سنگ قرمز بازگشایی: کلاس های تناسب اندام, وب سایت جدید, چند کنسرت

سنگ قرمز پارک و سالن آمفی تئاتر است بی سر و صدا دوباره به بازدید کنندگان پس از بسته شدن در طول COVID-19 shutdown. در ژوئن 30, Denver, هنر و سالن اعلام کرد که محل برگزاری در تابستان 2020 “retuning” کامل با spiffy وب سایت جدید و همه گیر پسند کلاس های تناسب اندام.

این همه می آید به عنوان COVID-19 افزایش نرخ در کلرادو و آمار بالاترین رکورد در سراسر کشور. و آن را نیز همراه با چند کنسرت است.

بازدید نونما سنگ قرمز سایت حال و دوستداران موسیقی هنوز هم ممکن است wowed توسط, تازه, محتوای آنلاین. وجود دارد band مصاحبه با Greensky بلوگرس و STS9 و ویدئوها از مسیر سمت اجرای برنامه از امثال AJR بزرگ, وحشی و کارولین رز به نام دنباله سری مخلوط. وجود دارد حتی آرشیوی کنسرت از خون آشام های آخر هفته, فوتبال, مامان و Thundercat.

اما آن را نیز خیره کننده برای دیدن چگونه بسیاری از کنسرت تابستان در حال حاضر لغو شده است. هر ماه جولای نشان می دهد شده است اوراق و یا به تعویق افتاد; همان ماه اوت به جز اوت 11 Wilco و Sleater Kinney کنسرت که هنوز هم در برنامه (به احتمال زیاد خواهد شد به عقب رانده و یا لغو بیش از حد).

با توجه به سایت بیشتر سپتامبر نشان می دهد هنوز در اما bigwigs در صنعت موسیقی می گویند که بعید است بزرگ کنسرت ها و تورهای برگزار خواهد شد و در همه قبل از سال 2020 به پایان می رسد حتی اگر در مقیاس کوچک محروم-بازگشت, هوای آزاد, کنسرتهایی در حال حاضر مجاز و برخی از دنور باشگاه های رزرو را نشان می دهد بسیار کوچک مخاطبان/

فرماندار Jared پلیس گفت: چندین بار است که حوادث در مقیاس بزرگ و کنسرت نمی خواهد بازگشت تا زمانی که یک درمان یک واکسن یا کافی گله ایمنی به COVID-19 هر چند 175-فرد آزاد را نشان می دهد و حوادث در حال حاضر مجاز; های داخلی حوادث محدود به بیش از پنجاه نفر است.

همه این به این معنی است که بزرگترین سازمان حوادث در سنگ سرخ در حال حاضر کلاس های تناسب اندام مانند یوگا بر روی صخره ها که اجرا خواهد شد جمعه ها از طریق یکشنبه 10 ژوئیه تا اوت 30; قرنطینه 15 تناسب اندام, چالش, مجموعه وپیش 10 صبح شنبه با تناسب اندام در شهرستان و SnowShape چهار هفته زمستان سری تناسب اندام در حال اجرا سپتامبر تا اکتبر برای کمک به Coloradans آماده شدن برای 2020 2021 فصل اسکی. بلیط برای تمام این فروش 1 جولای در صخره های سرخ سایت.

اما اگر شما فقط می خواهم برای رفتن تجربه سنگ قرمز را در خود پارک در حال حاضر باز است. دریافت جزئیات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de