L. A. بازگشایی مدارس: 20 درصد از پدر و مادر 36 درصد از کارکنان آماده برای دانشگاه به باز

حدود 20 درصد از لس آنجلس پدر و مادر گفت: آنها آماده هستند تا به فرستادن فرزندان خود به دانشگاه این سقوط و بیش از یک سوم از کارکنان گفت: آنها در برابر بازگشت در میان COVID-19 گیر با توجه به نتایج نظر سنجی که اضافه کردن به نصب نگرانی در مورد امید-برای Aug. 18 بازگشایی دانشگاه ها در دولت بزرگترین سیستم مدرسه.

L. A. مدارس Supt. Austin Beutner روز دوشنبه گفت که هیچ تصمیم گیری نشده است ساخته شده است در مورد اینکه آیا دانشگاه ها دوباره باز خواهد شد در پاییز کلاس های حضوری اما که در این منطقه را بررسی اخیر مرکب مداوم افزایش عفونت و بستری شدن در بیمارستان به تشدید نگرانی ها شده است.

“این یک چالش از آنجا که ما می دانیم که بهترین محیط یادگیری برای دانش آموزان در مدرسه” Beutner گفت: در پخش سخنان.

“ما هنوز هم یک بیت از زمان” Beutner گفت: در یک بعد از مصاحبه. “ما نمی باید یک مقدار نامحدود از زمان.”

تبلیغات

او به عنوان محلی و مقامات دولتی دستور داده اند که بخشی از عقبگرد از تلاش برای بازگشایی کسب و کار و اماکن عمومی از جمله بسته شدن میله در L. A. شهرستان و سواحل بیش چهارم ژوئیه آخر هفته.

بسیاری دیگر از سیستم های مدرسه از جمله سن دیگو متحد, دولت دومین — اعلام کرده اند که دانشگاه ها بازگشایی خواهد در برخی از مد احتمالا ترکیبی آموزش راه اندازی است که ترکیبی از مبهوت حضور در کلاس های آنلاین آموزش و گسترده کار در خانه تکالیف. مناطق نیز در حال آماده سازی آنلاین-تنها گزینه برای خانواده ها.

L. A. متحد بیش از حد شده است در حال توسعه از جمله چارچوب. اما در روز دوشنبه Beutner پارامترهای مشخص شده برای بازگشایی آن دشوار خواهد بود برای رسیدن به.

“تنها راه برای انجام این کار است با آزمایش های گسترده و تماس با ردیابی” Beutner گفت: در پخش سخنان. “در تمام کشورهای دانمارک و آلمان و اسرائیل و دیگران که در آن دانش آموزان در امکانات مدرسه — آنها را در محل قرار داده و آزمایش های گسترده و تماس-قابلیت ردیابی.”

تبلیغات

او اضافه کرد که منطقه مدرسه باید نیست و احتمالا نمی تواند به سرب در این تلاش است.

“دولت های محلی و مقامات بهداشتی باید مسئول این” Beutner گفت. “این نباید اختیاری بخشی از پازل.”

در نتایج این تحقیق که روز دوشنبه منتشر 59 درصد از خانواده ها گفت: آنها آماده به ارسال دانش آموزان به محوطه دانشگاه. با این حال نزدیک به نیمی از کسانی که آماده برای بازگشت نیز اصرار داشت که در وضعیت “کمتر از دانشجويان در محوطه دانشگاه در هر زمان داده شده است.” و 1 در 5 شد نامشخص در مورد بازگشت در هر فرمت دیگر 1 در 5 گفت: آنها به سادگی تمایلی به فرستادن فرزندان خود بازگشت.

این منطقه که در مورد 487,000 دانش آموزان در مورد دریافت 85,000 پاسخ از خانواده ها است. والدین و کارکنان به پایان بررسی بیش از بسیاری از ماه ژوئن در پایان سال تحصیلی.

یک مقام رسمی با جنوب لس آنجلس غیر انتفاعی گفت: این جای تعجب نیست که اکثر پدر و مادر به نفع بازگشت به دانشگاه.

