L. A. شهرستان مسائل مبرم هشدار در میان ‘هشدار دهنده را افزایش می دهد’ در coronavirus موارد

لس آنجلس مقامات بهداشت صادر وخیم هشدار دوشنبه که شرایط در میان COVID-19 همه گیر هستند و به سرعت رو به وخامت و شدت مسری ویروس در حال گسترش است به سرعت در, پرجمعیت ترین شهرستان است.

آنها گفتند که در حال حاضر در مواجهه با یکی از بزرگترین ترس: که بازگشایی L. A. شهرستان خواهد همزمان با جهش ناگهانی در انتقال بيماري است که پتانسیل پایمال بیمارستان های دولتی و خصوصی.

L. A. شهرستان شده است کانون coronavirus در کالیفرنیا — با نزدیک 98,000 موارد تایید شده و بیش از 3300 مرگ و میر — اما مقامات روز دوشنبه گفت که شیوع بیماری وخیم تر شده است.

باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای L. A. شهرستان گفت که داده های جدید نشان می دهد “هشدار دهنده افزایش موارد مثبت نرخ و بستری شدن در بیمارستان.”

تبلیغات

“این نشان می دهد — قطعی — است که ما افزایش جامعه انتقال” فرر گفت. “وجود دارد بسیار در خطر است ادامه داد: از آنجا که این افزایش در نتیجه بسیاری از مردم در حال تبدیل شدن به طور جدی بیمار و بسیاری از مرگ و میر بیشتر از COVID-19.”

“این زمان به سر خم کردن در خانه خود را هر زمان که شما می توانید” فرر گفت: اصرار مردم به پوشیدن ماسک خود را و عمل اجتماعی فاصله. “لطفا اجازه دهید اجازه دهید به همه چیز ما کار سخت و فداکاری است.”

او از مردم خواست برای جلوگیری از جمعیت. “این فقط امن نیست در حال حاضر,” او گفت:.

تبلیغات

“ما در حال دیدن بیشتر افراد بیمار و رفتن به بیمارستان است. این است که بسیار یک تغییر در مسیر اپیدمی بیش از گذشته چند روز. این یک تغییر برای بدتر و دلیلی برای نگرانی گفت:” دکتر کریستینا Ghaly L. A. شهرستان مدیر خدمات بهداشتی و درمانی.

روزانه تعداد coronavirus موارد که نیاز به بستری شدن در بیمارستان می تواند چهار تا پنج بار در اوج چه L. A. شهرستان دیدم در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل “با قرار دادن فوق العاده ای بار ما در سیستم بهداشت و درمان و بیمارستان ها و در نتیجه مقدار در غیر این صورت درد و رنج غیر ضروری و مرگ و میر” Ghaly گفت.

L.A. County could see the number of daily new cases that require hospitalization skyrocket, officials warn.

L. A. شهرستان می توانید ببینید تعداد روزانه موارد جدیدی است که نیاز به بستری بود چهار تا پنج برابر بیشتر از آنچه در آن بود در آوریل و مه به مقامات هشدار می دهند.

(Los Angeles County Department of Health Services)

با پیش بینی افزایش بستری شدن در بیمارستان برای اولین بار پس از coronavirus بحران به نظر می رسید به سهولت محلی L. A. شهرستان است که در حال حاضر طرح امکان اجرا از تخت بیمارستان در دو تا سه هفته. به همین ترتیب تعداد واحد مراقبت های ویژه تخت می تواند خسته مدتی در ماه جولای.

تبلیغات

L.A. County could run short of the existing supply of intensive care unit beds in weeks, officials say.

L. A. شهرستان اجرا می تواند از منبع موجود در بخش مراقبتهای ويژه بيمارستان در هفته مقامات می گویند.

(Los Angeles County Department of Health Services )

اگر افزایش نرخ انتقال بیماری همچنان به عنوان آن را انجام داده است تا در طول چند هفته گذشته آن را “نشان می دهد که ما در معرض خطر در حال اجرا از تخت بیمارستان اگر ما مراحل را برای افزایش این ظرفیت در دو تا سه هفته آینده گفت:” دکتر راجر لوئیس یک biostatistician مدیر COVID-19 مدلسازی تقاضای واحد برای L. A. شهرستان و رئیس بخش اورژانس در بندر-مرکز پزشکی UCLA.

