Newsom تهدید به معکوس کالیفرنیا بازگشایی به عنوان coronavirus گسترش

توضیح تصمیم خود نیاز به نوار محدود تعطیلی در هفت شهرستان, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه هشدار داد که دولت ادامه خواهد داد به جلو و عقب در بازگشایی به عنوان COVID-19 در کالیفرنیا.

“خط پایین این است: ما در حال انجام این کار از آنجا که ما شاهد افزایش در گسترش این ویروس” Newsom گفت. “ما نیاز به برداشتن گام های بیشتر و این دقیقا کاری است که ما این آخر هفته.”

Newsom گزارش 45 درصد افزایش در coronavirus موارد در آخرین هفت روز و گفت: رای مثبت آزمون در حال حاضر در 5.5 درصد. همانطور که از شنبه, دولت است که نظارت و همکاری با 19 شهرستانهای استان که موفق به دیدار با دولت دستورالعمل برای بستری شدن در بیمارستان و انتقال ویروس و یا کافی تست برای حداقل سه روز است.

فرماندار هشدار در مورد رشد موارد یک روز پس از او دستور محدود بسته شدن میله در هفت شهرستان است که کاهش یافته است کوتاه از دولت دستورالعمل برای بیش از دو هفته است. اما اثر عملی از فرماندار برای اولین بار اقدام به اعمال محدودیت های که قبلا شده بود برداشته و در برخی مناطق همچنان نامشخص است.

تبلیغات

دولت جدید نیاز تنها کرکره میله که در خدمت مواد غذایی در لس آنجلس, Fresno, Kern, San Joaquin, شهرستان تولار پادشاهان و امپراتوری شهرستانهای استان است. میله مجاز به باز باقی می ماند در آن شهرستان و خدمت به الکل اگر آنها به فروش ناهار خوردن-مواد غذایی در همان معامله و دیدار با دولت دستورالعمل های ایمنی برای رستوران.. موسسات که به طور سنتی در خدمت مواد غذایی نیز مجاز به عقد قرارداد با خارج فروشنده مواد غذایی به باز باقی می ماند.

دولت توصیه می شود که میله در هشت سایر استان ها نیز درهای خود را تحت همان معیارهای.

حدود 3000 کسب و کار در سراسر کشور مجاز به فروش آبجو و شراب و الکل به صورت پیش فرض با مصرف اما وزارت کالیفرنیا از الکل نوشیدنی را کنترل می کند یک شمارش چگونه بسیاری از کسانی که بارها به طور منظم در خدمت وعده های غذایی گفت: جان Carr یک سخنگوی آژانس در ایمیل.

Carr محلی گفت: مقامات بهداشتی تایید امکانات آشپزخانه و مواد غذایی خدمات به مردم است. ABC با این نسخهها کار از نزدیک با دولت و ادارات بهداشت محلی ترجیح می دهند آموزش و پرورش بیش از, اجرای, او گفت:.

تبلیغات

“ABC عوامل می تواند پیگیری شکایات و همچنین می توانید با بازدید از این مکان برای کمک به اطمینان از انطباق” او گفت:. “انطباق در سراسر کالیفرنیا در طول همه گیر بسیار خوب بوده است. هر زمان که عوامل پرداخت مراجعه به یک محل تقریبا همه از آنها پیروی با درخواست به دنبال دستورالعمل های بهداشتی و کمک به جلوگیری از گسترش COVID 19.”

دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی گفت: هدف از این جهت بود که برای هدف قرار دادن میله است که در درجه اول خدمت به الکل. Newsom هشدار داد که دولت این است که با توجه به محدودیت های اضافی.

“به من اجازه دهید صریح با شما: ما با توجه به تعدادی از چیزهای دیگر برای پیشبرد و ما خواهد بود و ساخت آن به عنوان تغییر شرایط,” او گفت:.

تبلیغات

Newsom همچنین تهدید دوشنبه که دولت تحمیل خواهد بود یک مادر اقامت در خانه سفارش در Imperial County, که در آن او گفت: میزان موارد مثبت شده است به عنوان بالا که 23 درصد اگر مقامات محلی انجام نمی بنابراین خود به خود.

“اگر آنها ناموفق در ایجاد اجماع در اطراف رفتن به اقامت در خانه سفارش قاب ایالت کالیفرنیا ادعا خواهد کرد خود را و مطمئن شوید که اتفاق می افتد که” Newsom گفت. “

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de