تبلیغات

“آنها واقعا نگران این واقعیت است که فرزندان خود را به یادگیری در طول این COVID بحران و آنها نیاز به مقدار زیادی از پشتیبانی در کمک به کودکان خود را بهبود می یابند و زدودن آن زمان است که آنها را از دست داده و تا کنون گفت:” Aurea منتس-رودریگز معاون اجرایی رئیس جمهور از ائتلاف جامعه.

علاوه بر این بسیاری از والدین در نظر گرفته شده ضروری کارگران, او گفت:. آنها نه تنها نیاز به مراقبت از کودک اما مشکل نظارت بر فرزندان خود را کار علمی, او گفت:.

در این نظرسنجی بیش از سه چهارم از پدر و مادر به عنوان “ضروری” مکرر دست شستن; بهداشت از بالا-سطوح تماس; روش در محل “اگر کسی مبتلا به این ویروس”; و روزانه دما چک.

در میان کارکنان 44 درصد آماده بودند به بازگشت 20 درصد نامشخص و 36 درصد در برابر آن. همچنين 56 درصد از کارکنان گفت: آنها ترجیح می دهند به انجام کار خود را “در درجه اول از خانه است.”

تبلیغات

منطقه استخدام نزدیک به 70,000 و دریافت 48,000 کارمند پاسخ.

ایمنی میباشد در میان آرایه ای از نگرانی گفت: حداکثر آریاس, مدیر اجرایی خدمات کارکنان بین المللی اتحادیه های محلی 99: “ما نمی توانیم فقط برنامه ریزی برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر و انتخاب کنید تا جایی که ما به سمت چپ خاموش است.”

اتحادیه خود نشان دهنده ترین non-آموزش کاهش دستمزد کارگران منطقه از جمله کافه تریا کارگران متولیان و رانندگان اتوبوس.

در طول تابستان L. A. صنفی معلمان خواهد بود چانه زنی “در آنچه که آن را به نگه داشتن ما دانشجویان و اعضای جامعه امن و سالم به عنوان گزینه های مختلف برای بازگشایی در نظر گرفته شده گفت: Cecily Myart-کروز رئیس جمهور منتخب ایالات معلمان لس آنجلس. “ما خواهد بود با راهنمايي مشاوره بهداشت حرفه ای و کارشناسان دیگر…. الاییواسدی در خدمت 88 درصد دانش آموزان از رنگ و خانواده های آنها به طور نامتناسبی تحمل فشار از سلامت مالی و ویرانی از این بیماری همه گیر.”

تبلیغات

عضو هیئت مدیره مدرسه نیک Melvoin گفت: مقامات امیدوار به انتشار یک شرکت برنامه ریزی در اطراف آغاز ماه ژوئیه اما این افزایش عفونت و نتایج حاصل از بررسی درخواست تجدید نظر از آنچه که آن را هم به کار با خیال راحت و ایجاد اعتماد به نفس در ایمنی که در میان پدر و مادر و کارکنان.

یک رویکرد در صورت لزوم او گفت: خواهد بود برای دانشگاه به بازگشایی هنگامی که آماده بر روی مبهوت اساس در طول چند ماه اول مدرسه شاید با اولویت قرار داده شده در مدارس ابتدایی است.

Melvoin گفت که او امیدوار است که تصمیم گیری های کلیدی می تواند ساخته شده توسط جولای 18, دادن به پدر و مادر از یک ماه از زمان برنامه ریزی قبل از شروع مدرسه.

Beutner تاکید کرد نیاز به منابع بیشتری از جمله حدود 3 میلیون دلار در هر روز اضافی برای مراقبت از بودجه اگر دانش آموزان به یک حرکت پاره وقت در دانشگاه برنامه.

تبلیغات

“چه ما در حال تلاش برای استفاده از صدای ما را به آن [مسائل] به مرکز,” او گفت:. “آنها نیاز به یک موضوع گفتگو در ساکرامنتو و در شهرستان هیئت ناظران و سپس در شهرستان ها سالن ها و جوامع است که ما خدمت می کنند — در حال حاضر نه یک ماه نه دو ماه از هم اکنون. آنها نیاز به در بالای مکالمه در حال حاضر.”

بار نویسنده کارکنان Sonali Kohli کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>