“ما پیش بینی است که ما را افزایش می دهد و در موارد بستری در بیمارستان. مشکل این بود که ما انتظار ندارد برای دیدن افزایش می دهد که این شیب دار تا به سرعت” Ghaly گفت.

تبلیغات

شهرستان است که قادر به پاسخگویی به بیمارستان تقاضا در حال حاضر, اما بسیاری از بیماران که در حال حاضر شده است در معرض ویروس در حال حاضر خواهد شد پر کردن تخت در هفته های آینده. می توانید آن را سه تا چهار هفته پس از قرار گرفتن در معرض ویروس برای افراد آلوده به تبدیل شدن به بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود و چهار تا پنج هفته پس از قرار گرفتن در معرض برای برخی از آسیب پذیرترین بیماران مبتلا به مرگ ناشی از این بیماری است.

“بنابراین حتی اگر گام های گرفته شده بلافاصله به کاهش گسترش در جامعه ما فراموش انتظار برای دیدن ادامه داد: چشم انداز مثبت در آینده دو تا چهار هفته” لوئیس گفت.

تمام بیمارستان های دولتی و خصوصی در L. A. شهرستان نیاز به آماده می شود برای درمان بیماران بیشتر بر اساس این پیش بینی Ghaly گفت. بیمارستان ها می تواند به ایجاد ظرفیت های جدید با کاهش روش انتخابی و جراحی و مراحل را به سرعت تخلیه بیماران که دیگر نیاز به مراقبت در بیمارستان.

بیمارستان همچنین می توانید اضافه کردن بیشتر تخت فراتر از نرمال خود را با مجوز ظرفیت به طور معمول 20 تا 40 درصد بیش از, با ایجاد فضای آنها به طور معمول نمی خواهد استفاده در مراقبت از بیمار از جمله بخشهای اورژانس بازیابی اتاق و قبل و بعد از عمل مراقبت های واحد Ghaly گفت. برخی از بیمارستان ها نیز می تواند بازگشایی قبلا مجوز و یا کارکنان بخش.

تبلیغات

بهترین مکان برای درمان یک بیمار که نیاز به مراقبت های بیمارستان است که در یک بیمارستان است. جایگزین مراقبت از سایت های ارائه یک میزبان از چالش های Ghaly گفت.

The number of new cases expected in L.A. County hospitals has dramatically changed upward since last week.

تعداد موارد جدید انتظار می رود در L. A. شهرستان بیمارستان ها به طور چشمگیری تغییر کرده به سمت بالا از هفته گذشته.

(Los Angeles County Department of Health Services )

موثر و نرخ انتقال از coronavirus در حال حاضر افزایش یافته است. قبلا از طریق آغاز ممکن است برای هر یک نفر آلوده کمتر از یک شخص دیگر به طور متوسط آلوده شد — عهد به موفقیت اقامت در خانه سفارش دهید. اما در اوایل ماه ژوئن به عنوان بازگشایی شتاب coronavirus نرخ انتقال رخنه کرده بود بالاتر از 1 به معنی برای هر یک نفر آلوده اضافی 1.26 مردم آلوده به طور متوسط.

“ما انتظار داریم که تعدادی از موارد برای افزایش سرعت” Ghaly گفت.

تبلیغات

اگر چه این میزان کمتر از آنچه L. A. شهرستان قبلا دیدم در همه گیر که هر یک فرد آلوده به طور متوسط آلوده سه نفر دیگر در جریان رای هنوز هم می تواند به علت تعداد بسیار زیادی از موارد جدید “دلیل بسیار گسترده تر پایه از افراد آلوده که ما امروز” Ghaly گفت.

