Riverside County بیمارستان آمار 99% ظرفیت برای مراقبت های ويژه. که خود را بزرگترین مشکل

Riverside County مراقبت ويژه تخت نزدیک به آمار ظرفیت یکشنبه هنگامی که بیماران اشغال شده 99 درصد از نرمال تعداد تخت. مشکوک و تایید coronavirus بیماران حساب برای حدود 35 درصد از کسانی که تخت گفت: ریورساید سخنگوی بروک Federico.

این کمبود باعث محلی عضو کنگره یک پزشک تماس بگیرید برای شهرستان به عمل بلافاصله.

“من می خواهم در این شهرستان بلافاصله معکوس تصمیم خود برای لغو بهداشت عمومی اقدامات ایمنی و دوباره سفارش خود را به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و به صورت شفاف در ارتباط های اجتماعی خود فاصله و ماندن در خانه افزایش برنامه های مداخله و اجرای ساز” در کنگره ایالات متحده رائول رویز, (D-نخل کویر) گفت: در یک ایمیل.

محلی مقامات بهداشت گفت: آمار رسمی در بستر ظرفیت رنگ گمراه کننده تصویر تلخ.

تبلیغات

هر چند شهرستان ریورساید به طور معمول ارائه می دهد 385 مجوز ICU تخت بیمارستان و در حال حاضر قرار داده شده برخی از سرریز بیماران در افزایش ظرفیت تخت. به تخت اضافی به طور موقت انتقال به صورت فشرده-مراقبت از استفاده با مانیتور هواکش و چهارم پمپ.

مایکل Ditoro chief operating officer در بیابان منطقه ای مرکز پزشکی گفت: مرکز آمار ICU-ظرفیت تخت “به خوبی قبل از COVID. سال پس از سال است.” مرکز پزشکی را افزایش تخت به همان اندازه مجهز برای درمان بیماران به عنوان به طور منظم ICU, تخت, او گفت:.

ظرفیت تخت ممکن است بزرگترین چالش Ditoro گفت. به جای آن اندک نیروی انسانی.

“شما واقعا نمی باید متمرکز منطقه با تخت در سراسر آن جایی که آن را واقعا سریع برای رسیدن به آنها. در عوض, شما ممکن است در دیگر سالن واحد که در آن شما نیاز به کارکنان و نزدیک به هر یک از اتاق او گفت:” افزایش واحد است.

تبلیغات

آلن Williamson, معاون رئیس جمهور, امور پزشکی و افسر ارشد پزشکی در آیزنهاور سلامت تصریح کرد نگرانی است.

در بنیادی ترین سناریو آیزنهاور سلامت می تواند جای 155 ویژه-مراقبت از بیماران. “اما سوال این خواهد بود:” آیا شما قادر به جمع اوری کافی پرسنل پرستاری و کارکنان فرعی برای اجرای 155 تخت ICU?'” او گفت:.

کارکنان بیمارستان ایجاد شده است موج-ظرفیت طرح پس از coronavirus را در ماه مارس ویلیامسون گفت. او افزود که آیزنهاور سلامت برنامه ریزی شده است و پنج فاز افزایش ظرفیت. او پیش بینی کرد که در کنار رودخانه شهرستان را coronavirus اوج تعداد بيماران ICU در بیمارستان دو برابر خواهد شد.

وجود دارد در مورد 3,560 مجموع مجوز تخت بیمارستان در 17 بیمارستان در شهرستان ریورساید 37 درصد از آن باقی می ماند در دسترس Federico گفت. بیمارستان ها اعلام کرده اند که بسیاری از این تخت می توان به صورت فشرده-مراقبت استفاده است. هنوز ویلیامسون گفت: تنها برخی از اتاق هستند و ایده آل مناسب برای درمان COVID-19 بیماران با تهویه فشار منفی و دیوارهای شیشه ای شفاف.

تبلیغات

هر چند تخت اجرا پایین بسیاری از هواکش استفاده نشده. از 680 هواکش در Riverside County, 499 در دسترس باقی می ماند.

در اواخر ماه مه بیش از 60 نفر از Imperial County منتقل شدند به کنار رودخانه شهرستان برای درمان. این نقل و انتقالات باید پس از کاهش یافته است و در حال حاضر تعداد Imperial County بیماران شده است به کاهش سه گفت: Federico.

“دولت با ارسال کمک های پزشکی تیم به راه اندازی ایستگاه های پزشکی در شهرستان امپریال. ما شاهد کمتر نقل و انتقالات پس از آن,” او گفت:. “و در حال حاضر بیمارستان های ما در دسترس هستند به عنوان بسیاری از نقل و انتقالات.”

Coronavirus وضعیت در شهرستان ریورساید باقی مانده است تلخ. همانطور که از دوشنبه رودخانه شهرستان تا به حال شمارش مجموع 16,634 موارد 991 از آن گزارش شد پس از جمعه. تعدادی از عفونت های دونفره تقریبا هر 27 روز.

تبلیغات

Riverside County باقی مانده در دولت “هدفمند نامزدی” فهرست سازمان دیده بان برای شهرستان ها که سقوط خارج از قابل قبول سلامت معیارهای تعریف شده توسط California Department of Public Health. به سقوط در معیارهای قابل قبول در این شهرستان نیاز به بیشتر های موجود ICU, تخت, کمتر از 100 مورد در هر 100000 نفر و یک تست مثبت رای کمتر از 8 درصد.

هر چند رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یکشنبه دستور داد که هفت شهرستان بلافاصله تمام کافه ها و کاباره ها کنار رودخانه شهرستان را شامل نمی شد در سفارش. مقامات دولتی را نشان می دهد که محلی شهرستان ریورساید مقامات قرار دادن یک جهت مشابه در محل.

Riverside County ساکنان محدود هستند Newsom کالیفرنیا گسترده سفارش در ژوئن 18 که همه مردم ماسک می پوشند در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات.

تبلیغات

“با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله دارد موثر ترین راه برای کاهش گسترش coronavirus. آن را حداقل دو هفته برای دیدن نتایج این از هر اقدام تروریستی امروز پس از این اقدامات باید در محل قرار داده بلافاصله. هر گونه تاخیر را تنها طولانی خروش و علت بسیاری از مردم برای تبدیل شدن به آلوده بیمار و احتمالا مرگ” رویز گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>