متس خوش بینانه در مورد Céspedes وقتی بیس بال بازده

نیویورک (AP) — هنگامی که بیس بال در می آید و در ماه آینده Yoenis Céspedes ممکن است در نهایت آماده برای بازگشت به, بیش از حد.

کنار برای نزدیک به دو سال با صدمات و سپس coronavirus همه گیر متس نیویورک مشت زن می تواند به اندازه کافی سالم در آخرین بازی در روز افتتاحیه در اواخر ژوئیه — به خصوص با hitter وظیفه تعیین شده در دسترس در لیگ ملی این فصل است.

“ما باید برای ارزیابی چگونه بعد از چند روز رفتن اما ما خوشبین” متس مدیر کل برودی ون Wagenen روز دوشنبه گفت:. “خفاش خود را می تواند یک تاثیر واقعی و یک کمی از یک جداکننده برای ما به عنوان ما به مقایسه خودمان را به بقیه تیم ها در لیگ است.”

34-در سال Céspedes نشده بازی های برگزار شده پس از 20 ژوئیه 2018 — خود را تنها در لیگ برتر بازی پس از 13 ماه مه آن سال. دو بار همه ستاره تا به حال عمل جراحی در هر دو پاشنه و سپس شکست راست خود مچ پا در یک نشت در فلوریدا تگزاس در یک گزارش اجرا با یک گراز وحشی.

ون Wagenen ذکر است که Céspedes است که پنج ابزار ورزشکار و لزوما محدود به DH وظیفه اگر سالم است. چپ صحرا نورد در حال ورود به آخر فصل از قرارداد چهار ساله.

“Céspedes سخت کار کرده است. ما به دنبال به جلو به او وارد شدن به اردوگاه و معتقدند که او باید به نزدیک بودن بازی-آماده از زمانی که ما او را دیدم گذشته در ماه مارس” ون Wagenen گفت.

حق fielder مایکل Conforto باید بدون محدودیت زمانی آموزش بهار شروع می شود تا دوباره این هفته است. Conforto تیره و تار عضله در سمت راست او در ماه مارس قبل از اردوگاه بسته شد با توجه به شیوع ویروس.

نیویورک آغاز خواهد شد و تمرینات جمعه در سیتی زمینه و ون Wagenen گفت: این تیم پیش بینی تمام بازیکنان خود را گزارش خواهد داد.

شروع پارچ نوح Syndergaard که تا به حال تامی جان عمل جراحی بلافاصله پس از خاموش شدن را ناتوانی در فلوریدا برای هم بودن.

این متس امضا پنج بازیکن به جزئی لیگ قرارداد پنج شنبه: مسکن شکارچی Strickland outfielder Melky Cabrera infielder گوردون بکهام پارچ Erasmo رامیرز و outfielder Ryan کوردل.

رامیرز و کوردل انجام و برای متس در بهار آموزش در این سال قبل از آن متوقف شد.

تمام پنج اضافه شد به نیویورک 60-مرد فهرستی از استخر در حال حاضر در 50 بازیکن با بیشتر انتظار می رود که این باشگاه ثانویه سایت باز می شود در بروکلین. ون Wagenen گفت: Tim Tebow همچنان تحت نظر بیمه نقطه درست مثل بسیاری از دیگر جزئی leaguers.

در خبری دیگر از متس امضا دور دوم پیش نویس انتخاب J. T. گین پس از دو طرف توافق کردند در یک $2.9 میلیون دلار پاداش — بیش از دو او اسلات ارزش $1,403,200. Right-hander از می سی سی پی امور خارجه که تا به حال تامی جان عمل جراحی در ماه مارس انتخاب شد 52nd به طور کلی.

Ginn فراخوانده شد 30th کلی توسط لس آنجلس داجرز در سال 2018 اما تصمیم به حضور در دانشگاه.

___

AP بیس بال نویسنده رونالد بلوم کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>