L. A. شهرستان coronavirus موارد خروش گذشته 100,000 با رکورد یک روز شمارش

لس آنجلس تایید 22 اضافی coronavirus مربوط به مرگ و میر و 2,903 جدید COVID-19 موارد دوشنبه بزرگترین واحد-تعداد روز از عفونت های جدید در این شهرستان گزارش شده از این بیماری همه گیر آمار ایالات متحده

روزانه شمارش به ارمغان می آورد تعداد کل coronavirus موارد در L. A. شهرستان به بیش از 100 ، 000.

هشدار دهنده افزایش موارد نه تنها نتیجه افزایش, تست, شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت. افزایش اثبات شده است که جامعه انتقال است “قطعی” افزایش با نرخ کسانی که تست مثبت برای عفونت نزدیک شدن به 9 درصد. مقامات در حال حاضر هشدار داد که 1 در 140 ساکنان به احتمال زیاد ندانسته آلوده با این ویروس یک افزایش بزرگ در طول هفته گذشته طرح 1 در 400 است.

تبلیغات

علاوه بر این مقامات بهداشت نشان داد که در تاریخ 20 ژوئن — پس از لس آنجلس به چراغ سبز برای میله های لبنی از wineries و کسب و کارهای مشابه به بازگشایی — بیش از 500 ، 000 نفر بازدید این شهرستان به تازگی بازگشایی لکه های شبانه.

مقامات گفت که 49 درصد از میله و 33% از رستوران ها در شهرستان شد و نه پیوستن به اجتماعی فاصله پروتکل در هفته گذشته است. علاوه بر این بازرسان دریافتند که کارگران در 54 درصد از میله و 44 درصد از رستوران بودند با پوشیدن ماسک های صورت و یا سپر.

“وجود دارد تعدادی از کسب و کار و افرادی که به دنبال دستورات و آنها رفته و برگشت به زندگی مانند COVID-19 نیست زندگی در جامعه ما” فرر گفت. “اگر شما بخشی از راه حل به سرعت شما در حال پایان دادن به بخشی از مشکل است.”

وجود دارد بیش از 40 ، 000 رستوران در L. A. شهرستان است. از کسانی که فرر گفت که تقریبا از 3000 بازرسی شده اند برای COVID-19 پروتکل های. مقامات با شروع از مکان هایی است که تا به حال گذشته استناد و در حال تلاش برای رسیدن به هر بخشی از شهرستان اما منظور از بازرسی نسبتا تصادفی.

تبلیغات

اخبار شرح زیر است دولت جهت است که هفت استان ها — از جمله لس آنجلس — باید خود را به میله های زندان در حالی که هشت نفر دیگر را تشویق به دنبال کت و شلوار.

در سراسر ایالت عفونت را افزایش 45 درصد بیش از گذشته 14 روز و بستری شدن در بیمارستان باید رشد 43%.

مقامات قبلا گفت که افزایش در COVID-19 عفونت است “بسیار محتمل” نتیجه تجمع مردم یکهو در اعتراض به مرگ جورج فلوید, در علاوه بر این به خوشه از افرادی که در جمع در رستوران ها و در خصوصی کرده است.

تبلیغات

اما از آنجا که تماس با ردیاب نیست شناسایی موارد که ناشی از فضاهای عمومی آن است که اغلب غیر ممکن است بدانید که منشاء انتقال است. هنوز رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که افزایش موارد باعث شد تا حد زیادی “با مردم مخلوط که شد در غیر این صورت نه اختلاط در گذشته” قبل از دولت اجازه بیشتر بازگشایی را انتخاب کنید و کسب و کار.

و سنبله است که اتفاق می افتد در سطح ایالت. اورنج کانتی تایید 56 coronavirus و میر مربوط به هفته گذشته بالاترین هفتگی مرگ و میر است که در این شهرستان گزارش شده از این بیماری همه گیر در آمریکا آغاز شد

با توجه به California Department of Public Health که جمع آوری اطلاعات از هر شهرستان مشخص ردیابی روش بزرگترین سنبله در موارد و مرگ و میر رخ داده است روز شنبه هنگامی که 733 موارد جدید و 24 و میر گزارش شده است.

با افزایش مرگ و میر و موارد در اورنج کانتی — که سوم-اکثر موارد در دولت Newsom روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به حال شده است به لیست اضافه از شهرستانهای در حال حاضر شماره 19 که دولت به تماشای برای موج در عفونت اعداد و یا بستری شدن در بیمارستان ،

تبلیغات

در حالی که اورنج کانتی در ادامه به حرکت رو به جلو با آن گسترش بازگشایی دیگر بخش هایی از ایالت کالیفرنیا در حال پوسته پوسته شدن به عنوان دولت اینچ نزدیک به عبور از 6000 مرگ و میر.

