراف, شهرستان, کارگران نمی تواند واجد شرایط برای اضافی مزایای بازنشستگی.

خریداری ابتکار مدل شده پس از یک برنامه انجام شده به تازگی در لس آنجلس فرودگاههای جهان اجرا می شود که فرودگاه بین المللی لس آنجلس. سخنگوی آژانس Becca Doten گفت: 331 کارکنان یا 9 درصد از بخش های کارگران را برای اعمال بازنشستگی انگیزه.

تبلیغات

Doten گفت: فرودگاه برنامه را برانگیخته بود با کاهش چشمگیر درآمد زیر coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de