هفته گذشته وجود داشت حدود 1 در 400 نفر در L. A. شهرستان بود که عفونی با ویروس و آلوده کردن دیگران — افرادی که نیست در بیمارستان بستری و یا در انزوا در خانه. در حال حاضر وجود دارد حدود 1 در 140 نفر از مردم به طور فعال در آلوده کردن دیگران Ghaly گفت.

این بدان معناست که یک نمونه بزرگ مشغول فروشگاه است به احتمال زیاد به چند عفونی افراد وارد و فروشگاه هر روز, مقامات گفت.

افزایش انتقال به احتمال زیاد مدتی در اطراف این هفته روز یادبود هفته یا مدت کوتاهی پس از آن. در آن زمان L. A. مقامات شهرستان تصمیم به تدریج بازگشایی اقتصاد, چرا که داده بودند پایدار با افزایش بستری شدن در بیمارستان و کاهش در مرگ و میر فرر گفت.

تبلیغات

اما متاسفانه مردم و کسب و کار نبوده و پیوستن به دستورات بهداشتی را به پوشیدن ماسک در و دور ماندن از شلوغ شرایط. فقط این آخر هفته گذشته, ماسک یا در صورت محافظت نشده بودند فرسوده توسط کارگران در حدود نیمی از بازرسی رستوران ها و کافه ها. مقامات نیز دیده می شود نمونه هایی از ازدحام بیش از حد در فضاهای عمومی.

“من تا به حال یک انفجار از شیوع بیماری های جدید در محل های کار است. یکی که رو تعطیل این آخر هفته گذشته آن را به حال بیش از 115 عفونت. دوباره بسیار کمی انطباق با دستورالعمل در مورد چگونه به کار یک کارخانه با حد ایمنی که ممکن است” فرر گفت.

“و ما تا به حال نمونه های متعددی از شیوع بیماری اتفاق می افتد چرا که خانواده ها با هم گرفتن با اعضای خانواده و دوستان برای جشن عروسی, همه چیز آنها تا به حال به تعویق افتاد و دوباره ایجاد خطر بالاتر وجود دارد و انتقال” فرر گفت.

تبلیغات

فرر همچنین گفت که با توجه به داده های چهار ضلعی است که آخر هفته پس از 20 ژوئن روز هنگامی که میله بازگشایی در L. A. شهرستان 500000 نفر بازدید لکه های شبانه. و شهرستان مشاهده است 40 درصد افزایش در coronavirus موارد در میان افراد جوان بین سنین 18 و 40 در دو هفته گذشته.

مردم اغلب عفونی بیشتر با کروناویروس قبل از آنها توسعه علائم لوئیس گفت. افرادی هستند که وجود دارد نیز آلوده شدن و انتقال می تواند به دیگران که هرگز هیچ نشانه توسعه در همه.

مقامات بهداشت خواست مردم برای جلوگیری از جمع آوری با دوستان و خانواده برای چهارم جولای آخر هفته. “ما دوست دارم به آن را صرف با خانواده و دوستان نزدیک [اما] من به شدت در برابر آن” فرر گفت. “این یک زمان هنوز هم به ماندن در داخل خانواده خود را به عنوان آنجا که ممکن است.”

او گفت: در خارج از فعالیت های با اعضای خانواده خوب هستند. “نگاهی به آرامش در این واقعیت است که همه ما در حال رفتن به آن را انجام دهد در این راه … در امیدوار است که با بعد چهارم جولای که من کاملا ممکن است ما در حال جشن در راه ما خیلی بیشتر عادت کرده اند به” فرر گفت. “ما نیاز به این برگشت تحت کنترل است.”

تبلیغات

در حال حاضر شکننده لحظه در L. A. شهرستان و فرر خواست افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای به ماندن در خانه. “وجود دارد بیش از حد خطر در لحظه … هر کس دیگری باید در خانه بمانند تا آنجا که آنها می توانند” فرر گفت.

“کسب و کار و افراد باید به شکل از چگونه ما شخصا در حال رفتن برای کمک به نوبه خود چیزهایی در اطراف” فرر گفت. “در غیر این صورت ما به سرعت در حال حرکت به سمت قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان و دیدن و حتی بیشتر ویرانگر بیماری و مرگ است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de