دولت روز یکشنبه دستور بسته شدن میله در هفت استان ها در آن لیست دیده بان — Los Angeles, Fresno, Kern, San Joaquin, شهرستان تولار پادشاهان و امپریالیستی — و تشویق همان هشت نفر دیگر از جمله کنترا کوستا, شهرستان سانتا کلارا, ساکرامنتو, رودخانه, Ventura, سان برناردینو سانتا باربارا و استنیسلاس. Riverside County روز دوشنبه اعلام کرد این بود که بسته شدن آن میله غذای دولتی را توصیه.

در شهرستان کنترا کوستا ایالت مقامات روز دوشنبه اعلام کردند که تاخیر بیشتر reopenings به عنوان COVID-19 نفر رسید گذشته 2,800.

تبلیغات

این شهرستان قبلا پاک میله خدمات شخصی نیست و مربوط به تماس نزدیک با چهره های داخل سالن ناهارخوری مراکز تناسب اندام, محدود, داخلی, فراغت, فعالیت های موزه ها و هتل ها برای گردشگری و سفرهای فردی به بازگشایی ژوئیه 1.

“با افزایش شدید در جامعه گسترش و بستری شدن در بیمارستان در آن معنی ندارد در این زمان برای باز کردن اضافی و بخش های کسب و کار است که می تواند علاوه بر سرعت بخشیدن به جامعه انتقال” مقامات گفت.

“این کسب و کار و فعالیت های بسته باقی خواهد ماند در کنترا کوستا تا county داده ها نشان می دهد که گسترش ویروس کاهش پیدا کرده است و به عنوان اندازه گیری توسط حداقل یک هفته پایدار تعداد مورد بستری شدن در بیمارستان و درصد آزمون است که در حال مثبت” شهرستان اضافه شده در زمینۀ بهداشت عمومی سایت.

هفت روز به طور متوسط تعداد COVID-19 بيمار در بيمارستان در شهرستان افزایش یافت 75 درصد از ژوئن 15 تا 29 ژوئن. تعداد ساکنان تست مثبت برای این بیماری افزایش یافته است از 38 تا 87 یک روز با درصد مثبت آزمون در حال حرکت از 5 درصد به 6 درصد.

تبلیغات

آالمدا کانتی به همین ترتیب روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به طور موقت توقف ما بازگشایی تلاش در میان خروش در موارد و افزایش اخیر در بستری شدن در بیمارستان.

به عنوان مورد تعداد افزایش تعداد اریب بیشتر به شدت به سمت جوانتر ساکنان.

اکثر کسانی که آزمایش مثبت برای عفونت در کالیفرنیا سقوط بین سنین 18 و 49 با توجه به دولت داده است. این گروه متشکل از 118,900 افراد بخش عمده ای از این دولت بیش از 216,800 موارد است. برخی از شهرستانهای شکستن آن اعداد پایین بیشتر است. در L. A. شهرستان 42 درصد از موارد در حال حاضر در میان افراد بین سنین 18 و 40.

تبلیغات

“در حالی که موارد در این محدوده سنی به طور معمول کم خطر برای بیماری های جدی و یا مرگ, بهداشت عمومی نگران است آنها ممکن است ندانسته آلوده پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و دوستان و خانواده که دارای شرایط بهداشتی اساسی و کسانی که در معرض خطر بیشتری برای بیماری جدی و مرگ” وزارت بهداشت و درمان گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

در شهرستان ریورساید که حساب دوم-بیشترین تعداد موارد در دولت ساکنان سنین 18 تا 39 حساب برای بیش از 5,900 عفونت. در سن برناردینو کانتی بیش از 2100 نفر بین سنین 18 و 29 آلوده شده اند و بیش از 2,200 مردم در سنین 30 تا 39 آلوده شده اند.

سن کسانی که تست مثبت است تغییر جوان. در ماه ژوئن 55 درصد از کسانی که تست مثبت بودند 40 سال یا جوانتر در مقایسه با 38 درصد در این گروه در ماه آوریل است.

“این نشانه آن است که افراد جوان در حال بازی نقش مهمی در رانندگی افزایش موارد جدید و بالقوه آلوده آسیب پذیر افراد” شهرستان گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>